Статті

  •  news image
  • Конкурс фотографії «Неповносправні у житті Церкви» 09 Березня 2011

   Рейтинг:

   Світовий День Молоді оголошує конкурс фотографії «Неповносправні у житті Церкви» серед молоді віком від 16 до 35 років.  Неповносправні особи є однією із тих опор, на яких базується Церква, а також вони формують її активне життя. Метою конкурсу є пригадати про цих осіб та їхнє значення для Церкви цілому світові. Juan Ramón Jiménez, координатор цього проекту і член групи Неповносправних Світового Дня Молоді, зазначив: «метою конкурсу є усталити людське бачення на людей з особливими потребами та глянути на все з позитивного боку». Конкурс розрахований на молодь з усіх куточків світу. Кожен фотограф зможе представити не більше п'яти власних робіт із відповідним підписом чи цитатою. Нагородженими будуть найкреативніші та найцікавіші роботи.
  •  news image
  • Члени руху "Фоколарі" їдуть до Мадриду 08 Березня 2011

   Рейтинг:

   Перша підготовча зустріч напередодні Світового Дня Молоді Вони не є відомими і не з'являються на перших сторінках газет. Також не спілкуються із заможними громадськими діячами, їх не показують у телевізійних програмах, проте близько 500 молодих людей, які нещодавно зустрічалися у Мадриді за підтримки María Emmaus Voce, президента Фоколарів, почали позитивну революцію. Зустріч стала першою зупинкою на шляху, що веде до мети - Світового Дня Молоді в Мадриді. "Ви почали щось велике", - сказала María Emmaus, йдіть вперед, не бійтесь. Світ - ваш". Позитивна революція - так була названа зустріч, яка організована для молоді самими ж молодими людьми. Проходили семінари, спортивні заняття, концерти та наради. Загалом відбулося 18 зустрічей на різноманітну тематику: біоетика, ставлення до життя, його цінності, волонтерство, мода, соціальні мережі... Посмішки учасників продемонстрували позитивний вплив, який здійснила на них ця подія. Головна порада: "Ніколи не є дрібницею те, що робиться з любові".
  •  news image
  • 1000 молодих викладачів зустрінеться із Папою на Світовому Дні Молоді 07 Березня 2011

   Рейтинг:

   Близько 1000 молодих викладачів університетів зустрінуться із Святішим Отцем впродовж святкування Світового Дня Молоді у Мадриді. Вони з ентузіазмом прийняли це запрошення. Викладач міжнародних відносин університету CEU-San Pablo Antonio Alonso розповідає: «Коли я дізнався, що Папа хоче з нами зустрітись, то відчув велику радість та непереборне бажання опинитись серед тих щасливчиків, які будуть на цій зустрічі». «Святіший Отець свідомий нашої особливої місії, оскільки сам був професором в університеті і знає, що кожного року ми контактуємо зі значною кількістю молодих людей, які прагнуть здобути не тільки знання, але також утвердитись в цінностях», - додає Alonso.
  •  news image
  • Еквадорська кухня допоможе відвідати Мадрид 07 Березня 2011

   Рейтинг:

   Andrea, Kasandra, Gemita, Estrella, Annabell, Stefany, Liceth, María Teresa, María Augusta y Maritza належать до тієї молоді, яка, базуючись на самопожертві, намагається поповнювати щодня свої кошти для того, щоб відвідати Мадрид. І їхня мета з кожним днем стає все реальнішою. Вуличний ресторанчик дозволяє накопичувати кошти для подорожі на Світову зустріч молоді. Chone – це містечко, що налічує 230 000 жителів, розташоване на заході Еквадору, у провінції Manabí. Головними особами є група із тридцяти молодих людей із Chone, помічниці Дому Матері, які займаються маленьким бізнесом для того, щоб збагатити свої фонди для поїздки у Мадрид на Світову зустріч молоді.
  •  news image
  • Кардинал Руко Варела про Світові Дні Молоді та соціальні мережі 03 Березня 2011

   Рейтинг:

   Кардинала Антоніо Марія Руко Варела повторно обрано главою Конференції єпископату Іспанії. Вибори відбулися в ході пленарної сесії в Мадриді. Кардинал Руко Варела увійде в історію як той, хто найдовше очолював іспанський єпископат. Заступником знову став єпископ Рікардо Бласкес. На думку спостерігачів, іспанський єпископат не хотів проводити значні зміни за декілька місяців до візиту Папи Римського. У серпні цього року Венедикт XVI прибуде до Мадриду на Світові Дні Молоді, участь в яких візьме понад мільйон осіб.
  •  news image
  • На відомій трасі з мотокросу навчатимуть волонтерів СДМ 02 Березня 2011

   Рейтинг:

   Волонтери СДМ їздитимуть на іподромі та навчатимуться безпечно керувати автомобілем. Comisariado Europeo del Automovil, іспанська автомобільна асоціація і Світовий День Молоді об'єднали свої зусилля, щоб зробити цю літню подію безпечною для всіх волонтерів, завданням яких буде керувати автомобілем. CEA запропонує волонтерам два типи курсів. Один буде зосереджений на ефективному керуванні автомобілем. Завдяки йому волонтерів ознайомлять із методами скорочення викидів. Другий курс буде зосереджений на безпечному керуванні автомобілем і навчатиме волонтерів як уникнути зіткнень. Цей курс буде проходити на іподромі Jerez Racetrack - відомій трасі з мотокросу в районі Andalucia, Іспанія.
  •  news image
  • Організація Світового Дня Молоді - це справжнє шаленство 02 Березня 2011

   Рейтинг:

   Кардинал Stanisław Ryłko, керівник Папської ради у справах мирян та Yago de la Cerva, виконавчий директор іспанського оргкомітету СДМ взяли участь у 8 державному Форумі душпастирства молоді, що проходив у Варшаві 25-27 лютого 2011 року. Кардинал Stanisław Ryłko сказав, що Світові Дні Молоді створили у Церкві особливе свято молоді, свято молодої віри, молодої Церкви. „Таким чином Іван Павло II відкрив новий розділ діалогу Церкви з молодим поколінням" – зауважив він. Церква передусім слухає молодих. «Завдяки Світовим Дням Молоді народилося і продовжує народжуватись нове покоління молоді, відкритої на Христа, яка ставить перед собою базові питання про сенс життя, призначення людського життя».
  •  news image
  • Конкурс для журналістів від СДМ 28 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Поширення інформації про Світовий День Молоді в Мадриді (СДМ) винагороджуватиметься. Іспанський благодійний Фонд "Crónica Blanca" розпочав низку акцій "Ранкові вартові". Кращі роботи журналістів щодо Світового Дня Молоді будуть нагороджені. Нагороди діляться на чотири категорії: написання статей, радіо матеріалів, аудіовізуальних творів та журналістських робіт для мережі Інтернет. До участі Запрошуються журналісти та студенти факультетів журналістики віком від 16 до 35 років. Учасники конкурсу повинні бути зареєстровані на Світовий День Молоді у Мадриді і опублікувати роботу, яку вони представлятимуть між 1 січням та 1 травням 2011 року. Твори слід надсилати до 15 травня цього року.
  •  news image
  • Вервиця для учасників Світового Дня Молоді 28 Лютого 2011

   Рейтинг:

   На невеликій фабриці біля Кіто, столиці Еквадору, 150 жінок працюють над особливим завданням. Вони виготовляють вервиці, які будуть у наплічниках для Світового Дня Молоді. Із їхніх рук вони перейдуть до сотень тисяч молодих людей, які запланували зустрітися у серпні цього року у Мадриді, щоб відзначити Світовий День Молоді. Планується, що протягом наступних місяців ці жінки виготовлять 7 тонн вервиць, які будуть доставлені до Мадриду. Більшість працівниць є домогосподарками з низьким рівнем доходу. Для них виготовлення вервиць стало засобом для існування.
  •  news image
  • «Дні в єпархіях» - частина програми Світових Днів Молоді 25 Лютого 2011

   Рейтинг:

   З 11 по 15 серпня 2011 року 63 іспанські єпархії нададуть можливість молодим людям, що приїдуть на СДМ з-за кордону отримати досвід братерства з ровесниками у рамках приготування до цього заходу. «Це є прекрасною нагодою підготувати СДМ і водночас поширити його вплив по всій Іспанії», каже Javier Igea, директор програми. 300 тисяч молодих людей з понад 130 країн зберуться разом перед початком Світових Днів Молоді.
  •  news image
  • Марія з нами – все і всюди!3 23 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Цього року 6 березня нашій спільноті «Марійській Дружині» при храмі Всіх Святих Українського Народу, що у Львові виповнюється 16 років. Спільнотою я живу вже 10 років. От сиджу, згадую: скільки всього було за цей час... Багато вже і не згадаєш... Вітаючи наших Марійців із спільними уродинами, хочу поділитися з вами - «Чому»? «... добре нам тут бути...» (Лк. 9, 33) Кожен має свою історію, як він тут опинився. В мене це було так. Наче ще зовсім недавно (та минуло вже 10 років) я стояла на Літургії і з захопленям дивилась на дівчат, які тримають хоругви. Вони здавались мені такими дружніми, що захотілось стати одною з них. Хто ж ці дівчата та хлопці? - запитувала я себе. Чому вони часто ходять до церкви? Напевно їм тут добре?! А що як мені...
  •  news image
  • Прослуховування 600 молодих людей для участі в хорі та оркестрі СДМ 22 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Мадрид, 16 лютого, 2011 – половина сімейства Санчо прийшла на прослуховування в суботу після обіду, щоб стати частинкою оркестру, який супроводжуватиме основні події СДМ. Lidia, Moises, Tamar і Fatima Sancho грали так гарно, як тільки вміють, щоб переконати журі в тому, що вони заслуговують опинитись серед тих, хто буде близько до Папи.
  •  news image
  • Доступна анкета для реєстрації на Світовий День Молоді у Мадриді3 20 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Триває офіційна реєстрація молодих українців для участі у Світовому Дні молоді (СДМ), який відбуватиметься у Мадриді впродовж 16-21 серпня цього року. На зустріч із Папою Римським Венедиктом ХVI приїдуть близько двох мільйонів паломників із понад 80 країн світу, в тому числі й з України. Реєстрацію проводить Комісія у справах молоді УГКЦ, яка, за дорученням Синоду єпископів УГКЦ, є відповідальною за формування та підготовку української делегації на СДМ. За словами голови Комісії о. Ростислава Пендюка, реєстрація відбувається двома шляхами. Зокрема, зацікавлені особи зможуть звернутися безпосередньо до Комісій у справах молоді кожної єпархії УГКЦ, де формуватимуться списки прочан. Зареєструватися можна також через спеціальну форму, яка подана нижче. На її основі інформація буде скерована до Комісії тієї єпархії, на території якої проживає людина, яка подала заявку.
  •  
  • Тисячі пілігримів з’їдуться до Мадрида 15 серпня цього року 17 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Мадрид, 15 лютого 2011 – продовжується зворотній відлік до СДМ! Цього тижня ми опинилися на дуже значущій даті відліку – залишилось шість місяців до Світового Дня Молоді у Мадриді.На даний момент вже зареєструвалось більше 260 тисяч людей з понад ста країн з усього світу. 15 серпня тисячі людей з'їдуться до Мадрида, щоб розпочати незабутній тиждень. Їхнє проживання протягом третього тижня серпня у Мадриді вже забезпечене. Цими днями відбудеться спеціальний Інтернет-тур з репортажем про події, в яких головуватиме Папа під час СДМ, а саме про зустрічі з невеликими групами осіб (з волонтерами, семінаристами, молодими викладачами ВУЗів..). Також наближаються до завершення прослуховування хору та оркестру для Світового Дня Молоді.  Протягом цього тижня у вас буде нагода дізнатись більше про це на сайті СДМ.
  •  
  • СВОБОДА МОЛОДІ У ЦЕРКВІ ТА УНІВЕРСИТЕТІ 17 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Важко не погодитись з тим, що молодість – прекрасна.  Це час формації, розвитку, вдосконалення, дозрівання. Зараз нами керує максималізм, ентузіазм, ідеалізм. Ми постійно прагнемо розвитку, змін. Часто говоримо про свободу, про свої права.... але забуваємо про можливості..... Ми хочемо щось змінити навколо нас, але що? Не до кінця знаємо.... так само як і правильність нашого покликання... як зберегти  християнську тотожність? Як правильно реагувати на ситуацію в суспільстві? Яку нішу зайняти? і т.д. Попробую розставити все по полицях. Отож, що таке свобода? Свобода тісно пов'язана з такими поняттями як необхідність та відповідальність. Спіноза говорив: «Свобода – це пізнана необхідність», тобто свобода людини пов'язана з пізнанням, чим більше вона знає, тим більше її свобода, але тим більша і її відповідальність. Не можна плутати свободу з анархією. Свобода це не лише повне задоволення всіх своїх інтересів і прагнень, але й увага і повага до свободи інших. Тому реалізувати свою свободу можна лише через врахування волі і прагнень інших людей. Свобода – це дуже велика відповідальність і за себе, і за ближніх, і за світ в цілому.
  •  
  • Опора Світового Дня Молоді 17 Лютого 2011

   Рейтинг:

   У своїх стражданнях хворі з усього світу підтримують Світовий День Молоді Мадрид, 11 лютого, 2011 – У день Богородиці Люрду, Церква відзначає Світовий День Хворих. У своєму посланні з нагоди цього дня, Венедикт XVI згадує Світовий День Молоді, звертаючись до молодих людей, особливо тих, які зараз нездужають: «Для всіх вас, молодих людей, як хворих так і здорових,  я повторюю своє запрошення створити мости любові та солідарності, щоб ніхто не відчував себе самотнім, а лиш близьким до Бога та часточкою великої сім'ї Його дітей».
  •  news image
  • Пустіть до мене діток… 16 Лютого 2011

   Рейтинг:

   "Пустіть діток, і не бороніть їм Приходити до Мене,- бо Царство Небесне належить таким" Євангелія від Св. Матвія 19,20
  •  news image
  • Передмова Папи Венедикта XVI до нового Катехизму для молоді YOUCAT 16 Лютого 2011

   Рейтинг:

   "Вона розповідає нам про наші долі" Це переклад передмови Венедикта XVI до "Youcat", нового Катехизму для молодих людей, підготовленого у світлі майбутнього Світового Дня Молоді. Видавництво Ignatius публікує англійську версію, яка вийде 1 березня. L'Osservatore Romano опублікувала передмову Святішого Отця на італійській мові. Дорогі друзі, дорога молоде! Сьогодні я рекомендую вам прочитати цю надзвичайну книгу. Вона є надзвичайною не тільки через свій зміст, але й через формат, який я б хотів вам коротко пояснити так, щоб ви зрозуміли її особливість. Youcat вималював своє походження, так би мовити, з іншої праці, яка прийшла з 80-х років. Це був важкий період як для Церкви, так і для усього суспільства, у якому необхідно було прийняти нові керівні принципи, щоб віднайти шлях до майбутнього. Після Другого Ватиканського Собору (1962-1965) і в мінливому культурному середовищі, багато людей не знали, у що християнин повинен насправді вірити, чого вчить Церква і як це все може бути адаптоване до нового культурного клімату.
  •  news image
  • Що отримають учасники Світового Дня молоді у наплічнику? 15 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Минулого року Папа отримав офіційну кепку СДМ. Цього року йому дістався ще один типовий аксесуар Світового Дня Молоді – офіційний наплічник СДМ. Святіший Отець став першим, хто отримав наплічник – подарунок від архиєпископа Мадрида, кардинала Антоніо Марія Руко Варела. За шість місяців до Світового Дня Молоді у Мадриді був продемонстрований ще один символ СДМ. Наплічник, який подарували Папі, був розроблений спеціально для цієї події. Аксесуари всередині наплічника
  •  news image
  • На СДМ Папа зустрінеться з викладачами, волонтерами та семінаристами3 11 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Під час Світового Дня Молоді (СДМ) у Мадриді 16 – 21 серпня Папа Венедикт XVI зустрінеться з молодими викладачами ВУЗів, людьми з обмеженими можливостями, семінаристами, монахинями та волонтерами. У планах Папи – зустріч з монахинями та людьми з обмеженими можливостями. Також на СДМ Папа зустрінеться з викладачами, волонтерами та семінаристами.
  •  news image
  • У що вірить молодь України? 07 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Презентація книги про сучасну релігійність української молоді викликала дискусію серед священнослужителів та експертів-релігієзнавців. Восени 2010 року в Німеччині вийшла книга Наталії Гаврилової про релігійність української молоді (Гаврилова Н. Сучасна релігійність. У що і як вірить молодь України. – LAP LAMBERT Academic Publishing, 2010. – 148 с.). Книга резюмує результати багаторічних досліджень релігійності сучасної молоді в пострадянському контексті й провокує дискусії серед соціологів, релігієзнавців, релігійних лідерів. Яке місце займає релігія в житті молодих поколінь? У чому виражається декларована релігійність? Як сучасна релігійність співвідноситься з церковним життям, з конфесійними традиціями, з офіційними формами, державними уподобаннями?
  •  news image
  • У Мадриді є три аеропорти: підготовка до Світового Дня Молоді3 07 Лютого 2011

   Рейтинг:

   У Мадриді є три аеропорти, куди ви можете прилетіти. Два з них спеціально облаштовані для обслуговування пасажирів. Один є у Barajas, а інший розміщений у Torrejón de Ardoz. Третє летовище розміщене у середині міста і називається "Cuatro vientos" і призначене воно для цивільної та військової влади. Цей аеропорт через його величезні розміри та близькість до міста буде місцем зустрічі з Папою і завершальної Літургії СДМ. Пригадаємо, з 16 по 21 серпня 2011 року у Мадриді відбуватиметься Світовий День Молоді.
  •  news image
  • Абетка Світового Дня Молоді 2011 06 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Поселення Є два типи поселень: у великих приміщеннях (школи, парафії, тренажерні зали і т.д.) – для великих груп паломників, у сім'ях Мадрида – для невеликих груп.      
  •  news image
  • Захоплююча піша подорож до Мадриду на Світовий День Молоді 05 Лютого 2011

   Рейтинг:

   На Світовий День Молоді паломники з Барселони планують прибути пішою прощею. Ферранові Лорда було п'ятнадцять років, коли він вперше взяв участь в СДМ, що відбувався в м. Компостела, Іспанія. Цьогорічний СДМ, який проходитиме у серпні в Мадриді стане для нього вже дев'ятим. З того часу, як Ф. Лорда вперше відвідав СДМ в Компостелі у 1989 р., в його житті відбулося багато змін.Сьогодні о. Ферран Лорда є священиком в церкві св. Терези від Дитятка Ісуса у Барселоні (Іспанія). Тут він працює з чудовою групою молоді, яка у серпні подолає близько 600 км від Барселони до Мадриду, йдучи пішою прощею, щоб взяти участь у Світовому Дні Молоді. Коли отця запитують як з'явилася така ідея, він одразу відповідає: "Все почалося з жарту!"
  •  news image
  • Молодь не є такою поверховою, як її звинувачують, - Папа 05 Лютого 2011

   Рейтинг:

   YouCat, акронім англійського словосполучення Youth Catechism, що в перекладі означає «Катехизм Молоді» – це книга, яка невдовзі побачить світ 7-ма мовами, а пізніше – ще 6-ма. Головними адресатами книги, передмову до якої написав Папа Венедикт XVI, є юнаки і дівчата, що в серпні цього року братимуть участь у святкуванні Світового Дня Молоді, що проходитиме у столиці Іспанії Мадриді. Ініціатива виникла в Єпископській Конференції Австрії. У роздумах над тим, як краще приготуватися до міжнародного християнського форуму молоді, зродилася ідея, щоб до так званого «рюкзака паломника» покласти книгу, яка б навчала віри з безпосередністю та свіжістю молодіжного спілкування. Над написанням катехизму під наглядом Віденського архиєпископа кардинала Крістофа Шенборна працювала спеціальна група богословів, катехитів та 50-ка юнаків і дівчат. 300 сторінкова книга розділена на чотири частини: «У що ми віримо», «Звершення християнського таїнства», «Життя у Христі» та «Молитва в житті християнина». Текст, побудований у формі запитань та відповідей, доповнений малюнками та текстовим супроводом – цитатами зі Святого Письма й творів святих та учителів Церкви.
  •  news image
  • Зимовий відпочинок у Карпатах 2011 року Божого 05 Лютого 2011

   Рейтинг:

   У новому 2011 році діти з церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі відпочивали у зимових засніжених Карпатах. 27 січня дев'ятеро дітей та вихователі поїздом Київ – Чернівці вирушили у дорогу. У вагоні панувала радісна атмосфера, адже скоро на дітей чекатимуть три дні справжнього зимового відпочинку. У поїзді діти співали колядки, молилися і спілкувалися один з одним. У вагоні відчувалося душевне тепло, адже менші діти бігали один за одним, сміялися, гралися, старші ж хлопці стримували їх і наказували, щоб було тихо, хоча самі колись в дитинстві так веселилися...   Щоденник відпочинку:
  •  news image
  • Вас, молоді люди, запрошую творити мости любові та солідарності - Папа 04 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Очікуючи зустрічі з нагоди Світового Дня Молоді у серпні 2011 року в Мадриді, хотів би навести особливі думки до молоді, особливо до тих, хто хворіє. Часто страсті і хрест Христа викликають у нас страх, бо видаються запереченням життя. Насправді ж, все якраз навпаки! Хрест є Божою відповіддю «так» людині, найвищим і найбільш яскравим виявом Його любові і джерелом вічного життя. З пробитого серця Ісуса випливало насправді це божественне життя. Лише Він може звільнити світ від зла і побудувати Царство справедливості, миру і любові, якого ми так прагнемо (пор. Послання з нагоди Світового Дня Молоді 2011, 3).
  •  news image
  • Святий Франциск Ксав’єр: божественне насіння на Сході 04 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Святий Франциск Ксав'єр був відомим місіонером. Останні одинадцять років свого життя присвятив євангелізації в Індії, у південно-східній Азії, а також у Японії. Під час своєї неймовірної подорожі по цих землях, сіяв Слово Боже, в результаті чого виникли численні християнські спільноти. Вони існують до цього часу. Іспанський святий є покровителем місіонерів (місій) і Світових Днів Молоді в Мадриді. Франциск Ксав'єр народився в 1506 році в родинному маєтку, розташованому поблизу Памплони, столиці Наварри. Походив із заможної родини, тому батьки відправили його на навчання до Парижу. Там знайомиться з Ігнатієм Лойолою. Спочатку їх нічого не поєднувало, однак, з часом, познайомилися через спільних знайомих. Засновник єзуїтів пропонує Франциску жити повним життям, яке можливе тільки тоді, коли абсолютно довіряєш своє життя Христу. Ксав'єр спочатку опирається цьому, але врешті, приймає пропозицію Ігнатія і усамітнюється. Вдається до "духовних вправ" єзуїтів. Франциск, глибоко зворушений новим досвідом, остаточно вирішує йти за Христом.
  •  news image
  • Бабусі та дідусі об’єднуються у Клуб підтримки Світового Дня Молоді. Відео 02 Лютого 2011

   Рейтинг:

   27 січня 2010 року розпочалась нова рекламна кампанія для Світового Дня Молоді. Її мета – заохотити дідусів та бабусь долучитись до Світового Дня Молоді, а не тільки бути сторонніми глядачами. Заохотити внуків реєструватись та молитись за СДМ – ось два основні завдання Клубу. Головними ентузіастами цієї кампанії стали 6 осіб, які мають онуків, і можуть розповісти теперішньому молодому поколінню багато історичних моментів, які пережили у часи своєї молодості в Іспанії – про успіхи співачки Massiel на Євробаченні, про появу шестисотого Seat, або про переможний гол Іспанії на першому Євро Кубку. Метою цього клубу є залучення бабусь та дідусів до історичної події, що відбудеться за декілька місяців - Світового Дня Молоді.
  •  news image
  • Мадрид очікує на ваш приїзд і готується вітати паломників з усього світу 01 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Мадрид, 27 січня, 2011 - залишилося лише 200 днів до великої події року: Світового Дня Молоді і Мадрид очікує на ваш приїзд. Тисячі сімей та парафій вже готуються до цього великого заходу. Місто Мадрид має лише 476 парафій у той час, як регіон (чи спільнота) Мадриду має вцілому близько 700 і багато з них вже запропонували житло для паломників, вивішуючи великі плакати з вітаннями на знак того, що вони моляться за прибуття учасників з усього світу на СДМ. Також відбувається підготовка висвітлення основних пам'яток Мадриду, таких як: el Museo del Prado, la Bolsa, el Palacio de Correos, la Casa de América.
Сторінка:111213
Читають
No articles
Коментують
No articles