Статті

  •  news image
  • Передвеликодні молодіжні реколекції. День другий 04 Квітня 2013

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Суботній день реколекцій у Києві приніс з собою знову мандри до пункту призначення на Львівській площі. Ми зібралися у великій залі, де вчора відкрили виставку і тому було багато скульптур на тему Бога та любові, а також гарних вишуканих картин. Ми молилися Ранішні молитви...
  •  news image
  • Передвеликодні молодіжні реколекції. День перший 03 Квітня 2013

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Суть Передвеликодніх молодіжних реколекцій полягає у тому, що їх творить молодь з різних спільнот, яка на час підготування стає однією командою. Це приклад того, як різні люди з різним досвідом можуть знаходити порозуміння та в єдності робити спільну справу.
  •  news image
  • Передвеликодні молодіжні реколекції, або Віра буде пізнана по ділах 02 Квітня 2013

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Передвеликодні молодіжні реколекції з 29 по 31 березня у Києві зібрали близько 80 учасників з Києва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Тернополя та Івано-Франківська. Реколекції мають всеукраїнський формат і проходять у рамках Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ. Організаторами заходу є Комісія у справах молоді УГКЦ та молодь, яка діє з благословення Комісії, а також Молодіжна комісія Київської архиєпархії.
  •  news image
  • Звернення до молоді на Великий піст6 14 Березня 2013

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Дорога молоде! Надходить благословенний час Великого посту – період особливої призадуми над своїм життям, пережиття страсних мук Господа, щоб гідно прийняти Його безцінний дар – відкуплення кожного з нас від гріха через смерть на хресті.
  •  news image
  • У Бога я вірила завжди, але жила так, наче Його немає, - волонтерка "Дому Серця" 14 Березня 2013

   Рейтинг:

   Поїхати на місію до Індії вирішила випускниця Львівської національної академії мистецтв Оксана Легедза. 22-річна дівчина житиме в місті Ченгалпеті, штат Тамілнаду на півдні Індії 16 місяців. Весь свій час вона віддаватиме служінню потребуючим. Дівчина буде першою українкою у програмі волонтерського католицького руху «Дім Серця». Ми зустрілися з Оксаною, щоб дізнатися, що спонукало дівчину їхати в таку далечінь.
  •  news image
  • Молодь вітає Блаженнішого Любомира з ювілеєм! (ОНОВЛЕНО) 26 Лютого 2013

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 26 лютого відзначає 80-літній ювілей Блаженніший Любомир Гузар. Найщиріші вітання, найглибші почуття линуть з усіх куточків України - від Донецька - до Львова, від Одеси - до Києва. Велична постать Блаженнішого черговий раз згуртовує усіх, хто живе справжніми цінностями. Усі привітання, які надійшли на нашу ел. адресу, ми урочисто передамо шановному ювіляру 28 лютого під час його святкової зустрічі з молоддю у Києві. Свої привітання запрошуємо залишати також у коментарях до цієї статті.
  •  news image
  • Ходить Львовом коляда... 16 Лютого 2013

   Рейтинг:

   І люд з нею прощається. До наступного року. І чому такі заходи збирають численну публіку, запитую себе? Перебрала безліч варіантів – і усі дають відповідь на запитання, але найповніша, найвичерпніша із них – душа відпочиває. Це особливий стан, коли мисленно переносишся на інший, абстрагований від усього земного, рівень. Це ніби політ на повітряній кулі, відчуття необтяженості і захоплення.
  •  news image
  • У гостях у пані Добродійки, або «Доба» 2013 05 Лютого 2013

   Рейтинг:

   Молодь Тернополя провела добу у колишньому слідчому ізоляторі КДБ. 24 години (з 28 до 29 січня) у камерах музею політв'язнів із пятнадцятьма хлопцями та дівчатами перебували також колишні політв'язні та воїни ОУН-УПА. Акцію "Доба у карцері" приурочили до 95-ї річниці бою під Крутами. Мар'яна Кузик, - учасниця, - ділиться враженнями від акції.
  •  news image
  • Мандрівка зі смайликами у глибини своєї віри 16 Січня 2013

   Рейтинг:

   «Як не згубити віру» у наш час роздумували у Золочівському храмі Блаженного Миколая Чарнецького 70 молодих осіб у ніч з 12 на 13 січня 2013 р. При реєстрації кожен учасник молодіжних чувань отримав смайлик. Так розпочалася мандрівка у глибини своєї віри, свого серця.
  •  news image
  • «У жолобі мойого серця сьогодні народився Бог». З перших уст 11 Січня 2013

   Рейтинг:

   Дякую Всевишньому за можливість поїхати на Донбас. Ця поїздка є збагаченням не лише для тих людей, яким ми показували наш вертеп, а, в першу чергу, для мене особисто. Такого духовного збагачення я не отримувала ні на яких реколекціях і сарептах. Дякую всім тим, хто був зі мною. Плануймо нашу наступну поїздку!
  •  news image
  • По гарячих слідах або Збитки на Андрія 14 Грудня 2012

   Рейтинг:

   Поки всі тернополяни добиралися засніженими вулицями на навчання чи роботу, таємничий журналіст встиг серед юрби виділити дівчат, які світилися від радості, бо до них завітало свято Андрія, і ось які сюрпризи принесло...
  •  news image
  • Коли молодь збирається разом 10 Грудня 2012

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Коли збирається молодь, яка всім серцем бажає здійснити щось добре, щось певною мірою грандіозне, то мимоволі починаєш вболівати за її справу.
  •  news image
  • Передріздвяні молодіжні реколекції. Фоторепортаж3 05 Грудня 2012

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже не вперше чуєте про феєричні Передріздвяні молодіжні реколекції, які цими днями відбулися у Львові, і от сьогодні зможете заглянути через фото-віконечко, щоб побачити і пересвідчитись на власні очі як кольорово і щасливо було молоді на цих реколекціях.
  •  news image
  • Враження Марійської дружини зі Львова від реколекцій у засніженій Східниці 05 Грудня 2012

   Рейтинг:

   Для спільноти Марійської дружини при храмі Всіх Святих Українського Народу у Львові організували виїздні реколекції до Східниці з 30 листопада по 2 грудня. Нижче подаємо враження від цих перших виїздних реколекцій Марійської дружини. "Реколекції були надзвичайними. З них я багато-чого зрозуміла. Отцеві науки неперевершені, він відповідав на всі наші питання, які ми хотіли. Кожен з нас запам'ятав це надовго і почерпнув щось для себе. Дякую всім, хто творив цю чудову атмосферу для нас". Анастасія Женчук "На цих реколекціях було дуже цікаво, багато відкрила для себе нового, чудово складена програма реколекцій, за це окрема подяка всім, хто створював їх для нас. Як завжди, все на вищому рівні!". Марта Коваль
  •  news image
  • Передріздвяні молодіжні реколекції. Вступ 04 Грудня 2012

   Рейтинг:

   Місія – це завдання, яке тебе кличе виконати Бог. Настає такий момент, коли ти розумієш, що мусиш зробити певну справу, можливо, навіть всупереч усім перешкодам і сумнівам, не розуміючи чому саме ти мусиш це робити і звідки у тебе беруться сили та час, а тим більше вміння до цієї справи-місії... Саме так було з Передріздвяними молодіжними реколекціями. Місія, яку слід було виконати, полягала в тому, щоб ми – молодь, зробили для такої ж молоді три дні духовної віднови. Все, що у нас було – це велике бажання і підтримка та запорука отців (що означає благословення ними і постійне підбадьорення у початій справі). І ми почали... Бо кажуть мудрі люди, що найважче – це почати, а коли вже почнеш, то все йде своїм ритмом.
  •  news image
  • "Старосвітські походеньки-2012" від УМХ 29 Листопада 2012

   Рейтинг:

   Старомодне – не модне? "Бабусина скриня" – гніздо для молей? "Мамина шафа" – нецікава і неформатна барахолка? Перелік відмовок можна продовжувати, але якщо "підключити" трошки креативу і творчого азарту, то ці проблеми зникають вмить, а життя, бодай його коротка мить, перетворюється у феєричне ретро. "Старосвітські походеньки" – під такою назвою відбулася ретро-вечірка, організована ЛМГО "Українська молодь – Христові". Відзвучали ритми квік-степу, рок-н-ролу, танго, твісту, в переміш з вальсами і блюзово-джазовими мотивами, а хвиля їхнього відлуння ще два дні поспіль провокувала до пригадування рухів і танцювальних фігур, упорядковувала в пам'яті ретро-костюми і ретро-зачіски, шкода-от, ретро-парфумів ніхто не прихопив для багатоаспектного занурення в давно минуле. Походеньки –  лише "офіційний" привід для здибанки, бо ж наслідком є всілякі мікродії: дівочі посиденьки, парубоцькі підморгеньки і спільні побрехеньки, звичайно ж, у хорошій, жартівливій семантиці цього слова.
  •  news image
  • Я приймав життя так, як воно йшло, - Блаженніший Любомир [ВІДЕО]. Оновлено 22 Листопада 2012

   Рейтинг:

   22 листопада з нагоди 15-річчя Тернопільського Товариства українських студентів-католиків «Обнова» Блаженніший Любомир Гузар зустрівся із молоддю в Тернопільському національному економічному університеті. Коли ми думали над темою – дуже переживали, чи дійсно тема «Через терни до зірок: Патріарх Йосиф Сліпий – людина Правди і Віри» буде сьогодні цікавою молодим людям. Однак з Божою допомогою так склалося, що саме Патріарх Йосиф став для нас прикладом для наслідуванням. Ми повірили в себе і організували цю зустріч, - ділиться Наталя, член ТУСК «Обнова». - Особисто для мене зустріч з Блаженнішим Любомиром – це щось таке, ніби доторкнутись до великих глибин нашої Церкви… Це особа, яка спілкувалася з Патріархом Йосифом Сліпим, це живий приклад витривалості нашої Церкви. {mp3remote}http://4-links.net/files/779/intervyu/blazennishy.mp3{/mp3remote}
  •  news image
  • У церкву, як у тренажерний зал або Шукаймо цензора в собі. Фото 17 Листопада 2012

   Рейтинг:

   Уявляю собі обурені обличчя тих, які прочитали заголовок і готові закидати авторку помідорами або щонайменше кетчупом. Але я зараз все поясню. Цієї суботи в церкві Всіх Святих Українського Народу у Львові проходили нічні чування і дорогою додому згадався вірш, в якому наш моральний авторитет нації завдячує ворогам за те, що має біцепси душі. І хоча у вірші в більшій мірі йшлось про ворогів видимих і зовнішніх, але від ворогів іншого рангу також з'являються біцепси душі, що дуже доречно до теми чувань: «Справжня свобода – звільнення людини від зла». Розпочалось все з молитви Тезе, на третій хвилині якої я й забула, що маю на все дивитись дещо дотично, включатись у процес, але не топитись в цьому. Легко було перетворитись в слух і зір. Співати такі гарні пісні так ще й під гітару – ось що таке катарсис!
  •  news image
  • Молодіжні зустрічі у Варшаві 17 Жовтня 2012

   Рейтинг:

   «Ого! Як багато людей сьогодні на кухні! Нічого собі!», - так, тієї неділі на кухні й дійсно було багато людей. Для Лілі це було приємним здивуванням, адже зазвичай пригощанням займається вона одна та й ще, може, хтось допоможе, а тут – половина дівочої аудиторії вирішили гуртом викласти печиво і приготувати чай. Та не лише для себе – для усіх! Приготували. Попросили до столу усіх «нових» і «старих» членів маленького згуртування українців у Варшаві, третій сезон якого урочисто відкрито у першу неділю жовтня 2012 року.
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles