10 заповідей погідності духа папи Івана ХХІІІ

24.11.201011:33 1. Тільки нині старатимусь жити виключно сьогоднішнім днем, а не схочу розв"язати всі проблеми мого життя за одним разом. 2. Робитиму всі старання, щоб якнайкраще відноситися до інших: буду ніжний у моїй поведінці; нікого не судитиму, не домагатимусь покращити чи сдисциплінувати нікого, крім самого себе. 3. Тільки нині почуватиму себе щасливим, з переконанням, що я створений для щастя вже в цьому житті, а не тільки в іншому. 4. Тільки нині пристосуюся до обставин, і не домагатимусь, щоб обставини пристосувались до моїх забаганок. 5. Тільки нині присвячу 10 хв. мого часу для корисного читання, пам"ятаючи про те, що, як їжа потрібна для мого тіла, так і читання необхідне, щоб наситити життя моєї душі. 6. Тільки нині чинитиму добро не повідаючи про це нікому. 7. Тільки нині робитиму річ, яку я не люблю, і якщо щось мені не сподобається, буду старатися щоб ніхто про це не знав.


8. Тільки нині зроблю повну програму мого дня. Можу досконало її не сповнити, все таки її зроблю. І захищатиму себе перед двома лихами: поспіху і нерішучості.

9. Тільки нині буду твердий у моїй вірі в те, що Боже Провидіння дбає про мене, навіть тоді, коли на світі жив би тільки я - навіть тоді, коли обставини виявляють протилежне.

10. Тільки нині нічого не страхатимусь. Особливо, не боятимусь посмакувати краси і вірити в доброту.

В ЧАСІ 12 ГОДИН ДНЯ МОЖУ РОБИТИ ТЕ ДОБРО, ЯКЕ МОЖЕ ДОВЕСТИ МЕНЕ ДО ЗНЕОХОТИ, ЯКЩО Б Я ПОДУМАВ, ЩО ПОВИНЕН ЙОГО ЧИНИТИ ВПРОДОВЖ ЦІЛОГО ЖИТТЯ.

Рейтинг: 5.0 Голосів: 10 Переглядів: 790
Ваша оцінка: 955

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар