Найпотворніша жінка у світі – красуня!

26.12.201516:47 Ми щодня знаходимо причину посумувати. Незадоволені своєю зовнішністю, обставинами. Забуваємо подякувати Богу, бо не вмієм бачити свого обдарування. Чи знайшли б у собі силу, якби народились із синдромом, який зробив наше тіло зморшкуватим і потворним? Та бувають такі люди в історії, що дивують силою духу і «горипереставлячою» вірою.


Ліззі Веласкес народилась передчасно (на 4 тижні) в Остіні, Техас, у католицькій сім’ї. Важила крихітка при народженні 1219 грам. Лікарі поставили дуже рідкісний діагноз - синдром Відемана-Рауденштрауса (WR).  Ця хвороба і є причиною специфічної зовнішності Лізі. За зросту 152 см вага тіла дівчини ніколи не перевищувала 29 кг. Організм Ліззі не в змозі набрати вагу, і тому вона має приймати їжу багато разів на день. Окрім того дівчина сліпа на праве око, яке почало блякнути з чотирирічного віку; друге око також погано бачить.

Важко уявити собі життя з таким синдромом, однак ще важче бути вдячним у такій ситуації. Та Ліззі дивує своїм ставленням до свого становища: "Бог є першою причиною, чому я тут," сказала вона Католицькій Агенції Новин. "Він благословив мене  найбільшим благословенням у моєму житті - моїм синдром."

Маючи специфічну зовнішність, Ліззі ставала жертвою цькування та кібер-булінгу[1] У свої 18 років вона побачила короткий ролик на Youtube, з власними зображенням. Відео мало назву "Найпотворніша жінка в світі". Хоча Ліззі глибоко страждала від глузуваннь, вона вирішила відповісти на жорстокість мужністю й рішучістю, яку отримувала в молитвах: "Навіть коли буває дуже важко, Господь біля мене на кожному кроці мого шляху. " Ліззі виступила більше ніж на 200 подіях як мотиваційний оратор і стає щораз відомішою у світі, активно висловлюючись проти кібербулінгу та знущання з інвалідів.

Дівчина показує приклад цілковитої довіри до Бога, який дає їй силу не здаватись, а робити стільки справ доброти. "Окрім моєї сім'ї і моїх друзів, моя віра для мене все. Коли у мене є поганий день, я знаю, єдине, що я повинна зробити, це довірити його в Божі руки, і я впевнена, що Він допоможе мені подолати все ".

Ліззі радить найперше віднайти справжню красу всередині себе. "Краса не визначається тільки зовнішніми ознаками. Справжня краса це хто ти є всередині, і ким Господь тебе покликав бути". Для того, щоб знайти цю красу, Ліззі пропонує план: "Найперше ви повинні навчитися приймати себе такими, якими ви є. Прийняти свої недоліки, свої хороші якості, свою індивідуальність, все! "

«Коли ви можете повністю приймати й любити себе, ваша справжня краса буде світити яскравіше ніж ви коли-небудь могли уявити».

 

 

Підготувала та переклала з англійської Сніжана Креховецька

За матеріалами: Young Catholic woman with rare syndrome speaks on true beauty, uk.wikipedia.org

Фото: huffingtonpost.co.uk

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 41 Переглядів: 3665
Ваша оцінка: 106427

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар