Як почути Бога? Поради владики Венедикта

25.12.201513:21 Ніяка подія в житті не є випадковою...


24 грудня у церкві Покрову Пресвятої Богородиці у Львові зібрались десятки хлопців й дівчат, щоби продовжити свою духовну мандрівку-підготовку до Світового Дня Молоді. Темою вечора, який вів о. Анатолій Гецянин, СДБ,  були слова Євангелія «Блаженні ті, що слухають Слово Боже і зберігають його» (Лк 11, 28).

Молодь також пробувала глибше зрозуміти слова гімну СДМ-2016, співала, молилася, а на завершення – слухала владику Венедикта Алексійчука, єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ:

Read in English: How Can We Hear God? Recommendations from Bishop Venedykt
 

На перший погляд може виглядати, що людині слід мати якісь особливі здібності, щоб слухати. Однак святі, які часом здаються нам недосяжними, показують, що насправді можливо жити Богом і Словом Божим.

В житті непросто знайти когось, хто буде завжди готовим нас чути, – а Бог готовий нас вислухати.

Чому Господь прощає? – Тому що любить, вірить, що ми можем змінитися. Він вірить в людину, тому знову і знову готовий нас почути.

Часто наші молитви розсіяні, неуважні. Але Бог нас слухає, для Нього ми завжди цінні.

Ніхто не є здатним почути, лише той, хто був почутий; він сам стає готовий слухати.

Як кожен загляне у своє життя, чи побачить там випадки, коли Бог нас почув? – Кожен з нас був вислуханий Богом, але дуже часто і швидко ми про це забуваємо.

Кожен з нас є в праві написати свій досвід зустрічі з Богом. Апостоли досвідчили, пережили зустріч і написали Євангеліє. Ми не бачили Христа історично, але в нашому житті були моменти, коли ми досвідчували Його присутність. Ніяка подія в житті не є випадковою… Через усе промовляє Господь, Він хоче кожному з нас щось сказати.

Якщо Господь до нас щось промовив, значить ми здатні цим жити. Бог ніколи не дасть більше, ніж людина може витримати.

«По вірі вашій дасться вам…» – що бажаємо, те й стається… Тож, бажаймо слухати Бога, Він багато хоче сказати кожному з нас. Хай Господь дасть нам це велике бажання, і тоді у нас буде радість життя. Ми всі хочемо бути щасливими, а Бог знає, що є правдивим щастям і хоче нам це сказати, отож потрібне лише бажання, щоби Його почути.

 

 

Довідка

«Дорога до Кракова» є духовною мандрівкою-підготовкою до Світового Дня Молоді, що влітку (26-31 липня 2016 року) відбуватиметься у Польщі.

Такі зустрічі у Львові традиційно відбуваються один раз на місяць, зазвичай в останній четвер місяця у церкві Покрову Пресвятої Богородиці (Личаківська, 175) о 19 год. В них бере участь молодь з різних салезіянських осередків.

Сценарії для схожих духовних зустрічей кожен охочий може знайти на сайті «ДивенСвіт».

Повідомив о.Юрій Смакоус, СДБ

Фото вгорі: Myrosyk Lesiuk, facebook.com

Більше фото з зустрічі дивіться тут>>>

Рейтинг: 4.8 Голосів: 24 Переглядів: 3101
Ваша оцінка: 106434

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар