До роботи над творенням Молодіжного Катехизму УГКЦ приєднується все більше молоді

18.05.201309:50 Друга зустріч молоді щодо творення Молодіжного Катехизму відбулася 15 травня у Львівській духовній cемінарії Святого Духа. До опрацювання учасники процесу взяли другий розділ Катехизму "Молитва Церкви".


Основою Катехизму для молоді є Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха» та Юкат (YouCat), тобто Молодіжний Катехизм Католицької Церкви. За словами о. Ростислава Пендюка, голови Комісії УГКЦ у справах молоді, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ прагне, щоб молодь отримала книгу, в якій могла б віднаходити відповіді на свої запитання. Тому, за його словами, творення Катехизму для молоді – річ дуже відповідальна, бо ця книга промовлятиме до молоді її мовою і розкриватиме актуальні для неї питання. «Але при цьому хочемо, щоб основи віри, що їх повинен знати кожен християнин, не були черговим правилом, яке потрібно вивчити напам’ять. Лише зрозумівши і прийнявши глибоко до серця те, що говорить Церква, ми зможемо жити, як навчав Ісус Христос», - пояснив о. Ростислав.

У творенні Молодіжного Катехизму беруть участь семінаристи, члени молодіжних християнських спільнот (УМХ, салезіанські аніматори, Свято-Юрська молодь), а також молоді особи, які не належать до молодіжних християнських спільнот і не пов’язані з церковними установами. На зустрічі всереду учасники обговорювали концепцію Катехизму для молоді, процес роботи (онлайн та офлайн).

Наступна зустріч відбудеться 23 травня у Львівській духовній семінарії Святого Духа (початок о 19 год). Зустрічі є відкриті для всіх охочих, незалежно від наявності в них богословської освіти.

За матеріалами: ugcc.org.ua

Рейтинг: 4.6 Голосів: 10 Переглядів: 1405
Ваша оцінка: 100990

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар