Статті

Філармонія: як вберегтися від п
10 Лютого 2016

Рейтинг:

Філармонія: як вберегтися від п'яти найпоширеніших помилок

Класика вимагає особливого ставлення. Чого не можна робити на концертах академічної музики? Яких правил слід дотримуватися? Ми вам про це розповімо!

  •  news image
  • 12 принципів успішної людини 09 Лютого 2016

   Рейтинг:

   У час масової глобалізації, поширення значення соцмереж, людині все менше часу залишається для того, щоб задуматись над найважливішими речами та розставити правильні акценти
  •  news image
  • Християнська музика: чи є в неї майбутнє? 30 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Як ви ставитеся до християнської музики? Як вам сьогоднішній концерт? Чи може така музика конкурувати з українськими естрадними піснями? З такими запитаннями "ДивенСвіт" звернувся до відвідувачів Дня молоді у Митрополичих садах у Львові під час виступу проекту "Kerygma" 28 червня.
  •  news image
  • День молоді в садах Шептицького: що там буде?1 11 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи можливо відпочити на природі, послухати гарну музику, поспілкуватися з Митрополитом та займатися благодійністю одночасно? Відповідь "так" кожен зможе отримати особисто, якщо проведе останню неділю червня в Митрополичих садах на Святоюрській горі у Львові.
  •  news image
  • 15 травня у Львові впродовж всього дня – X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів! 15 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Львові після чотирьох років паузи відновлюється проведення фестивалю для людей з особливими потребами. 15-16 травня відбудеться X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів на тему "У старому кіно". Першого дня фестивалю покази театральних вистав будуть проходити у Міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1); другого дня відбудуться обговорення та консультації для керівників і режисерів театральних колективів-учасників фестивалю, а також екскурсії для особливих акторів. Учасниками фестивалю є колективи зі Львова, Червонограду, Нового Роздолу, Києва, Сум, Херсону та гості з Польщі. Із цієї нагоди ми поспілкувалися із Анастасією Войтюк, координатором Мистецько-терапевтичного центру "Непротоптана стежина", який є ініціатором проведення Фестивалю.
  •  news image
  • Модний одяг і євангелізація1 27 Квітня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Христині Лепцьо, власниці мережі магазинів жіночого одягу «Glamour» – тридцять. Працює вона у цій сфері з 18 років із великим бажанням бути щасливою від того, чим займається. І їй це вдається! Любляча дружина, мама двох дітей – 6-річної дівчинки і 1-річного хлопчика, успішна бізнес-леді з власним будиночком та авто, про які кілька років тому могла тільки мріяти… Але найголовніше, що в неї є – глибока віра в Христа, на якій Христина наголошує навіть… на вітрині власного магазину. Погодьтеся, ДивенСвіт мусив знайти нагоду для розмови з такою людиною!
  •  news image
  • Життя коротке. Дивись, не проспи! 07 Лютого 2015

   Рейтинг:

   Такі слова часто можна зустріти в рекламі кави або енергетичного напою. Чарівний аромат і заряд бадьорості. Адже життя коротке! Біжать години, за ними дні. Наші дні полічені. І ми, як християни, не можемо з цим не погодитися. Життя надто коротке, щоб його проспати. І в той же час, надто коротке, щоб не спати зовсім.
  •  news image
  • Унікальний творчий тандем 27 Грудня 2014

   Рейтинг:

   Незвичні гобелени з янголами, арфами, розп’яттями та голубами, оформлені тонкою різьбою по дереву. Все це – результат чотирирічної праці творчого подружжя Олега та Оксани Кондратюків. Косівські майстри презентували сакральну виставку “Єдина реальність”. Експозиція поєднує не лише два творчі світи, а й дві техніки: різьбярство і ткацтво.
  •  news image
  • Десять фільмів про Майдан 04 Грудня 2014

   Рейтинг:

   До річниці Майдану "ВВС Україна" склала список з десяти фільмів, які показують протест під різними кутами. Серед них – короткометражки, документальний телесеріал, портрети жінок-протестувальниць, журналістське розслідування розстрілів на Інститутській та соціальна драма, знята на тлі протестів.
  •  news image
  • Наймолодший "поводир" українського кіно 15 Листопада 2014

   Рейтинг:

   Антон Святослав Грін – наймолодший актор фільму «Поводир», в якому йдеться про подорож американського хлопчика та українського сліпого бандуриста на тлі репресій радянської влади. Зіграти малого сирітку Пітера хотіли понад дві тисячі дітей. Утім режисер обрав Гріна – праонука відомого українського дисидента Михайла Сороки, що провів у радянських таборах 34 роки. Антон Святослав живе в Америці в місті Детройт із мамою-українкою і татом американцем. П’ять днів на тиждень хлопчик ходить до місцевої школи, а щосуботи їздить 100 кілометрів до української школи вихідного дня. Від зйомок у фільмі хлопець у захваті і сподівається скоро знову опинитись перед камерою.
  •  news image
  • 8 цікавих фактів про українську мову 09 Листопада 2014

   Рейтинг:

   Серед науковців є думка, що мова, якою розмовляє людина, визначає спосіб її мислення, впливає на поведінку! А які цікаві факти про українську мову тобі відомі?
  •  news image
  • Реформи Міністерства культури України: тримаємо руку на пульсі 27 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   Євген Нищук – міністр культури України, талановитий актор ведучий Майдану-2004 та Євромайдану, – в інтерв'ю Департаменту інформації УГКЦ розповів про свою роботу, плани та чим нині живе культура в Україні на державному рівні. "Зараз не прагну будувати політичної кар’єри. Почав роботу міністра культури і хочу довести певні справи до кінця, максимально допомогти галузі культури".
  •  news image
  • Музей Свободи/Музей Майдану в Києві: старт! 18 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   "Майбутній Музей Свободи/Музей Майдану має стати платформою для творення, дискусій, критичного осмислення нових уявлень про свободу і відповідальність, демократію, формування суб'єктності та ролі різних суб'єктів в українському та інших пост-тоталітарних суспільствах", – вважає Олександра Бакланова, один із ініціаторів створення Музею Свободи, керівник незалежного аналітичного центру та експертної компанії pro.mova.
  •  news image
  • Антидепресивний раціон :) 10 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   Харчування натуральною їжею – це одна з ключових "цеглинок" хорошого самопочуття. Всі інші "цеглинки": достатнє споживання питної води, щоденна помірна фізична активність, відсутність куріння, 7-8-годинний сон – допомагають нам бути у гарному настрої. А ще дієвими ліками від депресії є щоденна допомога ближньому, волонтерство, спілкування із життєрадісними та сильними духом людьми, оптимізм, віра у власні сили та усмішка.
  •  news image
  • Театр "Притча" в гостях у сестер Воплоченого Слова 19 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У бік звичного літнього таборово-відпочинкового життя греко-католицької молоді у липні 2014 року повіяли незвичні зміни. Наша натхненна і сповнена задумів молодь з Божою поміччю втілила в життя новий проект, ім’я йому – фестиваль "Вітер На-Дії". Фестиваль об'єднав під своїм крилом творчу та активну молодь з усіх куточків України, що з’їхалася на чотири дні до Львова творити, ділитися досвідом та набиратися вражень. В числі запрошених на фестиваль була і родина молодіжного театру "Притча".
  •  news image
  • Вечори на хуторі поблизу Тавору: школа іконопису в Лаврові 03 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чомусь найгарніші речі створюються з найпростіших матеріалів. Та є один складник, без якого може й вийде картина, але ікона – ні. І це не техніка, це – невловимий дух Божого натхнення, по який і приїжджають у монастир святого Онуфрія у Лаврові, неподалік від Старого Самбора, на західний край України, вже п’ятий рік усі охочі.
  •  news image
  • На прем'єрі "Майдану" глядачі кричали "Героям слава" і двічі співали гімн 19 Липня 2014

   Рейтинг:

   Кількадесятметрову закручену чергу зібрав прем'єрний показ фільму "Майдан" на Одеському кінофестивалі увечері 18 липня. Зал театру музкомедії на 1260 місць був наповнений повністю. Перед театром глядачі почали збиратися за півтори години до показу. У пам'ять про загиблих на Сході почали запалювати свічки. Ними заставили фонтан на площі перед фестивальним палацом. Через жалобу скасували вечірки фестивалю, святкування закриття 19 липня та фуршет після церемонії нагородження.
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles