Статті

  •  news image
  • Пост-реліз з вечірки "На мармуляду до УМХ" [ Львів] 19 Жовтня 2011

   Рейтинг:

   "Мармулядова" посвята з нагоди 21-ї річниці від дня відновлення діяльності ЛМГО "Українська молодь–Христові" відбулася 16 жовтня 2011 р.Б. під час Божественної Літургії в церкві cв. Архистратига Михаїла. Майже двадцять молодих тілом і духом людей поповнили ряди членства організації, і таким чином стали невід'ємною її частиною, присягнувши на вірність Богові, Церкві та українському народові. Офіційний День народження припадає на 14 жовтня, свято Покрови Пресвятої Богородиці.
  •  
  • Будь-яке алгебраїчне рівняння душі можна розв’язати. Це довели молодіжні нічні чування3 15 Жовтня 2011

   Рейтинг:

   З 14 на 15 жовтня 2011 року Домініканський собор зібрав молодь Львова на нічні чування. «Алгебра душі» - саме під такою назвою Молодіжна комісія Львівської архиєпархії провела вже треті нічні чування. Навіть холодний осінній вечірній дощ не завадив зібратися близько ста молодим людям разом для того, щоб з Божою допомогою розв’язати найбільш складні внутрішні рівняння та дійти до спільного знаменника.  Усе розпочалося із загального знайомства учасників молодіжних чувань. Потім молодих людей поділили на групи, де кожен отримав можливість обговорити головні гріхи - гнів, гордість, обжерливість тощо разом зі своїм духівником. Також між духовними науками у групах організатори чувань демонстрували відеоролики, які експресивніше підкреслювали можливі наслідки тих гріхів, які починаються з найменшого, але з часом доводять до руйнації, хаосу та спустошення у душі.
  •  news image
  • Школа Християнського аніматора (ШХА): і ти можеш знайти щось цікаве для себе 13 Жовтня 2011

   Рейтинг:

   Нарешті учні Школи Християнського аніматора м. Львова дочекалися свого "першого вересня". Перший навчальний день - 8 жовтня - розпочався на Погулянці з молитви. Літургію служив о. Тарас Милян. Багато охочих прийшли спробувати для себе щось нове та цікаве. А ті учні, які  вже вчились тут раніше, просто раділи один одному. Багато приємних зустрічей та слів, багато нових емоцій та почуттів! Розпочнемо все за порядком...
  •  
  • СДМ – це справді хвиля молодих емоцій, але в цей же час і хвиля віри, - владика Йосиф (Мілян) 02 Жовтня 2011

   Рейтинг:

   Преосвященний Владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії ділиться враженнями про Світовий День Молоді.   - Преосвященний Владико, Ви неодноразово брали участь у Світових Днях Молоді. Як можете окреслити мету та динаміку СДМ?  Я думаю, що динаміка Світових Днів Молоді зростає. І йдеться не тільки про кількість молоді, але і єпископів. Цього року є надзвичайно велика чисельність єпископів – понад 800. Я вже не говорю про священиків. І, очевидно, якщо перші Світові Дні Молоді збирали кількасот тисяч молодих людей, то СДМ у 2000 році в Римі зібрав півтора мільйона, і спостерігається тенденція до зростання. Очевидно, є багато речей, які можна було б оминути чи уникнути, але я переконаний, що СДМ – це нагода для молодих людей утвердитися у вірі через віру своїх ровесників, співвітчизників, віру тих, які живуть на інших континентах, в інших культурах. Після СДМ у Кельні громадяни цієї країни були приємно здивовані, що їхня молодь вражена вірою молодих людей, учасників свята. Європа черствіє до Бога. Старій добрій Європі комфортно, і виглядає - всього достатньо (навіть світова економічна криза не завада доброму і вигідному життю), нічого не потрібно, навіть Бога... Але ми всі досвідчили, як тільки починається виверження невеликого вулкану в Ірландії – Європа в паніці. Тобто навіть добро, якась стабільність все ж минущі. І хто не будує свого єства на фундаменті Бога – тоді, коли приходять якісь неприємні речі, які болять, які некомфортні, людина у відчаї, не знає, що робити. Інша ситуація, якщо будівництво власного щастя базується на Бозі…
  •  news image
  • Пост-реліз з ретро-вечірки "Гаряче та холодне ретро" 30 Вересня 2011

   Рейтинг:

   ГАРЯЧЕ ТА ХОЛОДНЕ РЕТРО Щойно в неділю закінчилась вечірка "Гаряче і холодне ретро", організована ЛМГО "Українська молодь – Христові" у сучасному барвистому і такому багатогранному житті Львова, а у вухах досі лунає музика пройденої і просмакованої епохи. Ноги без роздумів і пауз відбивають її ритм, тіло, зовнішнє і внутрішнє, енергійно підхоплює і плавно розвиває, подекуди обігруючи, проникаючу в нього, мелодику, а зір і споглядання, на перший погляд, присутній тут і зараз, спалахами зависають у чорно-білих світлинах і роликах-пантомімах.
  •  
  • Бог нас любить просто так. Євангелізація по-львівськи 27 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Бог нас любить просто так. Цими словами під час євангелізаційного концерту, що відбувся у Львові 25 вересня, зверталися зі сцени до перехожих. Разом біля мікрофонів поєдналися християнська громадська організація «Територія правди», Школа християнського життя та євангелізації (ШХЖЄ), гурт «Кана», реп-виконавець Славко Smile та Український католицький університет (УКУ). Особливість концерту в тому, що окрім пісень, звичайні християни (серед них і католики, і протестанти) виголошували керигму (коротке проголошення правд про Ісуса) та ділилися свідченнями дії Бога в їхньому житті.
  •  
  • Бог нас кликав до любові 27 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Християнський табір «Бог нас кличе до любові» (21-29 серпня 2011 р.Б., с. Заріччя) Я пам’ятаю, як приїхали-приплили,
   Вірші плели, очима кліпали.
   Горіли музикою, піснями ми,
   Та не лишилися тими, ким були.
   (майже :) Бумбокс Усе почалося з того місця, де, як кажуть, щирих поцілунків буває більше, ніж у РАЦСі, – з вокзалу. Або ні. Усе почалося ще раніше. У когось з дитинства, у когось зі щасливого випадку, у когось з моменту, коли «так сказали батьки». Та яка власне різниця звідки воно все почалося, якщо Боже провидіння однаково зібрало нас всіх, 33 хлопців і дівчат, молодих парафіян церкви Миколи Доброго, у 5 вагоні 43 поїзду!
  •  
  • Свічка світить, якщо дасть полум’ю себе спожити, - Венедикт XVI до німецької молоді 25 Вересня 2011

   Рейтинг:

   24 вересня 2011 р., в рамках Апостольского візиту до Німеччини, Папа Венедикт XVI зустрівся з німецькою молоддю у Фрайбурґському виставковому центрі. «Дорогі юні друзі! Протягом усього дня я з радістю думав про цей вечір, коли зможу бути тут з вами та єднатися з вами у молитві», – розпочав своє слово до молоді Венедикт XVI, згадуючи також досвід Світового Дня Молоді в Мадриді та висловивши сподівання, що ця зустріч дозволить ще раз його пережити.
  •  
  • Що таке любов? - розважали члени молодіжної спільноти «Світло вервиці» 22 Вересня 2011

   Рейтинг:

   З 16 по 18 вересня 2011 р. в єпархіальному реколекційному домі мальовничого Яремча молодіжна спільнота «Світло вервиці» з с. Перерісль взяли участь у реколекціях, які підготували і провели їхній  парох о. Василь Панівник і с. Єроніма СНДМ з монастиря св. Миколая, що в Надвірній.
   «Що таке любов?», «сенс дошлюбної чистоти», «тіло – храм Духа Святого» - ці та інші теми були підготовкою для молодих дівчат і хлопців для започаткування «Руху чистих сердець». Спотворений погляд сучасного світу на питання любові і чистоти привів до упередження і несприйняття цих понять, зловживання і моральної деградації, особливо молоді. Тому ті, хто хоче жити в правді, формувати свою християнську особистість, мають навчитися розпізнавати і викривати сучасні міфи про еротику і секс, про чуттєву свободу, і не боятися вибирати інший шлях, який, власне, і провадить до правдивої Любові і свободи. Бо саме чистота створює такий клімат, який дозволяє розвиватися щирим міжлюдським взаєминам і підносить їх до гідності людини.
   Про свої враження від реколекцій діляться їхні учасники  …
  •  news image
  • Веселкова акція ШХА1 21 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Розпочався четвертий рік діяльності Школи Християнського аніматора. Що він нам приготує? Наразі сказати важко. Сподіваємося, що він буде таким же яскравим і веселковим, як і саме відкриття. А пройшла презентація Школи досить яскраво. Центр міста Львова... Полудень... Чудовий сонячний осінній день... Група молодих людей, які називаються аніматорами, зібралися, щоб презентувати свою спільноту - Школу Християнського аніматора (ШХА). Лунає музика, і ця молодь починає танцювати банси, дивуючи і зацікавлюючи перехожих. Можливо, не в одних виникло запитання: «Хто це?» і «Що відбувається?» Багато хто зупинявся, щоб поглянути на це дійство, дехто проходив повз. Але можна сказати, що те, що відбувалося, направду було яскравим! І щоб доповнити цю яскравість, кожен охочий міг залишити відбиток своєї долоні на величезному білому полотні. Звичайно, що найбільше з того тішилися діти. Вони залишали відбитки своїх маленьких долонь, а потім йшли до танцю. Було дуже мило за ними спостерігати. І аніматори також поводились трохи безтурботно, як діти. Адже в середині кожного з нас живе дитина. І цю дитину треба теж приємно дивувати і любити. Все дійство тривало близько години, а потім молодь перемістилася на Погулянку, в Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.
  •  news image
  • Не бійтеся брати відповідальність за свою Церкву, – Блаженніший Святослав звернувся до молоді 19 Вересня 2011

   Рейтинг:

   «Якщо ми будемо втікати від відповідальності, починаючи від наших найменших обов’язків, шукати приватну вигоду та легшого життя, то нічого не збудуємо. Тому не бійтеся приймати і брати на себе відповідальність, адже Господь Бог є з нами і Він усім нам допоможе», – звернувся до молоді глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) 19 вересня під час першого патріаршого візиту до Українського католицького університету.
  •  news image
  • Господи, куди нам іти?.. - Резуми у церкві Пресвятої Євхаристії (Львів) 14 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Ось уже рік, кожного вівторка ввечері в церкві Пресвятої Євхаристії молодь збирається на так звані РеЗуМи (Релігійні зустрічі молоді). Ці зустрічі мають на меті допомогти молодій людині пізнати і зрозуміти Боже Слово, прийняти Його в своє життя. Впродовж години молоді люди моляться, висловлюючи свої намірення,  слухають Боже Слово і розважають над ним. Кожного разу береться Євангеліє неділі, що слідує, тож протягом тижня є можливість ще не раз порозважати над ним. Часто бесіди зачіпають інші теми, які хвилюють молодь. Резуми проводить о.Тарас Милян, голова Молодіжної Комісії ЛА УГКЦ, який був ініціатором даних зустрічей. Слово Боже через уста отця ще глибше проникає в серця, незрозуміле стає зрозумілим, а важке – легким. Звичайно, не на всі питання ми отримуємо відповіді, але через Євангеліє ми стаємо ближчими до Ісуса, який Єдиний знає, що нам потрібно і як нам в цьому допомогти.
  •  
  • Молодь співтворила Юкат - Молодіжний катехизм 05 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Цього року кожен учасник Світового Дня Молоді у Мадриді поїхав додому з тонкою книжечкою жовтого кольору. Книжка називається Юкат (YouCat) або Youth Catechism of Catholic Church, тобто Молодіжний катехизм Католицької Церкви. Окрім тексту, тут є ще багато кольорових фотографій і маленький хлопчик, який перебігає зі сторінки на сторінку.

  •  news image
  • Редемптористська молодь на прощі до Унева 04 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Господи, а до кого ж іти нам? Це ж у Тебе – слова життя вічного! Йо. 6, 68  25 серпня 2011 р. Святою Літургією у храмі св. архистратига Михаїла у Львові розпочалася ХХ піша проща до Унева, темою якої було «Слово Боже в житті християнина». Чотири молодіжні спільноти редемптористів: «Молодь Марії» й «Світло Христа» зі Львова, "Я живу" з Вінниці та «Українська молодь – Христові» з м. Новояворівська взяли участь у цій прощі. Цілу дорогу ми прославляли Бога піснями та молитвами. У кожному селі, де зупинялася проща, спочатку всі спільно молилися Молебень до Пресвятої Богородиці, після чого мали духовні науки та розважання над уривком зі Святого Письма. Першого дня ми зупинилися на нічліг у Чижикові. Місцеві мешканці, слід відмітити, були до нас дуже гостинними: смачно годували та брали до себе на ночівлю. У Миколаєві після Молебеня до прочан звернувся ігумен Свято-Успенської Унівської лаври ієрм. Теодор Мартинюк. Останній день, на який всі трохи змучені, але щасливі паломники чекали з нетерпінням, розпочався Літургією в Лагодові. Звідси проща вирушила опівдні. Незважаючи на спеку, всі йшли з усмішками на обличчі. Адже до досягнення мети залишилося зовсім трішки. Це і додавало сили.
  •  
  • «Господи, навчи нас молитись» - девіз молодіжної пішої прощі до Гошева 02 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Цьогорічна молодіжна піша проща до Гошева, яка тривала з 25 до 28 серпня, мала особливий девіз — «Господи, навчи нас молитись». Близько двох сотень молодих людей, які прямували до Ясної Гори з Івано-Франківська, Львова і Дрогобича, мали цей молитовний досвід практично на кожному кілометрі свого шляху: під спекотним сонцем, у звуках автівок на трасах, під час перепочинку. «Перший день прощі для мене був дуже важким, бо відчувала фізичну виснаженість, проте наступного дня ми відслужили Літургію в одному із храмів міста Долини. Я молилася близько півтори години, відчуваючи приплив нових сил, тому наступні дні духовної мандрівки здавалися легкими», — ділиться враженнями Оксана з Івано-Франківська. Прямуючи до Гошева, прочани вправлялися не лише в особистій молитві, вони вчилися перебувати у спільноті нових друзів, випадкових знайомих, невідомих доріг. «Коли ти крокуєш у мовчанні, без спілкування, відчуваєш велику самотність у серці.
  •  news image
  • Світовий День Молоді – Бог неодноразово благословляв нас2 22 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Кожен день в Мадриді насичений атмосферою ейфорії та якоїсь вселенської радості. На вулицях – тисячі людей, місто перетворилося на мурашник, а тут і там видно СДМ-символіку. Харчуємося в ресторанах та піцеріях за СДМ-картками, на що йде доволі багато часу, адже всюди є достатньо бажаючих смачно поїсти. В музеях, куди всі учасники мають вільний вхід, також довгі черги. Тому час в іспанській столиці минає дуже швидко. Година за годиною… Тут здається, що часові та просторові координати взагалі зникли: який день, місяць, рік? Що це за така країна? Мабуть, якась СДМ-країна, де живуть тільки молоді духом й бадьорі мандрівники.
  •  news image
  • Світовий День Молоді: прощання з Барселоною, зустріч зі столицею Іспанії1 18 Серпня 2011

   Рейтинг:

   У понеділок зранку, 15 серпня після спільної Літургії ми виїхали до Мадрида. Наш шлях тривав увесь день, а із наближенням до центру цьогорічного Світового Дня Молоді, кількість автобусів з паломниками на дорогах центральної Іспанії ставала все більшою і більшою. Щасливо доїхавши до місця поселення, ми розташувалися у невеличкому спортзалі (в порівнянні з барселонським «Олімпом» – просто крихітному спортзалі). Тут ми розділили житловий простір з бразилійцями. Нам видали пакети паломника, в яких були: наплічник та капелюх СДМ, футболка, «Youсate» – Катехизм Католицької Церкви, підготований для молоді, вервиця, хрестик, молитовник, карта та путівник по Мадриду, перелік громадських закладів, де можемо харчуватися, напій у цікавій пляшечці із символікою СДМ, а також карта метро, квиток на транспорт та квитки на харчування. Після поселення ми повкладали свої втомлені тіла на каримати й заснули міцним сном.
  •  
  • «Життя – це не ті дні, що пройшли, а ті що запам’ятались» 18 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Зовсім недавно ми всі завершили своє навчання і приступили до довгоочікуваних літніх канікул. Для всіх нас місяць червень був доволі важкий, бо хто ще доздавав сесію, а хто вирішував де мріє відпочити влітку: хтось мріяв поніжитися на сонечку, поринути у незабутній морський світ; хтось хотів помандрувати за кордони нашої неньки України; а ще просто хотів відпочити в горах, де немає навантаження автомобілів, тільки де-не-де видно зграйку туристів, які досліджують якийсь нові гори, вершини і полонини. Такими ж туристами-дослідниками були ми, молодь парафії блаженного Миколая Чернецького м. Золочева.
  •  
  • У Барселоні не без несподіванок. Світовий День Молоді5 17 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Субота, 13 серпня. Для учасників Світового Дня Молоді день розпочався Святою Літургією в латинському обряді, котру відслужили на Форумі. Саме тут є величезне приміщення, в якому проводять масштабні зустрічі та великий майданчик під відкритим небом. Під час Літургії молоді люди передавали один одному знак миру. «Христос посеред нас!» - «Є і завжди буде!». Ця тиха присутність Бога між нами – молоддю різних країн і ментальностей пригадала реальність, що немає іншої Правди, іншої Дороги чи Життя – ми всі під цим барселонським небом є тому, що єдині у Христі. Після Літургії запанувала вибухова атмосфера позитивного настрою – скандування груп різними мовами, майоріння прапорів, переливання кольорів капелюхів і футболок, немов у калейдоскопі, що продається у сувенірному магазині на Рамблі (головний проспект Барселони).
  •  
  • Барселона продовжує дивувати молодих паломників2 14 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Проминув ще один день у Барселоні – дихаємо тут теплим, настояним на хвойних деревах і морській солі повітрям, вивчаємо кольорові лінії метро, купаємося у морі, котре своїм блискотливим піщаним шаликом всіх нас ніжно огортає. Придивляємось до табличок з історичними написами, наш подих перехоплює набережний вітер, а ноги втомлюються крокувати цим містом-гігантом... Отже, де ми? Місто розташоване над морем, пишається величними горами. Для того, щоб пересуватись таким великим містом (Барселона налічує до 1,7 млн. мешканців, а кожного місяця приймає до мільйона туристів) тут діють різні види транспорту. Користуватись ними можемо безкоштовно, оскільки організатори забезпечили нас проїзними квитками. Інтервали руху автобусів дещо тривалі, однак цей вид транспорту не примушує нас чекати довше, аніж це зазначено у розкладі. Ліній метро, з першого погляду, є нескінченно багато, а насправді – чотирнадцять. Метро й автобуси в цьому каталонському краї відіграють ще одну важливу роль – рятують барселонців, туристів і паломників від спеки. Як на другий день перебування, то ми вже доволі добре орієнтуємось, що якщо їхати до тимчасового дому на автобусі, то доведеться чекати довше, а якщо повертатись на метро, то наша кінцева станція – «Площа Іспанії». Набагато впевненіше вже тримаємо в руках карти, а наші мозкові звивини помалу починають нагадувати мапу доріг Барселони.
  •  news image
  • Паломництво на Свято Віри (Світовий День Молоді): Барселона2 12 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Час кількаденної поїздки української молоді через міста старенької Європи – кожній групі пощастило по-своєму: хтось купався в Генуї, інші ночували у Празі, ще хтось замилувано блукав Віднем - увінчався прибуттям до місця призначення – Барселони. Саме тут для українців, французів та представників деяких інших країн проходять Дні по Єпархіях – частина програми Світового Дня Молоді, що відбуватиметься з 16 по 21 серпня у Мадриді, столиці Іспанії. Ми приїхали обідньої пори 11 серпня, і вона тепло взяла нас у свої обійми. Групи поступово під'їжджали до Олімпійського комплексу, де у 1992 році відбувалася Олімпіада, а сьогодні ці стіни для спортивного вишколу стають прихистком для паломників з України, котрі змагаються у боротьбі за звитягу духу. Спартанські умови проживання, коли каримати розміщені по периметру однієї із центральних спортивних арен комплексу, надихають на аскезу. Хоча вже доволі пізня година, чути тихий гамір, бо кожен прилаштовує собі місце відпочинку. Це справді важливо після декількох днів переїзду в автобусі.
  •  news image
  • Гурт "Кана"2 11 Серпня 2011

   Рейтинг:

   «Кана — це всі ми і кожен з нас окремо. Ми існуємо, творимо, працюємо, живемо тільки завдяки і задля Того, кого любимо найбільше — заради нашого Бога. "Кана" — це маленьке чудо, яке сталося з нами, це радість наших сердець, свято наших душ, танець наших талантів і покликання нашого дару. Ми прославляємо і хочемо оспівувати Того, хто подарував нам шанс на вічне життя в мирі, надії і любові» - це слова із обкладинки першого альбому гурту "Кана" "Поруч з Тобою»" так вони пишуть про себе, що ж до їхньої діяльності — то про все це почитаємо нижче.
  •  
  • Ми під час поїздки «знайшли доброту» 04 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Наша Церква суттєву увагу в своїй діяльності відводить вихованню молоді. Засвоєння релігійних норм може проводитись в різний спосіб, але найцікавішим є той, що переживається особисто, залишає відбиток в серці та душі. Молодь Донецька мала нагоду отримати власний досвід в цьому складному питанні. Під проводом нашого пароха о. Ростислава Муховського ми здійснили поїздку до духовного центру отців Салезіян на Дніпропетровщині, а, зокрема, до владики Андрія Сапеляка. На власному досвіді ми переконались, наскільки складною та кропіткою є праця з молоддю: необхідно враховувати сучасні інтереси та захоплення підростаючого покоління, вміти їх застосовувати в рамках духовного життя. Але отці та брати вміло використовують досягнення сучасного цифрового світу в своїй роботі – фільми, ігри, словом, все, що викликає зацікавлення в дітей. Ми, власне, стали учасниками проведення квесту (своєрідної гри-пошуку), завдяки якій не тільки краще стали орієнтуватися на місцевості, а й переконалися в засвоєнні вихованцями отців певних релігійних чеснот. І хоча автор цих рядків опинився в команді, що посіла друге місце (з двох наявних команд), все ж таки ми виконали завдання квесту, яке полягало в складанні слова «доброта».
  •  
  • о. Анастасій Кабаль про щорічні молитовні зустрічі для хлопців, які шукають своє покликання 02 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Протягом декількох років при Крехівському монастирі проводяться зустрічі для хлопців, які бажають розпізнати своє покликання. З року в рік бажаючих взяти участь у таких зустрічах зростає. Яка мета таких зустрічей? Що робити, щоб розпізнати своє покликання? На ці та інші питання відповідає о. Анастасій Кабаль ЧСВВ, відповідальний за душпастирство покликань у Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні Отців Василіян. - Отче Анастасію розкажіть, будь-ласка, як виникла ідея і яка мета таких зустрічей? З місяця липня 2006 року проходять молитовні зустрічі з хлопцями при Крехівському монастирі отців Василіян. Традиційно ця зустріч розпочинається у місяці липні, у тиждень, коли випадає свято Теодозія Печерського, засновника монашого життя на українських землях. Ініціаторами цих зустрічей були Настоятелі Василіянської Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, які звернулися до мене і до о. Макарія Солюк ЧСВВ, теперішнього ігумена василіянського монастиря в Бучачі, провести цю зустріч. До цього моменту ніхто не проводив таких зустрічей, і ми також не мали досвіду у цій праці, тому переживали, чи зуміємо попровадити її. Хвилювались також, чи хтось приїде на цю зустріч, але намарно, бо приїхало більше тридцяти хлопців. І вже від того моменту, з кожним разом до Крехова на молитовну зустріч приїжджає що раз більше хлопців.
  •  
  • Редемптористська молодь України з'їхалась на Львівщину3 31 Липня 2011

   Рейтинг:

   Протягом чотирьох днів, від 28 до 31 липня 2011 р. у м. Новояворівську Яворівського р-ну Львівської обл. проходив ІХ Фестиваль редемптористської молоді, участь в якому взяли представники 12 молодіжних спільнот, що діють при церквах редемптористів в Україні. Господарями фестивалю була спільнота «Української молоді Христові» м. Новояворівська, яка приймала гостей у своїй церкві свв. апп. Петра і Павла. Крім них на фестивалі були присутні спільноти: «Світло Христа» (церква св. Йосафата, Львів), «Quo vadis» (церква Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Львів), «Молодь Марії» (церква Матері Божо Неустанно Помочі, Львів), «Ангелятко» (Івано-Франківськ), «Я живу» (Вінниця), «Молодь св. Альфонса» (церква Матері Божої Неустанно Помочі, Тернопіль), «Світло Марії» (церква Успіння Пресвятої Богородиці, Тернопіль), «Кохавинські зорі» (смт. Гніздичів-Кохавино Жидачівського р-ну Львівської обл.), «Аґапе» (Ковель), «Нове покоління» (Кам'янець-Подільський) та «Єдність сердець» (Чернігів).
  •  
  • Із янголом на плечі 25 Липня 2011

   Рейтинг:

   Моя мандрівка з Ісусом розпочалась багато років назад, проте лише зовсім недавно я почала це усвідомлювати. У дитинстві моє уявлення про Господа було дуже схематичним – батьки і вчителі розповідали переважно про справедливого, але сердитого і караючого за непослух Бога. Тепер бачу певну аналогію із образом Божим у Старому Завіті, в якому Ізраїльський народ отримує Закон Мойсея і багато страждає в дорозі до сповнення обіцянок. Зараз, умовно кажучи, я вже готова дізнатись про новозавітну Божу любов і прийняти її у своє серце, адже раніше я про неї і не знала, і не потребувала.
  •  news image
  • "Хай береже нас Бог від зла – з вірою прагне Християнська душа". Табір у Карпатах 21 Липня 2011

   Рейтинг:

   З 4 по 9 липня 2011 року молодіжна спільнота м. Львова «Християнська душа» відпочивала на таборі «Марія – наша мати» у карпатському селі Корчин. Ми щоранку ходили на Богослужіння до церкви святих Косми та Дем'яна. Опісля досліджували життя Діви Марії. В цьому нам допомагали о. Іван Колодій та брат Володимир Дмитрів. Вони під час щоденної катехизації розповідали про Богородицю. Кожен день табору був дуже насиченим. Навіть погода не завадила нам весело та активно провести час.
  •  news image
  • Прийшли і подивились. Відгук на табір в Голдашівці Вінницької області 19 Липня 2011

   Рейтинг:

   Приїхавши на місце таборування, особисто я та й усі, котрі добирались з інших місць, були приємно здивовані побаченим. Затишний будиночок з плетеним тиночком, соняшниками та гойдалкою, котра не лишає байдужим жодного, хто проходить поруч, запрошуючи відпочити. Цей затишок був влаштований за два тижні до початку нашого таборування братами Олегом та Романом з Дрогобицької семінарії. Браття вже не вперше приїжджають до Голдашівки, раніше вони так само допомагали тамтешньому отцеві Михайлу Буднику у проведенні свят, тепер же в підготовці території до нашого таборування. Отже, 2 липня ми всі зібрались. Виявилось, що наш табір до певної міри міжнародний. Адже крім українців з нами була присутня дівчина родом з Молдови, а о. Антоній, про якого вже згадувалось в попередніх дописах - отець-редемпторист з Вінниці, народився та півжиття прожив в Білорусі. Тому, користуючись нагодою, о. Антоній кілька днів ранкову Службу Божу відправляв частково білоруською мовою, що дуже зацікавлювало таборовиків та всіх присутніх в церкві на молитві. Та, незважаючи на те, якою мовою ми звертались з молитвою, Господь чує кожного і завжди. Всі ми – діти одного батька – Бога, котрий об'єднує серця всіх, «незалежно від раси чи кольору людей» (з пісні).
  •  news image
  • Сарепта в ММС-ках. Щоденний репортаж команди ДивенСвіт з молодіжного табору (ОНОВЛЕНО). День 10-ий7 18 Липня 2011

   Рейтинг:

   Сьогодні, 8-го липня в Зарваниці розпочався Всеукраїнський молодіжний духовно-вишкільний табір "Сарепта", на яку приїхала молодь зі всієї України. Сарептяни вже підготували польову кухню, розклали табір і готуються до спільної Літургії. Панує атмосфера відпочинку й очікування, молодь спілується між собою, знайомиться, грає в ігри, зібравшись по групах. Погода тримається в тонусі, тепле духмяне повітря розслабляє, неподалік видніється головний храм паломницького центру. Ми будемо надавати вам новини нон-стоп з цьогорічної "Сарепти", стежте за нами. 2-ий день Сарепти 
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles