Надія на Воскресіння

EXCLUSIVE ARTICLES04.03.201515:16 Кожен з нас відчайдушно потребує надії! У її пошуках ми вирушаємо в різні мандрівки ще з дитинства. Сьогодні хочемо вас запросити до подорожі разом з нами у тему місяця "Надія на Воскресіння"! Нехай ця наша мандрівка у час Великого посту буде сповнена великої надії!


…ми надією спаслися.
Коли ж хтось бачить те, чого надіється,
то це не є вже надія; бо що хтось бачить, хіба того надіється?
Як же ми сподіваємося, чого не бачимо,

очікуємо його витривало.

Послання до Римлян 8:24-25

Надія – це те, що допомагає людям крокувати життям, особливо у час випробувань. Свідчення того, що є щось більше, аніж важкість буднів, виснаження боротьби, безкінечні зусилля… Надія дозволяє нам дивитися понад горизонт і черпати натхнення із того, що ще не настало, але ми цього дуже очікуємо. Отож, у темі місяця березня (з перспективою поширення теми на квітень) шукатимемо надії!

Спробуємо в цей передпасхальний час торкнутися таких важливих питань, як "що і Хто нам дарує надію?", "як ми можемо її дарувати іншим?", "кому я особисто дарую надію?", "що взагалі таке ця надія?", "як і в чому бачили її генії світової та української думки?".

Будемо говорити про Великий піст, адже піст – час найбільших духовних пошуків, а надію ми знаходимо – де? – в чомусь духовному.

Великий піст – це час приготування до Великодня, до Воскресіння і шлях до духовного відродження України. У Пості ми немовби стараємося подивитися на світ очима Бога: з любов’ю, вірою та надією.

Спробуємо також проаналізувати, як ми переживаємо піст, які робимо помилки, які ласки через піст та молитву отримуємо – чи стаємо ще більш сповненими надії опісля завершення періоду Посту? Чи якщо він закінчується, то закінчується і наша надія?

Будемо намагатися зрозуміти, як постити, щоб ще більше сподіватися, вірити та ЛЮБИТИ. Як розповідати про Піст чи самому постити так, щоб інші побачили красу й потребу цієї духовної практики. Старатимемось зрозуміти, для чого християни постять, які є приклади досвіду посту святих Церкви. Яку "техніку безпеки" щодо посту зберігати, щоб не зазнати невдач.

Також міркуватимемо над думкою про молодь як надію для України, та про нашу місію: запалювати надією інших, особливо у час, коли багато хто міг морально здатися та втратити надію.

Отож, вперед за надією!

Плідного на плоди і дари Святого Духа всім Посту!

Уляна Журавчак

Фото: superedo.it

Рейтинг: 5.0 Голосів: 19 Переглядів: 1447
Ваша оцінка: 105234

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар