Духовний вікенд зі святим Доном Боско в Долині

14.05.201512:44 Щосуботи та неділі біля церкви Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини на Івано-Франківщині чути галас та дитячий сміх. Адже відбуваються репетиції вокально-музичного гуртка, куди приходять діти та молодь; духовні зустрічі спільноти "Українська Молодь – Христові", в неділю після Божественної Літургії – катехизація для молодшої і старшої групи дітей. Кожен може не тільки щось почерпнути, дізнатися більше про Бога, але й весело провести час у колі друзів. Проте цих вихідних відбувалося щось особливо цікаве для найменших та молодих парафіян нашої церкви.


Весняного  сонячного суботнього  та  недільного дня, 9-10 травня 2015 року Божого в церкві "Серця Ісуса і Серця Марії" відбулись духовно-відпочинкові місії для дітей та молоді. На запрошення о. Вітольда Левицького, пароха церкви, до нашої парохії завітали о. Григорій Швед (монах-селезіянин) та його помічники-аніматори з м. Львова, які активно та цікаво працювали зі всіма учасниками місії. Зібралось чимало дітей молодшого та старшого віку.

Розпочались заняття  в суботу о 12 годині дня. Господь подарував нам чудову погоду, тепле сонечко обсипало нас своїми проміннями, під час наших цікавих духовно-відпочинкових вправ.  Все як звичайно розпочалось з молитви. Опісля вільні ігри, банси (рухи під музику), духовні науки. Згодом велика пригодницька гра, де учасники, поділившись на дві команди, шукали ключі від скрині, в якій знаходиться скарб – щастя.  А для цього потрібно було виконати різні завдання, вчитися допомагати своєму ближньому, бути витривалим, дуже уважним та наполегливим. Дві команди працювали для того, щоб знайти якнайбільше ключів, але підійти мав лише один. І вони таки знайшли потрібний ключ. Коли учасники відкрили скриню, на всіх чекав сюрприз – шоколадні цукерки та послання від святого Дона Боско, покровителя отців-селезіян. Із цього послання ми довідались, що всі ми є діти Божі, яких Бог дуже любить, але ми повинні бути чемними та виконувати свої обов’язки сумлінно. Потім всіх чекав смачний чай та солодощі у катехитичному класі школи "Полум’я Любові" імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, яка діє при церкві.

Та на цьому все не закінчилось. Ми навчали дітей, граючись з ними. Наступним кроком було – зробити сонечко з наших долоньок. Кожен вирізав долоньку з кольорового паперу, та кріпив до плакату, який отримав назву "Ми є родина".

Також кожен з присутніх намалював свій малюнок на бруківці церковного подвір’я. В основному це були квіточки, сонечка, сердечка, а найбільше було синьо-жовтих прапорів з гаслами "Слава Україні" – "Героям Слава". І все це під веселу ритмічну музику, яка додавала більше бажання до праці.

Продовжуючи цей чудовий день, ми  зібралися в церкві на Молебень до Матері Божої, який відслужили о. Вітольд Левицький, о. Ігор Яблонь та о. Григорій Швед (наш реколектант). Всі присутні слухали науку та величали Пресвяту Богородицю. 

Після молитви почалась праця з молоддю, яка прийшла до храму, а старших людей запросили до катехитичного класу в нашій церкві на духовні бесіди з отцями. Цікавою була розповідь отця Григорія про АТО, адже він побував двічі у найгарячіших точках як капелан,  був тяжко поранений у груди та ногу.

Свята неділенька подарувала нам ще одне чудове свято – День Матері. Учні катехитичної школи та  учасники спільноти "Українська молодь – Христові" нашої парафії вітали всіх матерів та бабусь з цим чудовим святом. А також діти та молодь за допомогою о. Вітольда, п. Марії (їмості),  катехита  Тетяни Яблінської  приготували сюрприз для їхніх матерів – солодкий стіл із запашним чаєм та кавою, дружню розмову та теплу приємну атмосферу у родинно-парафіяльному колі.

В неділю після обіду відбулась підсумкова зустріч нашої духовної місії. Розпочали все з молитви – Молебню до Матері Божої, опісля коротенька наука, перегляд  веселих «вчорашніх» фото на проекторі, веселі ігри, банси та фото "на пам’ять".

Гарні незабутні враження залишаться  надовго. Щасливі ті, які скористали з такої духовної місії. Дякуємо всім учасникам, які організували такі незабутні вихідні та дали можливість нам провести час весело і цікаво з користю для душі і тілі у колі друзів та разом з Богом.

Тетяна Яблінська

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 1439
Ваша оцінка: 105533

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар