Понеділковий позитив - усмішка!

15.11.201009:08 Ми всі любимо дарувати посмішки, а ще більше – їх отримувати. Адже так приємно, коли тобі усміхнеться якась незнайома людина. Настрій відразу підстрибує до небес та  день завжди проходить вдало. І зовсім не обов’язково, щоб було Різдво. Але щоб остаточно переконати вас у силі цієї зброї приведу для прикладу одну з рекламних об’яв, яке для фірми “Оппенгейм, Коллінз енд компані” виконав Френк Ірвінг Флетчер, а відомий американський психолог Дейл Карнегі опублікував у своїй книзі “Як завойовувати друзів”. Усмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона робить багатим того, кому адресована і при цьому не робить біднішими тих, хто її дарує. Вона триває одну мить, але в пам’яті іноді залишається надовго. Ні в кого немає такого багатства, щоб обійтися без неї, але немає й такого бідняка, який не стане від неї багатшим. Вона робить дім щасливим, додає тепло у ділові відносини і служить паролем для друзів.


 

Вона – відпочинок для тих, хто втомився, світло в кінці тунелю для тих, хто впав духом, промінь світла для сумних, а також краща з усіх ліків, які придумала природа від будь-яких неприємностей. Але її не купиш, не випросиш, не позичиш, її не можна вкрасти, так як сама вона нічого не коштує, поки тобі її не подарують.

Але коли в передріздвяну метушню, викликану кількістю відвідувачів, хтось із продавців так втомився, що не зможе вам усміхнутися, чи не дозволите ви попросити вас усміхнутися йому?

Адже посмішка не потрібна нікому так сильно, як тим, в кого вже нічого немає, щоб віддати вам!

Тому посміхайтесь побільше не бійтеся, що вас неправильно зрозуміють,  не замислюйтеся навіть на хвилину про ваших недоброзичливців і успіх та позитив вам гарантовані))))

Джерело: teenbloog

Рейтинг: 3.7 Голосів: 7 Переглядів: 713
Ваша оцінка: 649

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 15 Листопада, 2010 09:22o.Микола Микосовський Відповісти
    • Цікаво... :) Насправді є чимала різниця між посмішкою та усмішкою, бо це не те саме. Тільки усмішка є щира та тотожна до привітності щодо інших. Більше тут, кому цікаво http://mykosovskyy.livejournal.com/19767.html


    • 15 Листопада, 2010 09:14Уляна Журавчак Відповісти
    • Ага, так щоб аж скули боліли :lol: