Формується робоча група для написання Катехизму для молоді

EXCLUSIVE ARTICLES12.06.201317:33 До липня буде сформована робоча група для написання Катехизму для молоді, - повідомив о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ. Список групи буде представлено Синоду Єпископів та Блаженнішому Святославу, главі УГКЦ.


На основі коментарів до фрагментів Катехизму УГКЦ та напрацювань тимчасової молодіжної групи на нещодавньому засіданні Комісії у справах молоді УГКЦ та авторів Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха» було визначено основні пріоритети подальшої праці. Катехизм для молоді матиме чітку тематичну структуру, міститиме багато візуалізованої інформації, представлення віри Церкви через розгляд життєвих ситуацій. У Катехизмі буде поставлено акцент на формування індивідуальності, зрілої особистості, духовно вільної та багатої людини, її зріст та місце у різних спільнотах: сім’ї, друзів, на роботі…

Результати праці робочої групи планується оприлюднювати на сайті ДивенСвіт.

До 21 червня зголошення просимо скеровувати до Комісії у справах молоді УГКЦ за тел.: 097 396 89 75. Про результати розгляду кандидатур буде повідомлено до 28 червня.

Рейтинг: 5.0 Голосів: 21 Переглядів: 1997
Ваша оцінка: 101192

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар