Забути про гідність заради...

01.10.201105:01 Бася чи інша Кася, Маруся або Аня, є гарною дівчиною, до того ж – дуже стрункою. Усі на вулиці, в школі чи на роботі кажуть: «Ти повинна стати моделлю». А дівчина дивиться в дзеркало і мабуть погоджується. Мабуть… Може варто переконатись? Від раннього дитинства читала в журналах для дівчаток, дівчат і жінок, що, якщо дуже захоче і докладатиме зусиль, зможе всього досягнути. І, без сумніву, як свідчать історії не одної модної Попелюшки, здобуде світ.


 

Отже, Бася ставить своє майбутнє на одну карту. Їде до великого міста на кастинг – вже раніше бачила їх на телебаченні. Бачила дівчат, які розповідають слізні історії про важке дитинство, а потім змагаються з голодом та конкуренцією, щоб бути «топ». Бачила і журі, щоправда досить байдуже і некваліфіковане, але відомо: щоб бути гарною – потрібно трохи потерпіти.

Отже, терпить. Ховає розум, почуття власної гідності глибоко до кишені бікіні і робить те, що наказує журі. Наприклад, злизує апельсиновий сік з майже голої шкіри, робить симпатичні пози на зразок тих, що в рожевому масажному салоні. Бюстгальтер також знімає на вимогу, бо журі, спрагле знань, хоче побачити, що є під ним. І що? Проходить далі (або не проходить).

Одна з таких дівчат недавно розповіла засобам масової інформації, як в кулуарах ставляться до кандидатів на топ-моделей після кастингів – маємо скандал про голу Басю. ЗМІ охоче описали пікантні подробиці. І навіть користувачі Інтернету, хоча, переважно, розумними коментарями не грішать, взялись захищати дівчину. Була також скарга до Державної служби радіо і телебачення, що це жахливе явище принижує жінку.

Добре, захищати дівчат потрібно. Найкраще… від раннього дитинства до зрілості. Захищати від немудрих медіа, низької самооцінки, заміни понять «жіночна» з «викликаюча». Одним словом: любім наших дочок і вчімо їх любити себе. Нехай знають, що вони завжди «топ».

Agata Puścikowska

Джерело: rodzina.wiara.pl

Рейтинг: 5.0 Голосів: 16 Переглядів: 919
Ваша оцінка: 5253

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар