Це віддавна моя мрія - багато працювати з молоддю зі субкультур, - о. Антоній Ніколаєв

EXCLUSIVE ARTICLES04.03.201207:16 Отець Антон Ніколаєв про засновану 23 лютого при храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську молодіжну спільноту «Агіос».


- Що підштовхнуло до створення молодіжної християнської спільноти «Агіос»?

- Коли я нещодавно прийшов служити на парафію Матері Божої Неустанної Помочі, не було спільноти для старшої молоді. Тому виникла ідея створити спільноту, яка би об'єднувала молодих людей, бо при кожній церкві мають бути спільноти, саме у них сила.

- Як молодь може себе реалізувати у цій спільноті?

- Найрізноманітнішими способами. Всі таланти враховуються. Молодь дуже талановита, завданням кожного душпастира є допомогти їм розвинути свої здібності і використовувати їх для Царства. Хтось має талант до музики чи співу, а хтось вправний в комп'ютерних чи взагалі в мультимедійних технологіях і т.д. Все це треба спрямувати для служіння.

- Які існують плани щодо розвитку МХС «Агіос»?

- Планів як завжди є багато. Це добре багато планувати, навіть якщо всього не виконаємо, бо якщо не планувати і не стреміти, то нічого не зробиться або мало що... Перш за все хочемо бути добре обізнані з Писанням, щоби скріпити основу своєї віри і дати відсіч ворогам Церкви, які маніпулюють Писанням. Також крім нашого особистого духовного зросту для нас важлива євангелізаційна праця. Спільнота є при редемптористах, які є місіонерами, і наша молодь має бути місіонерами. Особисто зростаємо через важливі духовні науки, щотижневі групки духовного ділення, часті реколекції (бажано щомісяця), духовне керівництво (часто люди бояться щось запитати в священика, а це велика помилка). Євангелізацію проводимо об'єднано з іншими спільнотами Івано-Франківська.

- Чи не плануєте створення спільноти для молоді, яка належить до субкультур?

- Так, це віддавна моя мрія багато працювати з молоддю зі субкультур, бо найчастіше Церква не виходить до них. Така праця дуже близка мені за духом. Поки не діють здорові християнскі євангелізаційні спільноти, не можу цілковито віддатись праці з субкультурною молоддю. Але завжди поруч із звичайною працею стараюсь приділяти час улюбленій справі, і надіюсь, що парафіяльна молодь підтримає мене. Шукаю таких християн, які готові мені допомогти. Звертаюсь до них і прошу відгукнутись.

- Якою, на Вашу думку, повинна бути модель молодіжної християнської спільноти?

- Це дуже просто. Треба всім серцем старатись жити за Євангелієм, віддати себе повністю Богові. Не жити для себе, своєї вигоди, амбіцій. Не збиратись спільнотою лише для себе, щоби попити чаю, пожартувати і розійтись до наступної зустрічі. Бути якомога більше разом, залучати постійно нових членів і разом ревно служити, допомогаючи потребуючим (навіть роздаючи щотижня канапки бідним на вулиці) і намагаючись повпливати на  людей, далеких від Бога.

- Контактна інформація МХС «Агіос».

- Приєднатись до онлайн вивчення Євангелія чи нашої праці, чи задати духовні питання можна:

1) через пошту belaruskimanach@gmail.com

2) за тел.: 096 851 92 44 або 063 520 72 38 (о. Антоній)

3) на сторінці  http://vk.com/spilnota_agios

©

Рейтинг: 5.0 Голосів: 8 Переглядів: 2103
Ваша оцінка: 7090

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар