СДМ – не будь самотнім, будь у команді Христа!

28.11.201511:00 У Вадовіцах розпочалася ІІ Міжнародна Зустріч Підготовки до СДМ Краків 2016. Делегатів зі всього світу привітали Краківський Митрополит кардинал Станіслав Дзівіш та кардинал Станіслав Рилко, очільник Папської ради у справах мирян


Папа Франциск уважно відслідковує приготування до СДМ 2016, – підкреслив кардинал Рилко, звертаючись до делегатів зі всього світу. Папа казав про це вже вкінці липня цього року, коли стартувала реєстрація: «Я записався на Світові Дні як паломник (...)», підкреслюючи, що «Світові Дні Молоді будуть своєрідним ювілеєм молоді», а також прощею молоді, котра прямує на заклик Івана Павла ІІ, який завжди стверджував, що «молодь є майбутнім світу». Як сказав кардинал Рилко: «Для папи Берґольйо молодь є найважливішою. Він не приховує, що перебування з молоддю є для нього великою радістю. На пляжі в Ріо він підкреслив, що саме в молоді він бачить Обличчя Христа».

І кардинал Рилко, і кардинал Дзівіш підкреслювали, що Світові Дні Молоді – це, перш за все, паломництво: - Для нового вина потрібно нових бурдюків. Тому кожні СДМ є викликом не лише логістичним чи комунікаційним, але, перш за все, євангелізаційним, – сказав кардинал Дзівіш. Одночасно він підкреслив, що СДМ є відповіддю Церкви на проблеми сучасного світу. 

- Ми живемо в світі, де молода людина має щораз-то більші проблеми з комунікацією. Молодь не зустрічається на живо. Сім’я є десь на задньому, другому-третьому, плані (...). Це призводить до самотності, і у віці 20 років така людина вже є втомлена життям. Тому ми потребуємо таких зустрічей як СДМ, щоб кожна молода особа не була самотньою, щоб була в команді Христа, і показувала, що можна пишатися любов’ю Христа. Можна будувати своє життя на Євангелії, – підкреслив Кардинал Дзівіш.

Генеральний Координатор ОК єпископ Дам’ян Мускус нагадав про винятковість Кракова, як міста, в якому відбудуться Світові Дні Молоді 2016; місця, де жили й працювали покровителі СДМ 2016 – св. сестра Фаустина і св. папа Іван Павло ІІ. Пригадав, що історію Кракова написали покоління, які самі формували виразне обличчя міста, та виховувалися у його дусі.

- Краків – це інтелектуальна столиця, це столиця польської молоді, зокрема завдяки академічним осередкам, академічному душпастирству. У такому кліматі жили і молилися покровителі майбутніх СДМ 2016, – підкреслив єпископ.

Під час дискусії після першої серії виступів делегати задавали багато запитань щодо організації СДМ, що показує як сильно вони заангажовані в підготовку до зустрічі в Кракові.

Міхал Клосовський (Вадовіце)
Переклад:
Уляна Журавчак 

Фото: стоп-кадр з офіційного промо-ролика СДМ Краків 2016

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 1164
Ваша оцінка: 106329

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар