Діти мають жити!

EXCLUSIVE ARTICLES21.10.201513:01 Про людей, які моляться за ненароджених дітей


У Львові вже доволі давно існує організація, яка інформує суспільства про аборт, контрацепцію, поширює інформації про людську статевість та перш за все закликає  до спільної молитви за тих матерів, котрі прийняли рішення позбутися своїх ще не народжених дітей. «Рух за життя» активно взаємодіє з іншими християнськими та громадськими об’єднаннями міста.

Спільнота виборює право на державний захист людського життя ще від його зачаття. ЇЇ представники збирають підписи для внесення змін до Конституції України, що стосуються цього питання.

Хто ці небайдужі люди і які вони мають аргументи на захист життя?

о. Назар Гавриляк, духівник спільноти

Ми перш за все повинні навчитись любити ближніх, адже спочатку ми вчимось «не любити», і змінити це дуже важко. У наших душах повинне відкритись небо та бажання творити добрі справи.

Петро Гусак, голова організації

Українське суспільство має домогтись охорони життя ще від початку його зачаття. Адже кожна людина – це особистість, це Божа іскра. Не було б воїнів, коли їх б не народили матері, не було б кому нас захищати. Попереду створення справжньої держави, де кожна окрема людина є чимось неповторним та важливим.

За нашими пiдрахунками, щодня у Львовi проводять близько сотнi абортiв. Скiльки ненароджених життiв! Тож сподiваємося, що нашi молитви допоможуть жiнкам задуматися над тим, який грiх вони можуть вчинити.

Марія Гупало, студентка богословського факультету УКУ, активіст руху

Аборти шкодять не лише самій жінці та її фізичному і психічному здоров’ю, від цього страждають її діти, які були народжені раніше, або ті, які народяться в майбутньому. Це так званий постабортальний синдром, який є дуже сумним та тривалим явищем.

Леся Гупало, активіст руху

Наша спільнота зініціювала збір підписів для введення закону про заборону абортів. Водночас молитви та щирі побажання мають велику силу, вони ладні скерувати людину на правильний шлях, уникнути великого та тяжкого гріха.

* * *

Минулого тижня, 14 жовтня біля пам’ятника Андрею Шептицькому відбулась  молитва на Вервиці за збереження зачатих дітей в Україні та українські родини. Учасники «Руху за життя» просили в Богородиці захисту та підтримки у їхній непростій справі.

 

Також щомісяця ініціативні львівяни моляться бiля гiнекологiчного вiддiлення №2 комунальної 3-ї мiської лiкарнi, що на вулицi Русових, 4. Наступна молитва відбудеться у листопаді.

Текст: Ірина Скишляк

Фото: Леся Гупало; Рух за життя у Львові

Рейтинг: 4.6 Голосів: 9 Переглядів: 1419
Ваша оцінка: 106151

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар