Скажи воді «спасибі»

05.11.201009:25 Казкова історія про живу і мерт­ву воду цілком може бути не такою уже й казковою. Сучасні дослідження, які проводять вчені з усього світу з водою, показують, що вода може і оздоровити людину, омолодити її, забезпечити довголіття, і вбити. При цьому, як не дивно, «блага» цивілізації значно збільшують частку власне мертвої води на планеті. Все починається з води

Здається, що нічого звичнішого і буденнішого, аніж вода, не існує. Ми, ані трошки не задумуючись, споживаємо її щодня. Але чи можна недооцінювати її ролі у нашому житті? Планета Земля — єдина з відомих люд­ству планет, на якій є життя. Таку унікальну можливість планета отримала завдяки тому, що на ній є вода. У воді зародилися перші мікроорганізми, і досі нове життя зароджується саме у воді — людське дитя від зародка і до появи на світ оточене навколоплідними водами, які забезпечують захист, дають новому створінню поживу тощо.


Сама людина на 70% складається із води. Якщо людина втрачає 2% води, у неї з’являється спрага. Якщо втрати води сягають 10%, у людини починаються галюцинації. Якщо ж втрачено 12% — настає смерть. Людина може досить довго прожити без їжі (добре відома практика лікувальних голодувань). Без води ж не «протягне» й кількох днів.

Вода є майже у всіх продуктах, які споживає людина, вона проливається на нас дощем і просипається снігом, протікає струмочком і шумить морем… Найменші зміни у кількості води на Землі можуть призвести до зникнення на планеті всього живого.

Крім того, майже усі властивості води є аномальними, а багато з них не підпорядковуються логіці тих законів фізики, які керують іншими речовинами. Порівняно з іншими рідинами, вода має надзвичайні властивості — фізичні й хімічні.

Тож чи справді вода є просто водою? Які можливості вона несе у собі і як впливає на людину? Над цією загадкою вчені б’ються не одне століття. І нарешті дійшли до унікального висновку — про воду їм майже нічого не відомо. Останніми роками було проведено низку експериментів з водою, які дали сенсаційні результати.

Вода пам’ятає усе

Року 1956-го в південно-східній Азії стався загадковий випадок. Під час одного із секретних засідань у закритій лабораторії військового інституту з розробки і виготовлення засобів масового знищення вчені активно обговорювали створення надсильної бактеріологічної зброї нового покоління. Однак засідання довелося перервати — учасників забрали до лікарні з симптомами гострого харчового отруєння. Розслідування цього випадку одразу зайшло в гострий кут — нічого, крім води, вчені не вживали. Воду перевірили — жодних шкідливих домішок, хімічний склад — Н2О.

Через 20 років було висунуто фантастичну гіпотезу, здатну пояснити непередбачувану поведінку води — вода має пам’ять. Результати експериментів у багатьох країнах показали — воді достатньо лише торкнутися речовини, щоб дізнатися про її властивості і зберегти цю інформацію у своїй пам’яті. Зафіксовуючи нову інформацію, вода набуває нових властивостей, але при цьому її хімічний склад залишається незмінним.

Відтак вчені зробили ще один висновок — набагато важливішою за хімічний склад є структура води, тобто об’єднання її молекул у групи, так звані кластери. Вчені припустили, що саме кластери є своєрідними комірками пам’яті, в які вода, як на магнітофонну стрічку, записує все, що бачить, чує, відчуває. Структура води реагує на будь-який подразник, тобто змінюється. Звідси ще один висновок — однакової води не буває. Вода — це суміш різних інформаційних впливів, вражень, емоцій тощо. Проходячи свій шлях, вода, наче губка, всотує в себе інформацію. І деяка інформація впливає на воду позитивно — структурую­чи і гармонізуючи її, а інша — навпаки — руйнівно, знищуючи струк­туру води, знищуючи саму її суть. Вода здатна сприймати увесь спектр всіх існуючих впливів — світлових, звукових, електромагнітних хвиль тощо — і завдяки цьому ставати або живою, або мертвою.

На основі таких даних виникла ціла наукова теорія про так звану структуровану воду. Вчені проводили багато експериментів, по-різному впливаючи на воду — магнітними та електричними полями, різноманітними об’єктами і, зокрема, людською присутністю. І з’ясувалося, що найсильнішим впливом є людські емоції — позитивні та негативні.

Найбільшої шкоди завдає байдужість

Одним із найвідоміших дослідників структури води є японський науковець Масару Емото. Його екс­перименти скеровані на те, щоб довести факт впливу на структуру води людських думок, емоцій, музики тощо. Щоб побачити, як виглядає записана водою інформація, Масару Емото фотографує воду, яку піддали перед тим певному інформаційному впливові. Результати досліджень — вражаючі

З’ясувалося, що вода реагує на усе, що відбувається навколо — на побутову техніку, емоції, слова, музику тощо. Вода, якій сказали «дякую», має вигляд красивої сніжинки (див. фото на сусідній сторінці). Структура води, яка побувала у мікрохвильовій пічці, майже пов­ністю зруйнована. Подібним чином на воду впливає і мобільний телефон. Цікавою є також реакція води на музику — після того, як вона «послухала» Баха, Моцарта, Бетховена, її кристали набули красивої симетрії. А от важкий рок воді «не сподобався» — симетрія повністю відсутня. Це не дивно, вважають вчені — адже, на відміну від рокових концертів, на концертах класичної музики ніколи не буває спалахів агресії. А агресія, згідно із дослідженнями, спричиняє серйозні зміни у структурі води. І якщо таку воду пити, то вона може спричиняти агресивні стани навіть у доти спокійних людей.

Доктор Емото провів ще один цікавий експеримент — у три скляні банки він засипав рис і залив його водою. І щодня впродовж місяця говорив «дякую» — першій банці, «ти дурень» — другій, а на третю не звертав уваги. Через місяць рис, якому говорили «дякую», почав проростати. Рис з другої банки почорнів. А рис, на який не звертали уваги, почав загнивати. Висновок — найбільшої шкоди завдає байдужість.

Причому не лише воді як такій. Адже організм людини на 70-90% складається з води. Вода є складовою усієї їжі, яку людина споживає щодня. Також людині потрібно пити до 2 л води щодня. Звісно, що якість усієї цієї води має надважливе значення для людини, її здоров’я, самопочуття тощо.

Учені довели безпосередній вплив структурованої води на стан організму людини. Під час одного з експериментів у жінки взяли кров із пальця. Аналізи показали, що червоні кров’яні тільця, втративши свій енергетичний заряд, склеїлися. Були навіть місця великих зрощень, які свідчать про хвороби серця, артрити та хвороби легень. Лікар запропонував пацієнтці випити трішки структурованої води. Через 12 хвилин кров з пальця взяли повторно. Дослідження цієї крові показали, що клітини стали жвавішими, вони відновили свій енергетичний заряд так, що почали відштовхуватися одна від одної і переносити кисень.

Тобто структурована вода миттєво впливає на воду в організмі людини. Так само (але уже зі знаком мінус) впливає і неструктурована вода, яку ми споживаємо щодня. Важко уявити наслідки впливу зруйнованої води на здоров’я кожного з нас.

А з якістю води у наш час таки поганенько. Якщо наші предки добре знали, що поселення слід закладати біля водойм, то цивілізація знехтувала цією обов’язковою умовою — воду можна провести у будь-яку точку. У результаті вода щодня мусить проходити складний шлях з безліччю різких поворотів, руйнуючи при цьому свою структуру і «визбируючи» на своєму шляху увесь інформаційний бруд — хімічний вплив, труби, тисячі людей з тисячами емоцій. У результаті, вважають учені, вода є майже мертвою, коли потрапляє до людини. Однак з кожним ковтком кисню вода відроджується. Саме тому воду з-під крана потрібно відстоювати не менше доби, регулярно помішуючи.

Молитва структурує воду

Покращити структуру води можна різними способами. По-перше, це можна зробити у лабораторних умовах. Такі експерименти уже проводили, і отримані результати показали переваги структурованої води над звичайною. Як стверджує австрійський вчений Герберт Кліма (доктор наук, професор Віденського інституту ядерної фізики), паростки, политі структурованою водою, показують фотонні випромінювання в шість разів сильніші, ніж при використанні звичайної води. Також полив структурованою водою скорочує терміни достигання овочів і в кілька разів збільшує кількість корисних мікроелементів і рослинного білка.

По-друге, це можна зробити кожному у себе вдома — варто лише ставитися до води з любов’ю і вдячністю. Саме ці два слова, вважає доктор Емото, найсильніше впливають на воду. При цьо­му слід загалом мислити позитивно — без гніву, без ненависті, без заздрості. Позитивне мислення, любов, вдячність дають змогу очиститися воді і людині загалом.

І третій спосіб — молитва. У кожній з релігій світу воді приділяють дуже багато уваги. Під час великих релігійних свят воду освячують. Вважають, що така вода наділена надзвичайними і цілющими властивостями. Також кожна з релігій має традицію молитися перед їжею і освячувати саму їжу. Чому так? Відповідь на це запитання, коли вчені таки собі його поставили, вразила — як з’ясувалося, частота коливань молитви будь-якої конфесії — 8 Гц, що дорівнює частоті коливань електромагнітного поля Землі (т. зв. «частота Шукмана»). Відтак, молитва формує в воді, яка входить до складу абсолютно усіх продуктів, гармонійну структуру. При цьому немає жодного значення, якою мовою промовлена молитва, вголос чи подумки її промовляють. До речі, вчені стверджують, що чим древніше слово, тим сильнішою енергетикою воно володіє. Молитва ж — це не лише слова, це апеляція до вищого духу.

Ще один експеримент стосувався свята Водохреща, коли, як відомо, освячують воду. Вчені заповнили водою із крана дві колби. Одну із них поставили близько від того місця, де має відбутися обряд освячення води. Після служби воду заморозили і дослідили. Кристали води з-під крана виглядали як хаотична розмита пляма. А вода, яка побувала в церкві, мала форму правильної шестигранної зірки. І ще одне чудо — свята вода таки може передавати свої властивості. Доведено, що вона має стійку структуру, і якщо 10 г такої води розвести в 60 л звичайної, то вся маса набуває властивостей святої води.

Узагалі під час дослідження особливостей води вчені частіше звертаються до релігії, аніж до традиційної науки. Зокрема, нові дослідження дають змогу хоча б частково пояснити чуда, які здійснював Ісус Христос. Наприклад, випадок перетворення води на вино і ходіння Сина Божого по воді вчені уже не розглядають як міф, а стверджують, що це могло бути інформаційним впливом на воду, коли структура води була змінена під впливом сильного духу.

І останнє — вчені вважають, що вода має здатність скидати набутий інформаційний бруд. Це відбувається в момент фазового переходу — коли вода випаровується, а потім конденсується і проливається дощем, або замерзає, а потім тане. Тала вода — це чистий аркуш, на який людина чи навколишній світ можуть записати будь-яку інформацію і також донести її до кожного.

Однак, попри сенсаційність таких експериментів (або завдяки їм), вчення про структуровану воду і, зокрема, фільми про неї, були піддані доволі агресивній критиці. Чимало науковців наголошують на недосконалості експериментів Масару Емото, а саму ідею структурованої води називають псевдонауковою.

***

У природі немає загадковішої речовини, ніж вода. Фактично, вона не підпорядковується жодним законам фізики. У води свої закони, створені природою виключно для неї. При охолодженні нижче +4°С вона не стискується, а розширюється. У твердому стані вода не важча, як усі інші тіла, а, навпаки, легша. Жодні інші гази, крім кисню і водню, не утворюють рідини в результаті змішування. Будь-який об’єм води — це одна гігантська молекула — диполь (див. модель вгорі).

Вода — носій інформації в організмі будь-якої живої істоти на нашій планеті. Вода легко структурується. Цей процес майже не вимагає ніяких зусиль. Як довели численні дослідження, вода структурується під впливом вхідної інформації. І абсолютно неважливо, як подана ця інформація, — вода сприймає її з філігранною точністю і здатна донести її до кожнісінької молекули живого організму!

У неструктурованій воді може бути відсутній один електрон на зовнішній орбіті; натомість у структурованій воді всі електрони на місці. Фактично вся водогінна вода має «пошкоджену» структуру. Під тиском у трубах вода змушена рухатися концентричними колами (у природі вода рухається по спіралі). Як наслідок, її зовнішні електрони витісняються з орбіти — вода стає «неструктурованою». Це означає, що вода з водогону, яку ми п’ємо чи в якій купаємося, може спричиняти хвороби. Приймаючи ванну впродовж 20 хвилин, людина всмоктує через шкіру приблизно 450 мл води. Це рівносильно тому, якби ми випили цю воду.

Ірина ГАМРИЩАК. «Листи до приятелів», № 1, червень 2009 року

Рейтинг: 4.3 Голосів: 13 Переглядів: 2293
Ваша оцінка: 398

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар    • 5 Листопада, 2010 09:32Лідія Губич Відповісти
    • "Досліди показали, що вода, сформувала вишуканий кристал, почувши слово "любов" і "вдячність". Також під впливом Симфонії №40 Моцарта у структурі воді утворилася сніжинка"