Як розпізнати волю Божу в своєму житті

28.05.201121:01 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. (Мт. 7:21) Ніхто з нас не застрахований від життєвих труднощів і так званих «граничних ситуацій» на зразок звільнення з роботи, раптової (і не конче) хвороби, зради близьких нам людей або їх смерті. Поки немає випробувань більшість з нас є сильними і тілом, і духом, готові протистояти всьому, вірити в Бога, надіятися на життя вічне і любити всіх навколо. Саме життєві скрути чинять люстрацію нашої віри, переконань як і всієї нашої сутності.


Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! (Мт. 7:22-23)

Так стається, якщо не виконувати Слово Боже. Тоді молитви (хоч чоло розбий б'ючи поклони), використання Бога для «оздоровлення» (різні там бабки, що пообвішувалися образами і ніби закликаючи Бога зцілюють людей) чи чуда всякі (паломницькі лихоманки) будуть марними.

Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований. А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його! (Мт. 7:24-27)

Ну звісно нікому з християн не хотілося б, щоб Господь відцурався нас або назвав «чоловіком необачним» тому життєво важливим є пізнавати Волю Божу і розуміти для того, щоб правильно сприйняти. Ех, і тут виникає велике питання: Чи то все погане (нещастя, вбивства, насильство, хвороби, розпуста, зло, обман, захланність...) – це Воля Божа? Хіба Бог віддав свого Сина, а Ісус пішов за ради нас на таку жертву, бо Він такий от злий і недобрий і Його Воля, щоб ми страждали, щоб матері втрачали дітей, діти батьків, чоловіки жінок, а жінки чоловіків, хворіли і вмирали??? Ні. Дехто скаже: «Раз так сталося (стається) Бог так значить допустив». І це неправда.

Апріорно всі знають яка є Воля Божа! Бо вона є явною. Якщо ж є сумніви, щоб пізнати Волю Божу слід звернутися:

1. До сумління, яке схиляє людину до моральних дій. Коли чинимо добре – воно нас хвалить, коли зле – картає. Наше сумління дуже об'єктивне в силу нашої нездатності керувати ним. Сумління є Голосом Божим всередині людини! І щоб почути його треба час від часу посидіти в тиші на самоті і послухати Бога;

2. До науки Святої Церкви  , яка є ні чим іншим, як пристосованим для людського сприйняття Словом Божим;

3. До Біблії, як до Слова Божого. І не треба говорити, що Ви не розумієте, що там написане і саме тому і не читаєте. Біблія – це єдина книга перекладена на майже всі мови світу і написана цілком доступно, тому не потрібно бути теологом, щоб читати Її, а коли виникнуть питання, то відповіді на них можна знайти в Церкві або тематичній релігійній літературі;

4. До молитви. Тільки не слід молитися так, щоб переконати Бога у чомусь, не змушувати Його виконувати нашу волю а просити три речі: пізнати, звикнути (прийняти) і випросити сил, щоб виконати Волю Божу.

Слід зазначити, що Бог нас любить!!! І бажає нам зі своєї великої любові тільки найкращого, тому не треба боятися Його волі, вона для нас – благо! Бог нічого не хоче для Себе, а тільки для нас і те, чого він для нас хоче є абсолютно непомильним!

5. До Історії нашого життя, через яку (радості і печалі) Бог промовляє до нас, хоче нам щось донести.

Тому, ВОЛЯ БОЖА – святість наша. Це наш свідомий вибір добра і відречення від зла.

А от БОЖИЙ ДОПУСТ – це прояв Його безмежної любові до нас, адже Він терпить наші провини і до останнього надіється, що ми поправимося, що розпоряджаючись своєю вільною волею людина зійде з хибного шляху.

Sonichka

Джерело: блог Sonichka

Фото: liveinternet.ru

Рейтинг: 5.0 Голосів: 22 Переглядів: 4772
Ваша оцінка: 3760

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар  • 29 Травня, 2011 18:25Уляна Журавчак Відповісти
  • Життєві скрути змінюють серце людини... додають якоїсь скрухи, покори...

   пізнати, звикнути (прийняти) і випросити сил, щоб виконати Волю Божу
   Ніколи якось не задумувалась, що до Божої волі справді треба звикнути... А про сили - велика правда. Без Бога бак швидко стає порожнім.


  • 29 Травня, 2011 18:25Уляна Журавчак Відповісти
  • Життєві скрути змінюють серце людини... додають якоїсь скрухи, покори...

   пізнати, звикнути (прийняти) і випросити сил, щоб виконати Волю Божу
   Ніколи якось не задумувалась, що до Божої волі справді треба звикнути... А про сили - велика правда. Без Бога бак швидко стає порожнім.