Християнська музика: чи є в неї майбутнє?

EXCLUSIVE ARTICLES30.06.201513:39 Як ви ставитеся до християнської музики? Як вам сьогоднішній концерт? Чи може така музика конкурувати з українськими естрадними піснями? З такими запитаннями "ДивенСвіт" звернувся до відвідувачів Дня молоді у Митрополичих садах у Львові під час виступу проекту "Kerygma" 28 червня.


На думку Степана зі Львова, "Керигма" – гарний проект. "Можна насолоджуватися", – усміхається хлопець і додає: "Церква потребує реформи і це – хороша альтернатива. Чому б і ні? Чому б і не впроваджувати такі пісні, наприклад, у Службу Божу?"

Оксана з Оброшина авторські християнські пісні раніше чула, але наживо – вперше. Вважає, що нема сенсу говорити про те, чи конкурентоздатна християнська музика: "Ця музика є особлива і тому їй нема рівних!". На запитання "чи можна таку музику пропагувати на радіо й телебаченні?" відповідає: "Можна! Навіть треба!"

Далі ми зустрічаємо львівську компанію друзів, думки яких стосовно християнської музики дещо розділилися.

Марта вважає, що християнська музика на сьогодні ще не може конкурувати з українською естрадною музикою.

Роман додає: "Християнська музика має право на існування, як і будь-яка музика й тематика, але вона має дуже вузький профіль, свою кон’юнктуру, і я думаю, що за ці рамки не треба виходити. Чому? Бо вона втратить якусь свою первинність, автентичність, якщо хочете".

Ці молоді люди раніше чули християнські пісні, але не в такому форматі, як проект "Керигма". Вони відзначили домашню обстановку недільного дійства у Митрополичих садах.

Неля, на відміну від своїх друзів, вважає, що християнська музика є конкурентоздатною: "Якщо брати відсоткове співвідношення населення за віросповіданням, то християнські групи так само слухають. Можливо, не на рівні "Океану Ельзи", але недалеко від того", – зауважує дівчина.

Врешті, Марта підсумовує: "Що б ми не думали, що б не говорили, – хлопцям і дівчатам, які на сцені, не варто зупинятися, а продовжувати працювати у цьому ж дусі, і я думаю, що їхня популярність буде збільшуватися".

P. S. А ми вирушаємо поближче до сцени – адже концерт у розпалі. Вже позаду виступи Анастасії Войтюк та Марічки Чабан. Співає Христина Підлісецька з гурту "Кана", а на десерт – авторські пісні Сергія Львова. Ласуємо тістечками від пекарні Родинного дому "Покрова", насолоджуємося музикою. І підспівуємо: "І любов Твоя запалить наші серця – па-па-па-па-ра-рай".

ДивенСвіт

Рейтинг: 4.9 Голосів: 22 Переглядів: 2498
Ваша оцінка: 105690

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар