Рух "Справжня любов чекає" проти сурогатів щастя

25.05.201516:34 Чи для самої молоді є важливими зберігання дошлюбної чистоти і належне приготування до подружнього життя? Чи молодь це вважає якимось анахронізмом з боку Церкви, чи можливо, це сьогодні на часі? З такими запитаннями до івано-франківської молоді їхав засновник руху "Справжня любов чекає" в Україні.


19 травня 2015 року, в Івано-Франківську презентували міжнародний рух "True love waits" ("Справжня любов чекає"), який вже успішно розвивається на теренах Стрийської єпархії та налічує понад 300 членів. Метою його є донести до середовища молоді важливість зберігання дошлюбної чистоти та належного приготування до подружжя.

Кореспонденти івано-франківської телестудії "Апостол" завітали на зустріч і поспілкувалися з засновником руху СЛЧ в Україні о. Олегом Кобелем, духівником молоді з Івано-Франківської єпархії о. Володимиром Містерманом та самою молоддю: тією, яка вже є в русі, та тією, яка того дня з ним знайомилася.

Що ж їм вдалося дізнатися?

Щоби бути щасливим у подружжі, до цього потрібно готуватися, – о. Олег Кобель

Посвята у члени руху "Справжня любов чекає" – як щит. В інтернеті багат різних картинок, всякої пропаганди. Ця посвята надає більшої сили, багато радості. Ти дуже щасливий, що ти можеш це витримати, – Богдан, член руху СЛЧ.

Завжди потрібно йти до цієї мети, ніколи не опускати рук і дотримуватися цих принципів, цих цінностей, – Наталя, учаснниця зустрічі СЛЧ в Івано-Франківську.

ЗМІ, глянцеві журнали, телебачення все, що ми маємо, подають сурогати щастя. Але щоб хтось відкрито сказав правду - таких людей мало, – о. Володимир Містерман, працює з молоддю на парафії св. Михаїла у с. Вочиці на Івано-Франківщині.

Запорука щастя – життя в чистоті до шлюбу і в подружжі,о. Володимир Містерман.

P. S. Більше про рух "Справжня любов чекає можна дізнатися тут і тут.

За матеріалами: Місія "Апостол", facebook.com/truelovewaits

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 2177
Ваша оцінка: 105570

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар