Ніщо не заспокоїть людину, допоки вона не насититься Богом, – владика Венедикт

EXCLUSIVE ARTICLES14.09.201511:47 11 вересня відбулася презентація другої книги владики Венедикта Алексійчука “Роздуми до літургійних читань Апостола“. Захід відбувся у рамках Форуму Видавців та викликав інтерес у немалої кількості читачів, спраглих якісної української релігійної книги


“Роздуми до літургійних читань Апостола“ – книга, покликана (і здатна) бути щоденним  “зв’язковим” поміж людиною та Словом Божим. Написана просто, легко та доступно. Роздуми у формі тез та розважань є хорошим ключем для розуміння Святого Письма.

Бог промовляє до всіх, не варто цей голос ігнорувати

Сам  єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ свій другий досвід в написанні книг коментує скромно: “Спроба писати – це нові досягнення в собі. Люди все більше приходять на Форум Видавців. Люди шукають книги. Цей пошук  є в кожному. За цим пошуком – пошук Бога. Ніщо не заспокоїть людину, допоки вона не насититься Богом. А завдання Церкви – цю істину являти".

Фото: Роман Бобесюк, facebook.com

За словами владики, він зовсім не очікував значної популярності першої його книги, адже до своїх письменницьких здібностей зажди ставися доволі скептично. “Ми, християни, – ми певні себе. Ми маємо ділитися талантами, своїм досвідом. Я пишу про те, в що вірю, що промовляє в мені. Пишу суб’єктивно. Радію, якщо це комусь  допомагає наблизитися до Бога”.

Ми, християни, маємо ділитися талантами, своїм досвідом

Відповідаючи на запитання читачів, Владика зазначив, що натхнення та сили до написання черпав із Святого Письма та слідував прикладу біблійних діячів. Які писали та передавали Слово Боже. Тим самим він звертався до публіки заохочуючи усіх до писання та розвитку власного публіцистичного досвіду, адже “Бог промовляє до всіх, не варто цей голос ігнорувати”.

Чітких планів на майбутнє владика не окреслив, проте дав зрозуміти, що на досягненому зупинятися не збирається та тішитиме нас своїми новими книгами.

Володимир Дітчук, спеціально для ДивенСвіту

Рейтинг: 5.0 Голосів: 12 Переглядів: 1949
Ваша оцінка: 105982

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар