Що таке щастя? Думка сучасних митців

03.01.201411:16 Що таке щастя і яким його бачать сучасні українські митці? Молодіжна інформаційна спільнота "Сіль" дізнавалася їхню думку впродовж року. Ось що отримали:


Євген Нищук (український актор театру та кіно. Заслужений артист України. Голос Помаранчевого та Євро- майданів)

Якось так виходить, що коли ти чекаєш щастя і раптом воно стається, виявляється, що стан його очікування був щасливим. Але насправді щастя – стан людини, який її рухає. Для мене, звичайно, буде щастям, коли дійсно я отримаю ту чи іншу роль бажану, громадянські чи соціальні питання в країні. Якісь такі моменти, якими ти переймаєшся. Наприклад, була підготовка до Євро 2012, і я спіймав себе на думці, що вже перед здачею об’єктів я ходив перевіряти, чи здадуть вони цей Олімпійський, чи ні, мене просто "шлях трафляв", що вони можуть просто опозоритися, і в нас нічого не вийде. І коли все у нас вийшло, я відчував щастя.

Є і такі банальні побутові речі, які приносять сатисфакцію. Безумовно, є й інші речі, коли є рідні, близькі, родичі, і вони здорові. Це дуже важливо. Мабуть, це найголовніше. Окрім свого "его", яке приносить хороший настрій, ти думаєш, що ти не один на цьому світі. Що в тебе є хтось з батьків, або в тебе є успіхи в твоєї дитини. Ці моменти поза обговоренням.

Дмитро Лазуткін (український поет, журналіст)

Щастя – це можливість бути вільним у своїх висловах і вчинках, щастя – це коли нічого не болить, щастя – це коли у твоїх близьких все добре. А головне, щастя – це коли сумління не мучить. Коли дихаєш і відчуваєш, що це повітря – твоє.

Дмитро Лінартович (український актор театру та кіно)

Щастя можна в усьому знайти. Сонечко вийшло – уже ти щасливий. Вміння радіти за ближнього свого. Коли в родині все гаразд. Коли душа твоя наповнена від подій, які розгортаються добре і в роботі, і в навчанні. Коли людині, яка поруч з тобою – добре. Щастя – від того, що ти робиш звершення. Момент отримання насолоди, відчуття причетності до чогось. Щастя – коли політ. Хороший настрій. Коли очі світяться, коли сміх лунає. Коли ти не навантажуєшся якимись проблемами. Тому що навколо нас багато обставин і перепетій. Момент щастя дає можливість забути на деякий час про проблеми особисті й радіти. Радість і щастя я вважаю синонімами.

Віктор Пашник (український музикант, бандурист)

Щастя, річ дивна… і вибаглива пташка, – будь-кому на плечі не сідає. Щастя – це спокій і впевненість!

Ярина Квітка (акторка, співачка та засновниця гурту "Фолькнери" та проекту "Двоколісні хронічки")

Щастя – дивна штука. Воно миттєве. І щось дуже-дуже приємне. Напевно, дитяче щастя найбільше і назавжди запам’ятовується. От як ми в дитинстві тішились, яке то було щастя чекати на подарунки від святого Миколая. Як ми раділи і якими діти були щасливі, коли ходили колядувати. В дорослому житті щастя вибагливіше і короткоплинніше.

Назар Хассан (учасник українського хіп-хоп гурту "RIZUPS" та учасник проекту "X-фактор")

Щастя – це можливість займатися улюбленою справою, яка б в результаті допомогла ні в чому собі не відмовляти!

Тетяна Моцак

За матеріалами: soli.com.ua

Фото вгорі: bihanskyy.blogspot.com

Рейтинг: 4.3 Голосів: 24 Переглядів: 8411
Ваша оцінка: 102519

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар