Мандрівка львівської молоді на фестиваль "Pfingsten 15"

10.06.201510:56 Усіх нас манять далекі краї, бажання поїхати туди, де ти ніколи не був… Побачити ще більше краси та величі Бога у сотвореному світі, розуміти що Церква Христова є всюди…


Завдяки величезним старанням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ 26 молодих людей від Молоді спільноти "Благословення" на чолі з отцем-дияконом Романом Моравським отримали чудову нагоду взяти участь у молодіжному християнському фестивалі "Pfingsten 15" у Зальцбурзі (Австрія) з 21 по 26 травня.

Спочатку молодь вирушила до столиці Австрії, Відня, де протягом дня всі мали змогу оцінити красу та неповторність одного з найпрекрасніших міст світу. А вже ввечері українська громада при церкві св. Варвари УГКЦ радо прийняла мандрівників – усі спільно молились на Божественній Літургії. Варто висловити окрему подяку українській спільноті з Відня на чолі з Маркіяном Шереметою та парафії св. Івана Непомука за те, що так гарно попіклувались про ночівлю, вечерю та сніданок для львівських подорожуючих, усі були розчулені виявленою любов’ю і турботою.

Наступного дня вже об’єднана українська спільнота зі Львова та Відня вирушила до Зальцбургу. Адже основною метою поїздки була саме участь у цьому чудовому молодіжному святі "Pfingsten" 15, що вже став гарною традицією та візиткою для Зальцбурга.

Назва фестивалю "Pfingsten" з німецької перекладається як "П’ятидесятниця" та вибрана невипадково, оскільки з’їзд молоді організовується завжди у часі празника Зіслання Святого Духа та покликаний, щоб молодь в особливий спосіб сповнювалася Святим Духом і приймала Божу благодать у своє життя, творила справжню християнську спільність та Церкву між собою.

Саме це переживали всі учасники фестивалю з України. Наша маленька спільнота з півсотні людей, яка дещо виокремлювалась мовними бар’єрами, відчувала неймовірну єдність та любов один до одного. Усі ділились їжею, спільно молились ввечері, допомагали один одному…

Незважаючи на кількаденне знайомство між українцями з Відня та Львова, до кінця подорожі всі стали ніби рідними: спільні прогулянки, розмови до півночі, турбота, щоб кожен мав переклад з німецької на українську – в цьому ми всі бачили справжню і щиру любов.

Також з глибокою вдячністю і любов’ю згадуємо отця Джона, Андреаса та Віталія, і всю парафію св. Марка у Зальцбурзі, котрі з неймовірною гостинністю нас приймали та надали значну фінансову підтримку, завдяки якій для львівської молоді ця подорож стала можливою.

Приємною несподіванкою було і те, як нас зустріла австрійська спільнота Loretto, котра власне і є організатором такого масштабного християнського свята, що зібрало цього року 7 тисяч людей. На відкритті фестивалю найперше привітали саме нас, українську молодь, а вже потім вітання отримували молодь з Австрії, Німеччини та інших країн. Під час традиційної молитви за країну та місто, наші австрійські друзі особливо згадали Україну та помолились за мир у нашій державі.

Отож не дивно, що для всіх нас ці дні подорожі стали одними з найкращих у житті, в яких концентрація Божої любові та благословення просто зашкалювала ))) Насамкінець славимо і дякуємо нашому Небесному Батькові, що подарував нам цю неймовірну поїздку і таких чудових людей поруч. А також віримо, що це лише початок міцних та плідних стосунків між християнами Австрії та України на Славу Божу. Амінь =)

Катерина Свідрик

Рейтинг: 5.0 Голосів: 13 Переглядів: 1869
Ваша оцінка: 105627

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар