Статті

Як організовувалось свято Миколая для вихованців НРЦ «Мрія»
18 Грудня 2015

Рейтинг:

Як організовувалось свято Миколая для вихованців НРЦ «Мрія»

Розповідь УМХівського «Ангелика» =)

  •  news image
  • Потрібно допомагати військовим справлятися із "донбаським синдром", – Роман Торговицький 18 Березня 2015

   Рейтинг:

   Роман Торговицький до останнього не мав жодного стосунку до України. Народився у Москві, у 17 років переїхав до США. Але саме він у травні минулого року під час виступу «Віртуозів Москви» в американському Кембриджі вийшов на сцену і зачитав петицію на підтримку України. За що тоді був заарештований. Подібний перфоманс він улаштував нещодавно у Нью-Йорку, не давши зібрати овації черговим російським артистам. Після цих акцій про Романа багато писали журналісти. Тільки от зараз мало хто знає, якою складною і важливою справою він займається...
  •  news image
  • Найменша увага для наших хлопців у госпіталі – на вагу золота, – Юліана Лавриш 15 Березня 2015

   Рейтинг:

   Сьогодні, на початок нового тижня, розповімо вам про ще одну волонтерську ініціативу – про студентів, котрі підтримують поранених українських героїв, що перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі. Активні учасники Дискусійного клубу при ЛНУ імені Івана Франка стали активними волонтерами і цим надихають відриватися від щоденних справ і нас та закликають поспішати до тих, котрі віддали здоров'я заради майбутнього України. Хлопці нас потребують!
  •  news image
  • Волонтерський рух "Світло на Схід": допомога воїнам 11 Березня 2015

   Рейтинг:

   Зброєю для волонтерського руху "Світло на Схід", що працюють не покладаючи рук ось уже п’ять місяців, стали їхня постійна готовність допомагати і чуйні серця, що випромінюють справжнє світло, яке таке необхідне у темряві війни. Про працю цих волонтерів розповідає випуск "Служіння" проекту Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії "ТОП 10 УГКЦ".
  •  news image
  • Хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – шукає виправдання! – Олег Пастернак 02 Березня 2015

   Рейтинг:

   У кожного з нас є свої таланти та здібності. Але часто ми про них забуваємо, коли виникає потреба допомогти іншим. У більшості людей існує стереотипне уявлення, що найкращою допомогою є матеріальна, а хто не має певних фінансових можливостей, тому і нічим поділитися. Проте насправді волонтерство не має рамок чи меж. Один з героїв випуску "Служіння" проекту "ТОП 10 УГКЦ" – Олег Пастернак, молодий медик, який, окрім сім’ї, роботи, відпочинку, також знаходить час, щоб своїми навиками та здібностями послужити іншим.
  •  news image
  • Отець-доброволець Григорій Швед 11 Лютого 2015

   Рейтинг:

   Отець Григорій Швед із згромадження отців Салезіян (УГКЦ) працює з молоддю, і у вільний час любить займатися тим, чим і його підопічні: грати у футбол, ходити в гори, любить лазити по скелях, бігати із собакою породи хаскі на кличку Джесі, а також грає на гітарі. Та коли в Україні оголосили про те, що в зоні АТО потрібні духівники, отець Григорій зголосився добровольцем. У розмові із tvoemisto.tv о.Григорій Швед розповів про те, як він ледве не потрапив у дитячу колонію, що доброго можна винести з АТО, про хабарництво в школі та справжній героїзм.
  •  news image
  • Назар Тимошик – один з волонтерів надійного тилу 26 Січня 2015

   Рейтинг:

   На початку жовтня програміст Назар Тимошик презентував "Проект реабілітації в ІТ“, що передбачає перекваліфікацію військовослужбовців, які постраждали під час воєнних дій на Донбасі, на тестувальників програмного забезпечення. Але наша розмова з Назаром не тільки про те, звідки взялася ця ідея і чи вдалося її реалізувати, а також про Майдан та його допомогу тим українським військовим, які сьогодні на передовій.
  •  news image
  • Як зробити, щоб волонтерство стало нормою суспільного життя? 18 Грудня 2014

   Рейтинг:

   Як зробити, щоб волонтерство стало нормою суспільного життя? Що може зробити держава для того, аби заохотити громадян безкоштовно у свій вільний час допомагати іншим? Чи добре роблять українські громадські активісти, які сьогодні беруть на свої плечі завдання держави? Про це Радіо Свобода запитало польських експертів, які самі активно діють у громадських організаціях та ініціативах.
  •  news image
  • Волонтерство в Україні. Як допомогти тим, хто допомагає? 06 Грудня 2014

   Рейтинг:

   Рік тому на київському Майдані українці сформували волонтерські групи для підтримки Революції гідності. Пізніше, коли Росія окупувала Крим і частину територій Донбасу, навчені досвідом Майдану волонтери розпочали унікальні за розміром і форматом акції з підтримки українських учасників антитерористичної операції і переселенців. Фактично, волонтери взяли на себе функції держави із забезпечення армії, Національної гвардії, добровольчих батальйонів і військових госпіталів усім необхідним. Це визнала і влада, запросивши засновника групи «Крила Фенікса» Юрія Бірюкова до реформування системи забезпечення силовиків. Але не все і не завжди складається у волонтерів належним чином – вони самі визнають, що їм бракує досвіду управління і комунікацій. Чим можна допомогти тим, хто допомагає?
  •  news image
  • Більшість картографів-початківців, позначаючи свій будинок, так і пишуть: "Мій будинок", – Ярослав Ярошевський 09 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Одного разу, розглядаючи карту Google, Ярослав Ярошевський помітив напис дрібним шрифтом у правому нижньому кутку: "Редагувати карту". До цього моменту на цій карті його рідного міста Теребовлі було 2 вулиці, та й ті намальовані неправильно. Тепер не тільки карту його міста не впізнати: у Ярослава за плечима майже два роки активної діяльності у Google Map Maker та більше 27 000 виправлень, доповнень на різних ділянках української інтернет-мапи. А ще він вирішив поділитися своїми знаннями з іншими. Так на початку вересня 2014 року його дорога й привела до Львова.
  •  news image
  • Бог не має інших рук, аби чинити добро, окрім наших, – Віра Голиш 18 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Кожна дитина потребує ніжності, тепла, ласки та любові. На таку особливу турботу здатні лише батьківські руки. Однак не всім поталанило відчувати цю любов щоденно. Як складно працювати з дітьми-сиротами, можуть знати лише ті, хто стикається з цим особисто. Активною харитативною діяльністю займається молодіжна спільнота "Християнська душа", що діє при парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Чукаріна, 5). Голова спільноти – Віра Голиш – поділилася деякими аспектами роботи з особливими дітьми, які чекають на любов та підтримку.
  •  news image
  • Без батьків, та не самотні 21 Жовтня 2013

   Рейтинг:

   «Ми вчимо дітей сприймати життя як Божий дар; не бути корисливими, а самим безкорисливо творити добро. Намагаємося давати дітям, позбавленим батьківського піклування, те, чого їм бракує найбільше, — підтримку, тепло й спілкування. Ми завжди поруч», — говориться в програмному документі Центру опіки сиріт Львівської архієпархії Української греко–католицької церкви. Ідея такого центру зародилася одночасно у Романа Прокопця і Юрія Остапюка, тоді ще студентів Львівської духовної семінарії. В останній рік навчання вони мали душпастирську практику в інтернатах і вирішили створити осередок, спрямований на потреби дітей, що ростуть без батьківської опіки.
  •  news image
  • Аби святкувати Неділю, треба працювати увесь тиждень, – Олена Бідованець 23 Серпня 2013

   Рейтинг:

   Життя волонтерів влітку часто дуже насичене. Табори, прощі й інші заходи... Президент Федерації Українських Католицьких Студентських та Академічних Товариств «Обнова» Олена Бідованець зайнята влітку не лише адміністративними та організаторськими справами, а й бере живу участь у волонтерському житті. Зовсім нещодавно вона виконувала петриківський розпис з дітьми та молоддю на Донеччині, а через декілька днів помчала на Освячення Патріаршого Собору Воскресіння Христового в Київ. Публікуємо її враження-щоденник від подорожі, підготовки до Освячення, молодіжних нічних чувань та самого Собору.
  •  news image
  • Ти бачила її очі? Вони світяться! - лист з Індії2 12 Липня 2013

   Рейтинг:

   У березні Молодіжна інформаційна спільнота «Сіль» писала про 22-річну українку Оксану Легедзу, волонтерку католицького руху «Дім Серця», яка готувалася до місійної поїздки в Індію. Нині Оксана перебуває в Ченгалпеті. Публікуємо лист місіонерки, в якому вона розповідає про особливості служіння тим, хто має потребу.
  •  news image
  • "Твоя крапля крові - початок моря життя": українців закликають стати донорами 13 Червня 2013

   Рейтинг:

   11 червня 2013 року з нагоди Всесвітнього дня донора за підтримки Міністерства охорони здоров'я стартував Всеукраїнський проект "Твоя крапля крові - початок моря життя". ВООЗ обрала 14 червня для відзначення Всесвітнього дня донора. Це день вияву вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, здаючи свою кров.
  •  news image
  • Щедрість без кордонів 17 Червня 2012

   Рейтинг:

   «Ми довго не могли знайти в арабській мові еквівалент слову «волонтер». Після деяких пошуків переклали його як «добродій». А ось, наприклад, у французькій мові виокремлюють ці два поняття. Волонтером там вважається людина, що весь час працює у цій сфері, а добродійник – декілька годин на день», - розповідає Андрій Павлович, координатор ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу.
  •  news image
  • Що зробити, аби життя залишалося динамічним? 10 Червня 2012

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Коли починається літо і зникають всі клопоти, пов'язані з навчанням, сесією, підготовкою до іспитів, у більшості студентів з'являється одна турбота - що зробити, аби життя залишалось напруженим, веселим, цікавим та динамічним? На щастя, у мене ця проблема вирішилась без зайвих зусиль. Як тільки з'явилась інформація про те, що потрібні волонтери для супроводу іноземних журналістів, я загорілась бажанням бути там!
  •  news image
  • У Вінниці почалась акція «День світлих вчинків» 28 Грудня 2011

   Рейтинг:

   «День світлих вчинків» - вже традиційне для Вінниці свято. Минулими роками волонтери готували святкові вечері, листівки, подарунки та розносили самотнім людям, пенсіонерам та малозабезпеченим сім'ям. Цього року організатори вирішили дати змогу долучитись до світлих вчинків кожному вінничанину.
  •  news image
  • БФ «Карітас Київ» взяв участь у відзначенні Дня волонтера 08 Грудня 2011

   Рейтинг:

   5 грудня 2011 р. світова громадськість вдесяте відзначила День волонтера, проголошений ООН у 2001 році. Цього дня в сотні країнах на чотирьох континентах був представлений перший звіт про розвиток волонтерства у світі.
  •  news image
  • Волонтерський помаранч для податкового Миколайчика11 06 Грудня 2011

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У мене був добрий знайомий, який дуже любив допомагати - щиро, безкорисливо і будь-кому. Але в тій допомозі була одна особливість: чомусь він завжди з'являвся з пропозицією допомогти саме тоді, коли праця була майже завершена. Цей знайомий, назвемо його Стьопа, був дуже задоволений, бо вважав себе «істинним альтруїстом». Іншої думки були ті, кому він приходив на допомогу, однак їхня думка Стьопу не цікавила.
  •  news image
  • Волонтери про волонтерство 05 Грудня 2011

   Рейтинг:

   Що мотивує людей волонтерувати і безоплатно працювати? Як почали це робити і що це вже їм дало? Розповідають волонтерки Наталія Кутняк (ФРІ) і Дарина Рудчук (Альтернатива-В).
  •  
  • Що пропонує волонтерство? (ВІДЕО)1 26 Листопада 2011

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 25 листопада 2011 року Олег Романчук представив учасникам вишколу студентської молоді тему «Психологічні аспекти волонтерства. Особливості волонтерства на власному досвіді». Вона стала вичерпною відповіддю на численні запитання учасників.
  •  news image
  • Папа закликав волонтерів не боятися дарувати своє життя іншим 12 Листопада 2011

   Рейтинг:

   11 листопада 2011 р., у день спомину св. Мартина Турського покровителя бідняків та благодійної організації «Caritas Internazionalis», Папа Венедикт XVI прийняв у Ватикані європейських католицьких волонтерів, учасників зустрічі, яку Папська Рада «Cor Unum» організувала з нагоди Європейського Року волонтерства. У своєму слові, зверненому до волонтерів, Святіший Отець наголосив на ідентичності католицького волонтерства та на важливості доброчинного служіння в період економічної кризи, свідками якої ми є сьогодні.
  •  news image
  • Волонтаріат в Україні - новий погляд на суспільну працю 24 Жовтня 2011

   Рейтинг:

   В Україні існує давня традиція суспільної праці, традиція взаємної допомоги, проникнення у проблеми інших. Особи, що працювали на цій ниві, називалися суспільними діячами, альтруїстами тощо. Термін «волонтер» не вживався.
  •  
  • У Харкові відкрили Школу волонтерів 11 Вересня 2011

   Рейтинг:

   У Харкові в рамках підготовки міста до Євро-2012 відкрили Школу волонтерів. Серед близько 2,5 тисяч студентів, охочих стати волонтерами, оберуть 500. Волонтером може стати кожен, хто принаймні на базовому рівні володіє англійською мовою.
Сторінка:12
Читають
No articles
Коментують
No articles