А нам потрібно вміти писати?

29.06.201110:09 У 41 американському штаті чиновники, що відповідають за освіту, збираються скасувати уроки чистописання. На їхню думку, в століття високих технологій це марна трата часу. Прихильники скасування чистописання вважають, що злите писання на шкільній дошці — такий же архаїзм, як і чорнильниці на партах. Коли комп'ютери витісняють підручники, а планшетні комп'ютери — зошити, то учневі цілком буде досить писати друкованими літерами. І це, схоже, на той випадок, якщо у ноутбука сяде батарейка.


«Я розумію, звідки це йде, — говорить Стейсі Даймонд.- Ось я працюю в офісі і практично не пишу від руки, навіть замітки залишаю в комп'ютері або смартфоні. Тобто, якщо ти не пишеш від руки в зрілому віці — навіщо витрачати на це час у дитинстві?»

Однак ті, хто виступають проти скасування, будуть вчити своїх дітей писати від руки навіть у домашніх умовах.

«Це важливо, це практично творчість, — переконаний Арон Даймонд. — Нехай, це не так необхідно на робочому місці, але це розвиває. Якщо ми відмовимося від усього, що непрактично, то ми опинимося у зовсім іншому світі. Все буде чорно-біле».

Чоловік вважає, що заняття це тільки на перший погляд марне. У дитини, що схилилася над прописом, розвивається моторика, любов до малювання.

Якщо реформа торкнеться громадський шкіл, то приватні, як, наприклад, в Арлінгтоні, за сміливими тенденціями у сфері освіти не буде ганятися: батько вибирає таку школу саме за те, що вона консервативна. Про скасування чистописання колишні школярі згадають, коли стануть студентами, іронізує викладач Трент. Саме в той момент, коли треба буде блискавично писати конспекти на лекціях.

«Кажуть, це марно в наше століття хай-тека, і ми поспішаємо рухатися вперед, швидше до точних наук, до математики, — говорить вчитель початкових класів Трент Демарест. — Але деякі навички приходять поступово, як, наприклад, чистописання. Потрібно багато часу, концентрації, дисципліни і навіть творчості».

Джерело: vkurse.ua

Фото: centrro.at.ua

Рейтинг: 4.0 Голосів: 7 Переглядів: 1164
Ваша оцінка: 4165

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 30 Червня, 2011 08:02Vasyl Pyshkovych Відповісти
    • Мабуть, зчасом вмітимуть писати тільки романтики...і це буде дуже романтично :)


    • 30 Червня, 2011 08:02Vasyl Pyshkovych Відповісти
    • Мабуть, зчасом вмітимуть писати тільки романтики...і це буде дуже романтично :)