Рецепт щастя для студента

EXCLUSIVE ARTICLES30.09.201516:23 5 простих кроків, аби почувати себе задоволеним


"Щастя, здоров᾽я і многих літ" – найпоширеніше побажання на день народження. А як втілити його в життя? Сьогодні доктор медицини Антун Лісец з Хорватії поділився своїм "Рецептом Щастя" зі студентами Стрийского аграрного коледжу ЛНАУ.

Рецепт простий, але повторити для себе треба:

1. Здоровий сон. "Будильник треба наставити не на ранок, а на 21.00, і тоді зранку встанемо без нього".

2. Виключити:

а) Куріння. "Коли у Львові опалювали будинки дровами, то запрошували сажотрусів очистити комини. А хто почистить твій організм?"

б) Алкоголь – це не лише горілка, а і пиво, джінтонік, бренді кола… Він не робить тебе крутим, а неконтрольованим.

в) Наркотики: шукаєш кайф – знаходиш смерть. Як правило, це діти з небідних сімей, які відчувають брак любові. Та справжнім джерелом Любові є Бог.

3. Твоє щастя в твоїх молодих руках. "Що сієш, те й пожнеш", – говорить народна мудрість. А Христос сказав:"Віддасться вам мірою повною, наповненою". Як ставишся до своїх батьків, старших віком, так і ставитимуться до тебе. Хочеш бути щасливим, роби щасливими тих, хто є поруч.

4. Любити і бути любленим хоче кожен. Але не кожен береже себе в невинності та ціломудрії до одруження. Що стається з людиною, яка милується порно, веде розпусне життя? Її серце стає холодним і кам᾽яним. Хочеш стати джерелом Любові що струмує в Життя вічне – покайся і бережи себе в чистоті.

5. Збережи життя! В Україні йде неоголошена війна з російським загарбником. Гинуть тисячі людей. Та, насправді, ми вже десятки років ведемо війну проти українців, вбиваючи ненароджених дітей. За часів незалежності число офіційних жертв перевалило за 20 мільйонів дітей. Тато і мама дали тобі шанс народитись і жити – не забирай його у своїх дітей, підтримай тих, хто сьогодні вагається, помолись за тих, хто планує вбити свою кровинку.

Якщо хочеш, щоб побажання збулись, то дбай своє здоров᾽я, бережи в невинності своє серце, люби ближніх своїх. А Щастя? Щастя тоді як метелик, сам сяде на твоє рамено! І тоді не лише многії літа проживеш тут, а й вічно перебуватимеш з Богом!

 

о. Петро Верхоляк, капелан Стрийського аграрного коледжу ЛНАУ

Фото: huffingtonpost.com

 

DyvenSvit in English: The Recipe Of Happiness For A Student

Рейтинг: 4.9 Голосів: 18 Переглядів: 2823
Ваша оцінка: 106054

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар