7 причин працювати на себе

02.02.201615:12 Сучасні тенхології та розвиток ринку праці дають більше можливостей кожного дня. І одна із таки можливостей – працювати фрілансером


Навряд чи у дитинстві хтось мріяв стати начальником відділу або топ-менеджером. Багато хто з нас хотіли лікувати, бути балериною або космонавтом. У результаті ж змушені вгадувати настрій начальника, чекати закінчення робочого дня та відпустки. Та з кожним роком більшість українців заявляє, що не хоче миритися з такою ситуацією.

Можливостей для виправлення цього безліч. Навіть якщо у вас поки немає ідеї для власного стартапу або ж коштів для втілення бізнес-ідеї, можна спробувати сили фрілансером. Пропонуємо 7 аргументів, які підтверджують, що працювати на себе набагато краще.

№1. Отримуєте все, що заробляєте

Усі доходи  ваші. І тільки вам вирішувати, скільки витрачати на власні потреби та виділяти на розвиток справи. Це корисно ще й з того аспекту, що спеціаліст, зареєструвавшись на біржі фрілансу, бачить справжню ціну своєї праці.

№2. Заробляєте, скільки забажаєте

Скаргам на мізерну платню немає місця у лексиконі людини, що працює на себе. Заробіток напряму залежить від навичок, бажання, організованості. З іншого боку, коли у житті виникають ситуації, які мають вищий пріоритет, ніж заробляння грошей (наприклад, хвороба, приїзд друга дитинства чи концерт улюбленої групи), роботу можна відкласти, не випрошуючи вихідний у керівництва.

№3. Навчайтесь бути по-справжньому відповідальним та організованим

Отримати догану від начальника за жахливий звіт чи заплатити штраф за запізнення  це одне, а понести збитки через свою безвідповідальність або не здати проект і не отримати гроші  зовсім інше. Розуміння, що прибуток залежить від тебе  найкраща мотивація. Заради цього можна і прокинутись раніше, і розваги відкласти.

№4. Розумієте, що треба вчитися новому

Обов’язки працівника в офісі можуть не змінюватися протягом багатьох років. Фрілансеру доводиться постійно вчитися. Навички можуть бути різні: від розробки логотипів до створення повноцінного сайту. По-перше, у різних клієнтів відрізняються вимоги. По-друге, є конкуренція, ніхто не зобов’язаний платити фрілансеру і користуватися його послугами, якщо той не розвивається.

Прибуток залежить від тебе  найкраща мотивація

Через певний час будь-якої роботи на себе з’являється потреба оволодіти навичками планування, ведення переговорів, оптимізації витрат. Коли знання потрібні тут і зараз, вони засвоюються набагато краще.

№5. Самі формуєте коло спілкування

Найманим працівникам доводиться спілкуватися з колегами та керівництвом, незалежно від того, хочеться їм це робити чи ні. Людина, що працює на себе, вільна у формуванні кола спілкування. Вона навіть може відмовитися від важливого клієнта чи партнера, якщо спілкування з ним є постійним стресом.

№6. Самостійно обираєте графік

Є жарт про те, що офісні працівники не помітили сонячного затемнення, оскільки сонце у них затемнене 5 днів на тиждень восьмигодинним робочим днем. Працювати на себе можна інакше, підбираючи найбільш продуктивний і зручний графік. Створюючи робочий графік, більшість починає планувати і дозвілля, і домашні справи, а це організовує.

№7. Вчитеся робити заощадження

Зарплата щомісяця розслаблює. Фріланс чи власний бізнес  завжди ризик. Новачкам у цій сфері зазвичай вистачає одного невдалого місяця з боргами, щоб зрозуміти необхідність заощаджень та планування витрат.

Звісно, робота на себе  вибір не для кожного. Але перш ніж відмовитися від шансу відчути свободу, зауважте, що не спробувавши ви ніколи не зрозумієте, що Вам насправді потрібно. Адже, теплих офісних крісел у світі мільйони, а ви у себе один.

За матеріалами: inspired.com.ua

Рейтинг: 4.7 Голосів: 18 Переглядів: 1875
Ваша оцінка: 106583

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар