Єдиний молодіжний простір УГКЦ

EXCLUSIVE ARTICLES01.05.201208:15 «Молодь – це наше майбутнє!», «Сьогодні не та молодь…». Обидві фрази супроводжують людство у його багатовіковій історії. А вона плине… Ентузіазм, молодечий запал, пізнання незвіданого і прагнення перетворення… Пошук і самореалізація… Як багато несказаного, непобаченого, нездійсненого стоїть перед нами! Хочеться… Хочеться… Хочеться не лише дітям, а й нам, молоді. Дайте волю, покажіть засоби, а ми зробимо! Світ стане кращим!


Але так часто зустрічаються бар’єри і опускаються руки – не дозволяють, не пускають, не маємо права, можливості і т.д. Починаються непорозуміння, конфлікти зі старшими, зі «системою»… Що отримуємо? Взаємні нарікання різних поколінь, а може ні – пошук причин, виправдань… Але чого: байдужості, недостатніх зусиль…

Молодіжний простір української Греко-Католицької Церкви розвивається. Існує безліч добрих ініціатив, проектів, звершених задумів. Але про них знає обмежене коло осіб.

Спільні молитви, фестивалі, розважання, табори, поїздки, відвідини інтернатів, видання молодіжних часописів, організація концертів та майстер-класів, допомога бездомним, реколекції, акції, виставки…

Так багато здійснюють не лише члени молодіжних християнських спільнот/організацій, а й усі, хто з Богом у серці не боїться йти вперед, прагне справжніх перемін.

Під час молодіжної конференції, організованої Комісією у справах молоді УГКЦ в березні 2012 р.Б., молодь з різних міст України сказала «Так!» творенню єдиного молодіжного простору Української Греко-Католицької Церкви. Аргументи «за» звучали різні: засвідчити, що бути християнином весело; обмін досвідом; розвиток спільнот; взаємодопомога при реалізації проектів, покращення комунікації, пошук однодумців, утвердження у християнських цінностях…

Творення простору розпочалося, воно належить усім молодим християнам. У темі місяця кожен має нагоду висловити своє бачення його розвитку. Тому запрошуємо писати статті, коментувати. Поділіться, яким є Ваш молодіжний простір, чим Ви живете і чого прагнете, діліться своїми напрацюваннями та розкажіть про єдиний молодіжний простір друзям :)        

©

Рейтинг: 3.9 Голосів: 13 Переглядів: 2355
Ваша оцінка: 7645

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар    • 15 Липня, 2013 14:31Владимир Булавинец Відповісти
    • Слава Ісусу Хрису!Як радо я сприйняв створеня ЄМП,бо вірю що сьогодні Церкві необхідно омолодитись і дякувати Богу маємо молодого Патріарха,але хотів би ще звернути увагу на те,що на мою думку,є проблема створення правдивих(практикуючих)християнських сімей,бо на нічних дискотеках вони не сформуються,в храмі до дівчат приставати якось не пасує-от і стає питання де і як знайомитись християнам???
      І тому хотів би запропонувати офіційний сайт знайомств для християн-невже це так важко???!!!
      Володимир