Як побудувати успішний селф-бренд?

EXCLUSIVE ARTICLES02.12.201516:05 Селф-бренд. Або бренд із самого себе по-іншому. Секретами побудови успішного селф-бренду ділився Дмитро Корнелюк – шоумен, майстер слова, радіо- та телеведучий в рамка проекту "Зустрічі з випускниками". Проект започаткований викладачами економічного факультету ЛНУ, які запрошують успішних випускників поділитися своїми знаннями та досвідом із студентами


Дмитро Корнелюк випускник економічного факультету ЛНУ за спеціальністю "менеджмент організацій". Та жодного разу менеджером будь-якої організації він не був. Він став менеджером для самого себе. Маючи здібності в розмовному жанрі та мрію працювати на телебаченні – став працювати в цьому напрямку.

Для створення та побудови успішного селф-бренду необхідно враховувати два аспекти: ефективна реклама та конкурентоздатність. Але реклама не бездумна,  а навпаки – розумна та раціональна.

 По перше, оберіть найбільш інформативний спосіб висвітлення інформації про вашу діяльність. Не цурайтесь соцмереж! Так, це специфічні мережеві ресурси; так, ставлення до них неоднозначне. Проте, факт їх відвідуваності залишати поза увагою не можна.

Донесіть людям інформацію про вас! 

Якщо вам потрібна реклама у виданнях – придбайте її! Реклама у теле-, радіоефірі, на рекламних щитах –купіть і таку! Донесіть людям інформацію про вас, дайте їм знати! Ще один із різновидів реклами – іміджева реклама. Малоефективна, але із категорії "must be". Найпростіший приклад – візитки. Чи багато людей зараз користуються ними для пошуку інформації? Ні. Проте, для побудови бренду вони потрібні. Інший приклад – стиль одягу. Чи зробить твій зовнішній вигляд професіоналом твоєї справи? Очевидно, що ні (якщо це не фешн-індустрія). Проте для побудови бренду також він необхідний. Третій різновид реклами – розповіді із уст в уста. Порада близької людини дуже важлива для прийняття рішень будь-кому. Це, мабуть, найефективніший різновид реклами.  Коли люди, які мали з тобою справу, розповідають про тебе та діляться позитивними враженнями – це успіх. Це той результат, яким варто дорожити. Ця інформація розповсюджується швидко,  і дає потрібний ефект. Важливо: інформація про тебе має бути позитивною!

Важливо не забувати і про другий аспект побудови селф-бренду – конкурентоздатність.

Завжди потрібно підвищувати власний рівень.

Пам'ятайте: чим би ви не займалися, в якій галузі чи ніші не працювали – завжди знайдуться люди, які роблять вашу справу не гірше від вас. Завжди потрібно підвищувати власний рівень. Планка розвитку не повинна бути сталою, адже немає меж досконалості. Вчити нові мови, нові техніки та прийоми, експериментувати із стилями – це ті речі, які допоможуть вам удосконалюватися. Конкуренція – це можливості, а не перешкоди.

Як підсумок, можна сказати одну просту, але важливу річ – потрібно працювати! Старанно, чесно і не покладаючи рук. І це обов'язково дасть свої резльтати!

Володимир Дітчук

Фото: facebook.com

 

Рейтинг: 4.9 Голосів: 13 Переглядів: 2047
Ваша оцінка: 106347

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар