10 фактів про добру журналістику від Блаженнішого Любомира

06.06.201511:26 З нагоди Дня журналіста Блаженніший Любомир Гузар, Архиєпископ-емерит УГКЦ, написав у своєму блозі на Українській Правді особливе звернення до тих, хто 6 червня має професійне свято. Якими ж мають бути добрі журналісти та ті, хто користується плодами їхньої праці?


Журналістика – це більше ніж професія.

Журналістика – надзвичайно важливий елемент демократичного ладу, бо допомагає людині розуміти й вирішувати важливі життєві справи правильно, ефективно й послідовно.

Журналістика – це не тільки репортерство: піти, побачити й розповісти про те, що відбувається. Журналістика – це свого роду спосіб життя.

Журналіст повинен подавати матеріал так, щоб допомагати людині розвиватися, спонукати її задуматися і над собою, і над усім, що відбувається навколо.

Бути журналістом – це надзвичайно відповідальна справа, яка вимагає певного способу життя і певного способу мислення, а також жертовності заради громади.

Коли журналіст гідно виконує своє завдання, народ має можливість розвиватися і приймати власні рішення відповідально й правильно.

Слухачі, читачі та глядачі також повинні усвідомлювати свою відповідальність за сприйняття.

Усе, що прочитали, послухали чи побачили, повинні оцінювати, наскільки правдиво засіб масової інформації виконує своє завдання.

Люди повинні знати, що справді відбувається, щоб почуватися інформаційно захищеними, щоб опанувати різного роду страхи, які їм хочуть нав’язати.

Журналісти! Ви є слугами народу, які виконують особливе завдання – щоб люди жили і діяли в правді!

Відеоверсію привітання Блаженнішого Любомира для журналістів дивіться тут>>>

За матеріалами: pravda.com.ua

Фото: diocese.ko.if.ua

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 8 Переглядів: 1798
Ваша оцінка: 105615

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар