Запрошення на Світовий День Молоді

17.10.201016:09 Світовий  День Молоді (СДМ) - це подія міжнародного значення, організована Католицькою Церквою, яка об'єднує молодь усього світу: католицьку і інших віросповідань. Очолюється Святійшим Отцем Папою Римським і відбувається кожні два або три роки.

Рух СДМ зародився у 1984 році, а саме у Вербну неділю. Папа Іван Павло II закликав молодь Риму відсвяткувати разом з ним Рік Покути. Цей заклик був сприйнятий з величезним ентузіазмом, що перевершило всі очікування. У 1985 році Папою було випущено послання, звернене до молоді всього світу, а пізніше засновано Світовий День Молоді.

Святкування Світового Дня Молоді ставить своєю метою спонукати молодих людей звертатися до Церкви, розділяти свою віру, і розмірковувати над глибоким змістом послання, яке Папа Римський вибирає для кожного такого форуму.


Святкування XXVI Всесвітнього Дня Молоді пройде в Мадриді, столиці Іспанії, з 16 по 21 серпня 2011 року. Тема майбутнього форуму запозичена з послання Святого Павла: «Вкорінені й збудовані на Христі, зміцнені у вірі». Іспанія приймає СДМ у себе вже вдруге, у 1989 році форум відбувався в Сантьяго Де Компостела.

Приєднуйся до молодих людей всіх націй і рас! Дай собі можливість мріяти про нове життя в світі і співдружності та внеси свою лепту разом з Церквою нового тисячоліття, живою Церквою!

Приєднуйся до тисяч молодих людей усього світу, об'єднаних вірою! Пізнай, як живе в своїй вірі іспанська молодь, і дозволь їм у свою чергу дізнатися, як живе в своїй вірі і культурі інша молодь планети!

Рейтинг: 5.0 Голосів: 8 Переглядів: 1067
Ваша оцінка: 108

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар