Твій новий проект серце.UA

21.07.201515:35 Єдиний Молодіжний Простір творимо молитвою! Поєднає українську молодь Молитва Серця – Ісусова молитва.


1. В чому суть?

Кожен, хто підтримає ідею, зобов'яжеться молитись, принаймні, 1 раз на тиждень за молодь України Ісусовою молитвою.

2. Що це дасть?

  • Кожного разу, коли Ти подивишся на свої чотки, знатимеш, що за Тебе моляться сотні чи тисячі людей.
  • Кожного разу, коли молитимешся на своїх чотках, знатимеш, що також завдяки Твоїй молитві в житті якоїсь чудової молодої людини трапиться Господнє диво.
  • Кожного разу, коли зустрінеш незнайому людину із чотками, які мають жовте та синє зернятко, Ти знатимеш, що зустрів когось дуже близького.

3. Особливість

Чотки на руку із жовтим та синім зернятком.

Молитва на чотках

Св. Павло нас учить: "Моліться безперестанку" (1 Сл. 5,17). Цей апостольський заклик можемо сповнити в якійсь мірі молитвою на чотках. На чотках можна повторювати будь-яку молитву до Господа, Матері Божої чи святих.

Коротка молитва, яка збуджує в нас глибокі духовні почування і дитячу довіру до Бога, – це Ісусова молитва:

"Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного/грішну".

Ісусовою молитвою прославляємо Триєдиного Бога – Отця, і Сина, і Святого Духа. Прославляємо Бога як Господа Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. Вимовляємо ім’я, яке є понад усяке ім’я (Фл 2,9) і в якому одержуємо все, чого просимо (Мт 16, 23) – ім’я Ісуса.

Ісповідуємо, що він є обіцяним Месією, Христом, якого Бог послав для нас, людей, щоб звільнити нас від неволі диявола і гріха. Він же – Син Бога живого (Мт 16,16), який став людиною, щоб нас спасти своєю смертю і Воскресінням. Молитвою єднаємося з Богом. Одначе, ми самі не всилі як належить молитися. Святий Дух учить нас молитися до Отця в ім’я Ісуса (Мк. 13,11; Рм. 8,26-27).

Але водночас, стаючи перед Господом, признаємо, що не завжди ходили ми дорогами Божих заповітів, не раз грішили і виявляли невдяку та холод до Божої любови. Тому перепрошуємо його і благаємо в його милосердя словами "помилуй мене, грішного (грішну)".

Блаженніший Святослав та серце.UA

На зустрічі з молоддю в рамках Всеукраїнської прощі до Зарваниці 18 липня 2015 року Глава УГКЦ отримав від ведучих Романа Демуша й Олени Бідованець подарунок: чотки чорного кольору з 33 зернятками та двома кольоровими намистинками: синьою та жовтою.

Блаженніший Святослав із радістю зустрів ініціативу та одразу вдягнув чотки на руку.

І тепер, коли ми разом молитимемось Ісусову молитву, щоразу згадуватимемо нашого Блаженнішого, який також молиться за молодь своєї Церкви.

Конкурс ідей: популяризація проекту серце.UA

В рамках фестивалю "Вітер На-Дії" Патріарша Комісія у справах молоді УГКЦ за підтримки Львівської бізнес-школи УКУ проводить конкурс ідей під назвою "Вдягни 100 000 молодих людей в чотки СЕРЦЕ.UA".

Львівська бізнес-школа УКУ, яка завжди підтримує креативні молодіжні проекти, допоможе визначити найкращу ідею. То як стати переможцем?

Для участі в конкурсі треба вподобати спільноту "Серце.UA", поширити її на стіні твоєї сторінки в соцмережі Фейсбук і в приватному повідомленні спільноті "Серце.UA" надіслати свою лаконічно сформульовану ідею, як вдягнути 100 000 молодих людей в чотки СЕРЦЕ.UA.

Твої пропозиції щодо реалізації такої ідеї можна надсилати з 21 до 27 липня 2015 року. Оголошення результатів конкурсу відбудеться в понеділок, 3 серпня, на сторінці Фестивалю "Вітер На-Дії" у Фейсбуці та в фейсбук-спільноті "Серце.UA".

Переможець отримає сертифікат на участь у програмі розвитку Львівської бізнес-школи УКУ "Pre-development program IdeasLab".

Приєднуйся!

Бодай одного дня в тижні знайди час, щоб 15 хвилин побути наодинці з Богом. У тиші побудь із Ним і з уважністю та любов’ю промов 33 або 100 разів "Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас, грішних" за молодих людей України.

Розкажи про серце.UA та про Ісусову молитву друзям – хай і вони приєднаються до великої спільноти християнської молоді України.

ДивенСвіт

Фото: серце.UA, lvbs.com.ua

Рейтинг: 4.9 Голосів: 30 Переглядів: 2804
Ваша оцінка: 105775

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар