Божа арифметика

EXCLUSIVE ARTICLES27.05.201512:45 ...Він множить на нуль всі наші гріхи!


Усі люди вивчають математику, всі – без винятку. Вона у більшій чи меншій мірі закладається в нас. Навіть ті, хто не мають математичних нахилів чи здібностей, володіють мінімальними знаннями про неї. Ця наука – це суцільна логіка, суцільна передбачуваність, точність і правильність. Тут немає власних домислів, тут не втілюються тільки окремі, вигідні закони; тут все просто, рівно і однаково для всіх. Зменшивши ліву частину, збільшуємо автоматично праву. Це як око за око, зуб за зуб!

Але у Бога, судячи з нашого життя, арифметика зовсім інакша. Він рахує по-іншому, не так як ми всі. У сповіді Він множить на нуль всі наші гріхи, в Причасті дає 100% благодаті, у шлюбі із двох мінусів робить один плюс і ще "багато плюсиків". Наші життя перетинаються з життями інших людей, і це змінює вектор нашого руху. Це дає початок новому променю надії! Ніхто не знає, як Бог визначає пропорції для кожного, але ніхто не є обділеним.

Наше життя як алгебраїчне рівняння з багатьма змінними, його складно розв`язати, бо здається що треба шукати одразу багато елементів. Але насправді всю інструкцію до нашої життєвої математики вже давно написали пророки і апостоли. Нам залишається тільки покроково знаходити кожну змінну.

Головне у цьому "математичному салаті" – це те, що є бодай якась константа. Є своєрідне число Пі, і коли бачиш його  у завданні, то одразу знаєш, що воно не підведе, не змінить знаку. Такою константою є Христос – однаковий вчора, сьогодні і завтра!

Важливо, що є модою нашого життя, чого більше: добра чи зла. Важливо не забувати, що завжди можна провести бісектрису гострого чи тупого кута і відділити все зле від доброго. Можна шукати багато варіантів розв`язку завдання, але визначальним є правильний результат. І зовсім байдуже чи ми вирішуємо задачі із любовними трикутниками, ходимо по колу чи перебуваємо в чотирьох стінах – не важливо, яке завдання нам попалося. Не варто заглядати в зошит сусіда і глибоко в думках заздрити тому, що в нього наче легша задача чи більше дано. Варто концентруватися на собі і своєму вдосконаленні, добувати свої квадратні корені.

Ми всі маємо посильні нам завдання, а якщо ще не знаємо як його зробити, то варто перегорнути сторінки підручника і пошукати в одному з Десяти головних правил чи аксіомі "Люби Бога і ближнього свого".

Мусимо навчитися множити в світі щастя і ділити печалі. Маємо підносити до максимальної степені служіння і дбати про те, щоб роздробити все зло навколо.

Навіть коли здається, що знайти розв`язок цілком нереально, не слід розчаровуватися, бо навіть найскладніша головоломка рано чи пізно піддасться старанням, адже кожен з нас певною мірою геній!

В кінці, коли "урок математики" закінчиться, Учитель запитає кожного учня, як він виконав доручене йому завдання і використав довірені циркуль, транспортир та лінійку. І тоді важливими будуть кожна упущена нагода зробити добро, кожен знак неввічливості та зверхності. Тоді вага вчинку стане визначальною, впливатиме на результат контрольної і остаточне рішення подальшої долі.  

Отож, нам, як дітям Божим в Школі життя, варто ретельно і уважно придивлятися до прикладів Учителя, шукати у них сучасні паралелі, питати порад і консультацій у Його помічників та готуватися до найважливішого іспиту в житті.

Марічка Тракало

Фото: vsiaco.org.ua, dt.ua, ukranews.com, school.xvatit.com, 1tv.com.ua, ieet.org

Рейтинг: 5.0 Голосів: 37 Переглядів: 1969
Ваша оцінка: 105567

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар