Фестиваль "Сім'я Fest": як досягти сімейного щастя?

EXCLUSIVE ARTICLES10.07.201516:06 Нещодавно у київському Українському Домі відбувся Міжнародний сімейний фестиваль "Сім'я Fest". Протягом двох днів заходу виступали знамениті спікери, такі як Дмитро Карпачов, Ольга Сумська, Олена Трибрат, Інна Сілантєва, Наталія Холоденко, Анна Валенса, а також 27 відомих психологів та зірок.


Усі говорили про стосунки. Про розуміння батьками дітей, дітьми батьків, чоловіками жінок і жінками чоловіків. Ділились секретами виховання дітей і сімейних подорожей, технологіями планування і досягнення сімейного щастя, а також про те, як зробити сім'ю здоровою, подолати одноманітність у відносинах, як правильно сваритись і робити так, аби конфлікти розвивали стосунки у кращому напрямку.

"Здорові стосунки – це коли ніхто не прагне маніпулювати роллю жертви і ніхто не прагне образити, аби відчути свою вагомість", – Олена Тараріна, арт-терапевт

"Звідки між вами війни, звідки суперечки? Хіба не звідси – з пристрастей ваших, які воюють у ваших членах? Ви пристрасно жадаєте, а не маєте. Ви убиваєте, завидуєте, а не можете осягнути. Ви не маєте, бо не просите. Ви просите, але не маєте, бо зле б'єтесь і воюєте просите, щоби розтратити на ваші втіхи" (Якова 4,1-3).

Подружньому життю характерні сварки та конфлікти. Від того, як чоловік і жінка реагують на проблеми і вирішують їх залежить те, чи розвивається шлюб.

У християнському шлюбі конфлікт  зі своєю потребою у сповіді, прощенні та примиренні є засобом, який використовує Бог, щоб навчити любові.

Шлюб це не договір, згідно з яким сексуальні стосунки стають дозволеними. Це не заклад для виховання дітей. Це більше, ніж заклад психологічної реабілітацї чи підтримки. Шлюб має більше значення, ніж соціальний статус та економічна безпека. Головної мети ще не досягнено, навіть коли рушійною силою шлюбу є любов та дружба. Найвища мета подружжя – єдність.

Про те, як досягти порозуміння та єдності йшлося в лекції Олександра Олімського. Олександр зосередив увагу на відмінностях мислення, спілкування, бажань і що не менш важливо дій чоловіків та жінок.

"Коли жінка хоче, аби її чоловік був завойовником, їй потрібно надихати його та нагадувати про його силу", – Олександр Олімський, коуч-тренер

Бог наділив чоловіка і жінку взаємодоповнюючими якостями і важливо, аби кожен ці якості в собі розвивав та реалізовував їх у парі.

"Так то полишає чоловік свого батька й матір і пристає до своєї жінки,  стануть вони одним тілом" (Буття 2, 24).

Сотні книг, які ґрунтуються на тому, як досягти щастя у стосунках, фільмів, які демонструють, як краще жити в парі та врешті лекцій, тренінгів та семінарів не матимуть результату, поки людина не розумітиме своєї особливості і не розвиватиме її. Коли чоловік чи жінка стають кращими, ніж були, вони притягують в своє життя людей, які теж прагнуть особистісного добробуту.

Робота в парі передбачає роботу над собою, аби надихнути партнера до змін.

Бог втішається щораз, коли ми стаємо кращими. Коли пізнаємо себе і дозволяємо робити це іншим людям. Коли ми відкриті і готові до змін...

Такі фестивалі є поштовхом зрозуміти свої бажання і перспективи.

Найкращі перспективи у людей, які прагнуть зрозуміти, як будувати партнерські стосунки звертаючись до Біблійної мудрості.

"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається, все переносить... Любов ніколи не перестає" (Кор.13 :4-8).

Мирослава Ільтьо, спеціально для ДивенСвіту

Фото: geograph.org.uk, visma.ua, olimskoy.com

Рейтинг: 4.7 Голосів: 10 Переглядів: 2213
Ваша оцінка: 105721

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар