Як організовувалось свято Миколая для вихованців НРЦ «Мрія»

18.12.201519:45 Розповідь УМХівського «Ангелика» =)


Вже другий рік поспіль «пережила» це свято, а тому виникло бажання поділитись усім, що діялось всередині у процесі підготовки.

Мабуть, чекала листів, написаних дітьми, не менше, ніж діти самого Миколая.

23 листопада 208 листів вже тримала у руках. Далі – процес «реєстрації». Перечитую кожен лист, роблю коротенький опис. Особливо приємно читати листи дітей, котрих знаю особисто.

Відразу ж у перший день мінус 50 листів. Це перші помічники Святого Миколая. Отже, процес пішов...

Потім лист за листом, помічників ставало все більше і більше.

Протягом тижня роздали більшу частину листів, проте менша – ще у нас. І коли опановує паніка і складно прийняти правильне рішення, з’являються «потрібні» люди – проблема зникає. Тому через тиждень «вільних» листів не стало. Перша думка, що це фантастика, але, за словами Марти: «Це не фантастика, це Божа допомога. Він бачить, що ми це робимо щиро».

І справді, протягом всього процесу підготовки розумію, що кожна людина, яка відгукнулась і по-різному долучилась до цієї доброї справи, – дарунок від Бога. А дорогою додому в думках крутяться слова із пісні: «Боже, дякую Тобі, Боже, дякую Тобі, Боже милий, Боже любий, за все дякую Тобі».

І от, перші подарунки принесли на Пекарську, 13. Потім подарунок за подарунком – і все приміщення наповнюється пакетами з «дитячими мріями». А добрі люди дзвонять, приходять, приносять речі, а хто не мав змоги взяти листа, допомагає матеріально. І знову в думках слова із пісні

Згодом пакування подарунків, підготовка вистави. І… 17 грудня... 17 година... початок чуда!

Даруючи тепло і любов своїх сердець дітям-сиротам, отримаємо найбільшу нагороду – щиру усмішку дитячих оченят!

Отже, спільними зусиллями можна зробити дітей більш щасливими…

Велике ДЯКУЮ висловлюю всім помічникам:

Мальтійській службі допомоги, компаніям сфери IT та їхнім працівникам: Андрію Сиваку і компанії Cypress, FreezePro Software, TechMagic, Sombra, Вебкодіум; працівникам бібліотеки ім.В.Стефаника, Ківіфітнес, спільноті «Тавор», ПАТ «Платинум банк», ПАТ «Світоч», Наталі Сподарик і Логістичному центру ТОВ «Альянс Маркет».

Також людям, котрі активно розповсюджували листи між своїми друзями: сім’ї Андрія і Андріани Музи, Марічці Тракало, Олі Лозинській, Анні Мурадовій, Олені Рудь, Ігорю Мигалику і друзям, Наталі Позитив і її подрузі з ТРЦ «Південний», Каті Мужилі, Тані Українець та всім-всім, які брали листи.

Усім, що доклались фінансово, матеріально, допомогою у пакуванні, і просто підтримкою, ДЯКУЮ.
Без вас усіх цього свята не було б.

Мар'яна Матвіїв

Джерело: umh.org.ua

 

Більше про Навчально-реабілітаційний центр інтенсивної педагогічної корекції “Мрія” у Львові читай тут>>>

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 1538
Ваша оцінка: 106410

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар