«Вітер На-Дії». Флешмоби, майстерні, тренінги: обери своє!

08.07.201512:11 Цьогорічна програма фестивалю обіцяє бути ще насиченішою, ніж минулого року. Як не розгубитися у вирі подій? Подаємо коротенький путівничок заходами:


1. Майстер-класи. Їх заявлено уже близько семи: майстерні з фейс-арту, петриківський розпис, на території фестивалю можна буде навчитися виготовляти цікаві вироби зі шкіри та ізонитки. Цьогоріч також буде творча майстерня «Сверлик». Перелік майстер-класів буде доповнюватися – на вас чекає багато цікавого!
2. Духовний майданчик. Програму готують семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа. Не забуваймо про духовний аспект нашого фестивалю: разом молитимемось за Україну, у кожного буде можливість приступити до сповіді, розважити над своїм життям, цінностями, викликами, які кидає нам сьогодення.
3. Інтелектуальний простір. Як і минулого року, заплановано відкриті лекції у рамках фестивального «Вільного університету». Цьогоріч також відбудуться тренінги, які допоможуть розвинути у собі лідерські якості. «Ми пропонуємо тренінги, націлені на особистісний і лідерський розвиток: про постановку цілей, роботу в команді, на інші теми», – розповідає координатор майданчиків творчості та розвитку Катерина Степована.
Маєте власні ідеї, які мрієте втілити у життя? Організатори створять можливість для презентації молодіжних проектів. «Якщо молоді особи мають якийсь свій новий цікавий проект – ми надамо їм можливість презентувати те, що вони хочуть, поділитися цим зі своїми однолітками, можливо, знайти однодумців», – каже Катерина Степована.
4. Майстерні. Можливо, Ви давно хотіли навчитися робити гарні фотографії? Або мрієте про сцену? Спробувати ніколи не пізно! У рамках фестивалю буде нагода долучитися до одного з чотирьох напрямків майстерень: музичної (інструментальний або вокальний клас), театральної, фото- чи відеомайстерні. Це – не просто коротенькі майстер-класи: кожен учасник зможе пройти триденний курс і наприкінці, у головний день фестивалю, показати свої можливості і набуті вміння.
Щоби долучитися до роботи майстерні, достатньо зареєструватися, обравши напрям, який цікавить найбільше.
5. Фестиваль аматорських театрів «На крилах вітру». Розшукуються молоді таланти сцени! Берете участь у молодіжному аматорському театрі і вважаєте, що настав час розширювати обрії вашої діяльності? Скористайтеся нагодою завоювати серця широкої аудиторії глядачів!

6. Нічний музичний марафон. Для відвідувачів це можливість відкрити для себе нові імена зі світу доброї християнської музики. Для гуртів – нагода заявити і розповісти для себе! Основні вимоги до учасників – добра, заснована на християнських засадах музика та живий звук. Якщо творите саме таку музику – зголошуйтеся! Реєстрацію продовжено до 15 липня.

7. Майданчики для дітей. Збираючись на фестиваль, молоді батьки часто не знають, куди на цей час подіти малечу. Відповідь проста: взяти дітей з собою! «Ми особливо чекаємо на нашу "майбутню молодь". Тож будемо раді бачити матусь і татусів з діточками: для них буде дитячий майданчик і спеціальна програма», – розповідає Катерина Степована.

А також на гостей міста і самих львів’ян чекають флешмоби, екскурсії Львовом, квести, спортивний майданчик, рухливі та настільні ігри. Детальна програма заходів – уже на сторінці Фестивалю. Реєструйтеся, щоби нічого не пропустити!

Катя Судин

Фото: зі сторінок Фестивалю "Вітер На-Дії" та Світового Дня Молоді

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 14 Переглядів: 1929
Ваша оцінка: 105725

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 10 Липня, 2015 10:33Kate Відповісти
    • посилання не працюють, виправте, будь ласочка)


    • 10 Липня, 2015 10:42Володимир Бокла Відповісти
    • Дякуємо, що помітили. Виправлено :)