Міс Україна Анна Заячківська про життя та кохання

EXCLUSIVE ARTICLES13.02.201610:08 Красуня, волонер, співачка та христянка Анна Заячківська розповіла ДивенСвіту про те, як досягти успіху та побудувати міцні стосунки


- Ви молода та амбітна. І досягли уже багато. Поділіться рецептом успіху, історією досягнення своїх цілей.

- Моя історія успіху заснована на бажанні рухатися, розвиватися і бути корисною, результативною не лише для себе, але й для тих, хто поряд.

Коли маєш добрі бажання, Господь Бог бачить твоє серце, веде тебе та допомагає. Сподіваюся, що це лише початок моєї історії, адже у мене в запасі ще багато ідей;)

- Стосунки між чоловіком і жінкою – що це для Вас?

- Це постійна та нелегка співпраця двох сердець, душ та матерій. Найперше – повага, щирість і правда, любов!

- Чи маєте Ви ідеальний образ щасливої пари?

- Щаслива пара  –  дві особи, які серед мільйонів сердець знайшли один одного та продовжують триматися за руки в хвилинах щастя чи туднощах, в миттєвостях бурь та тиші.

- Що головне у побудові відносин, як на Вас?

- Головне у побудові стосунків  –  щирість, бажання спільно розвиватися та знаходити компроміси, вміння слухати, прислухатися до думок і почуттів один одного, напрямок правди та обговорення побажань, мрій, тривог та проблем.

- Стосунки до одруження і після. Що різниться?

- Напевно, життя до і після не має сильно відрізнятися. Хіба що тільки міцніший стається зв'язок) і ти вже починаєш думати, що краще для обох, ти несеш більшу відповідальність та враховуєш думки та побажання твоєї половинки.

- Чи важливим і потрібним, на Вашу думку, є День Св. Валентина?

- На мою думку, кожен день для пари закоханих несе важливу роль. Якщо людство обрало 14-ого лютого як особливий день почуттів та любові, то це не є негативне явище. Це ще одна змога сказати "кохаю" по-іншому, можливо, цікаво та неординарно. Думаю, що краще святкувати День закоханих, а ніж Хелоувін чи ще якісь, на мою думку, беззмістовні свята. Принаймні, День Св. Валентина несе позитив та радість, любов.

- На які найбожевільніші вчинки надихало Вас кохання?

- Пам'ятаю, що через кохання купила квиток та полетіла у іншу країну буквально за 2 год. – спонтанно та не сплановано попередньо. Пригода виявилася досить цікавою та екстремальною.

- В чому полягав екстрім?

- Екстрім полягав у миттєвому рішенні. І тому, що без квитків, місця проживання та жодної чіткої інформації. Я поїхала до свого коханого в іншу, невідому для мене країну.

- Банально-традиційне запитання: яке воно, кохання з першого погляду, і чи існує?

- З першого погляду виникають лише емоції, які можуть або перерости у щось глибше, або просто зникнути з часом, якщо їх не живити глибшими речами. Не думаю, що кохання з першого погляду існує (можливо з 5-ого;)))

- Чи вільне Ваше серце зараз?

- Моє серце постійно зайняте любов'ю та теплом.

 

Довідка

Анна Заячківська (нар. 12 грудня 1991 р.)  українська модель, акторка, виконавиця авторських пісень; за освітою: художник-іконописець. Дівчина представляла Україну на конкурсі краси «Міс Світу 2013», що проходив в Індонезії (о. Балі), з наступними результатами: 3 місце у конкурсі талантів з авторською піснею «Moment of glory», «top-10 beach fashion» та «10 top models of World».

Народилася в Івано-Франківську. Середню освіту здобула в міській гімназії №2. На момент участі в конкурсі була студенткою четвертого курсу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Стала переможницею конкурсів «Княгиня Прикарпаття 2012», «Княгиня Топ-модель Україна 2013» та «Міс Україна 2013». Авторка поезії та виконавиця власних пісень, актриса, модель, художник-іконописець та громадський діяч. У 2015 році стала однією з виконавиць офіційного гімну Світового Дня Молоді українською мовою.

Під час Революції Гідності була активним учасником Євромайдану і членом Медичної Сотні.

 

Розмовляла Ірина Сулик

Фото: pisbon.blogspot.com, tochka.netblitz.if.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 21 Переглядів: 2758
Ваша оцінка: 106639

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар