Анонси

  •  news image
  • Майстер-клас від кращих танцівників країни 21 Жовтня 2010

   Рейтинг:

     23 жовтня у Львові відбудуться майстер-класи від кращих танцівників країни за версією шоу «Танцюють усі». Олександр Останін – переможець першого проекту «Танцюють усі» та Вадим Лященко – один з 20 кращих танцівників країни і за сумісництвом представник всесвітньовідомого хореографа Франциско Гомеса в Україні в Release Dance Complex відвідають Львів та покажуть танцюристам останні новинки танцювального мистецтва. Майстер – класи будуть відбуватися 23 жовтня за адресою вул. Шота Руставелі, 7 (4 поверх): 17.00-18.15 – Contemporary з Олександром Останіним; 18.30-19.45 – майстер-клас з Hip-Hop від Олександра Останіна; 20.00 – 21.15 – Jazz-funk від Вадима Лященка. Більше інформації за тел. 096 386 61 08.
  •  news image
  • Благодійний марафон «На долю майбутньої нації - V» 21 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   24 жовтня у готельно-розважальному комплексі «Галактика» (Львів-Винники, вул. Миколайчука, 1) відбудеться благодійна вечірка «На долю майбутньої нації - V». За зібрані кошти буде проведено лікування Ірини Корди (11 років) хворої на гостру лейкемію, яка знаходиться на лікуванні в гематологічному відділі в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. В програмі - Наталка Карпа, Людмила Ясінська, Ірена, Андріана, Андрій
   Заліско. Гурти: EnerG, Кожному своє, Rizups. Шоу-балет: Атлантік, Білі вітрила, а також вогняне шоу та дискотека. Організатор - Львівська міська молодіжна громадська організація «Золота молодь Винник».
  •  news image
  • Стажування для журналістів у Берліні 21 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Програма фундації Роберта Боша «Засоби масової інформації - посередники між народами» у співпраці з Берлінською школою журналістики надають можливість молодим журналістам з Центральної та Східної Європи взяти участь у заходах із підвищення кваліфікації в Берліні, що триватимуть з 1 березня по 31 травня 2011 року. Кінець терміну подання заяв: 1 листопада 2010 року. У перший місяць вони прослухають компактний курс, що міститиме знання про Німеччину та її стосунки зі східними сусідами, а також про Європейський Союз. Після цього вони, в залежності від своїх побажань, протягом двох місяців працюватимуть в редакціях газет, радіо чи ТБ німецької столиці. Там вони ознайомляться з працею німецьких колег і зможуть самі готувати матеріали для німецької редакції. Однак під час перебування в Німеччині вони не повинні переривати контакт зі своїми редакціями на батьківщині.
  •  news image
  • Концерт гурту Бумбокс 21 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Бумбокс знову у Львові і цього разу з чудовим приводом зібрати своїх прихильників. До Львова група привозять новий альбом під назвою "Все включено". В новоспечений альбом увійшло 11 композицій, серед них "Летний дождь" Ігора Талькова та "Звезды не ездят в метро" "Машини времени" - відомі пісні, котрим група надала неперевершеного сучасного звучання, а також кавери на власні пісні. Разом з відомими треками творчій настрій гурту став помітно відкритий до експерементів, що вилелось у нові хіп-хопово-рокові треки з якісним аранжуванням. Нове звучання гурту додало і розширення складу, але незмінним залишається глибина та щирість їх музики та настрою, що панує на їх концертах. Отож, зустрічаємо давно улюблений гурт "Бумбокс" із новим творінням "Все включено" та новим звуком! Детальнішу інформацію про концерт ви можете знайти на www.dikart.com.ua
   Взято з VisitLviv.net
  •  news image
  • Що потрібно знати для творення щасливої сім’ї? 20 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   «Щаслива сім'я» – це серія безкоштовних занять з підготовки до шлюбу, які проводять фахівці з досвідом роботи: медики, психологи, юристи. У Києві передшлюбні науки розпочинаються 1 і 22 листопада та відбуватимуться у будні з 19.30 до 21.00 год. Теми зустрічей: психологія подружнього життя (7 занять), планування сім'ї (2 зан.), соціально-правовий захист сімей та молоді (1 зан.). Додаткові зустрічі: «Християнські цінності в житті подружжя» (1 зан.) та зустріч з батьками (1 зан.). Телефон для запису: 279-30-99.
  •  news image
  • Харківським студентам розкажуть про їх права 20 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   25 жовтня о 18:30  відбудеться безкоштовний флеш-тренінг “Права студентів: що коїться під капотом?”, метою якого є формування цілісної картини сучасного нормативного забезпечення прав тих, хто навчається в вищих навчальних закладах України, та розвиток затребуваних механізмів їхнього захисту.
  •  news image
  • Мандрівка Києвом 19 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Якщо Ви бажаєте провести незабутню екскурсію у Києві або, реалізовуючи свої завдання у столиці, матимете потребу у житлі, Благодійний фонд «Карітас-Київ» надасть Вам місце проживання, організує цікаву екскурсію. Соціальний центр Благодійного фонду «Карітас-Київ» за пожертву забезпечить Вас житлом та харчуванням. Кількість місць обмежена (до 50 осіб). Телефон для попереднього запису: (044)512-00-85
  •  news image
  • Відкритий кубок університетів U-Куб 2010/2011 18 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   28 жовтня 2010 р. стартує «Відкритий кубок університетів - U3» гри "Що? Де? Коли?". Змагання будуть проходити у вигляді синхронного україномовного турніру та складатимуться з чотирьох етапів, кожен з яких включатиме три турніри по 12 запитань. Календар турніру: 1 етап: 28 жовтня – 3 листопада. 2 етап: 2-8 грудня. 3 етап: 24 лютого – 2 березня. 4 етап: 7-13 квітня. Як і у попередньому сезоні, передбачено залік у двох категоріях: 1. Студентський кубок U3 – серед команд, до складу яких входять лише студенти денної форми навчання одного Університету чи ВНЗ. 2. Відкритий кубок U3 – серед команд, які сформовані довільним чином (немає вимоги щодо належності до котрогось із ВНЗ).
  •  news image
  • "Повстанський клюб" у Львові 17 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Українська патріотична вечірка для молоді  «Повстанський клюб», приурочена до дня Української повстанської армії та свята українського війська, відбудеться 20 жовтня у Львові в студентському клубі НУ «Львівська політехніка». На вечірці, що розпочнеться о 19:00, молодь зможе потанцювати під якісну українську музику, взяти участь у тематичних конкурсах та забавах: позмагатися у стрільбі, провести імпровізовані бої, а також нарізатимуть сало на швидкість, танцюватимуть гопака тощо. Родзинкою вечора буде повстанське карооке, в репертуарі якого – пісні УСС та УПА, а також український рок-н-рол. Для тих, хто зголодніє, організатори підготували повстанську кухню, де можна буде покуштувати  традиційного кулешу та інших «підпільних» страв. Вартість квитка на вечірку «Повстанський клюб» - 30 грн., для тих, хто прийде у повстанському костюмі чи вишиванці – 25 грн.   За матеріалами  "Молодого радіо" Ілюстрація з http://avancar.ucoz.ua
  •  news image
  • Академічній освіті пропонують «практичний» додаток 17 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Молодому підприємцю додадуть трохи практики. Освітній центр «Мистецтво бізнесу» організовує у Львові тренінги, на яких ті, хто хоче розпочати або розвинути власну справу, зможуть повчитися в успішних підприємців. Ідея такого центру, за словами співзасновника Арсена Куртяка, має на меті доповнити академічну освіту практичними навиками. «Всі предмети у нас викладають люди, які багато років працюють у сфері бізнесу: чи то буде маркетинг, чи менеджмент, чи фінанси», -  наголосив Арсен Куртяк.
  •  news image
  • Нічна проща родин мігрантів до с. Страдч 17 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   30 жовтня розпочнеться вже традиційна нічна проща мігрантів, їх родин та усіх бажаючих до с. Страдч Яворівського району на Львівщині. Подібні зустрічі відбуваються протягом двох років у містах Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Їх мета: молитва, творення паломницької родини, ознайомлення із проблемами мігрантів.     Програма: 30 жовтня, субота: збір учасників у залі при Соборі Святого Юра. Львів.
  •  news image
  • Стипендії для навчання і наукової діяльності у Швейцарії 16 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Посольство Швейцарії в Україні оголошує конкурс на отримання стипендій на 2011/2012 навчальний рік для проведення наукових досліджень або отримання ступеня магістра в одному з університетів Швейцарії.
   Стипендії призначені для осіб, які демонструють визначні академічні здобутки, прагнуть продовжити навчання або наукову діяльність, мають диплом про вищу освіту, а їхній вік не перевищує 35 років.
   Обов’язковою вимогою є добре володіння іноземною мовою, яка є мовою викладання в обраному Вами навчальному закладі (німецька, французька, італійська, англійська).
   Детальна інформація про процедуру участі в конкурсі (німецькою, французькою, італійською та англійською мовами) та необхідні формуляри містяться в рубриці Документи на сайті Посольства.
  •  news image
  • Мощі Якова Стрепи перебуватимуть у Трускавці 16 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   20 жовнтя 2010 р. мощі блаженного Якова Стрепи перебуватимуть у Римо-Католицькому Костелі Успення Найблаженнішої Діви Марії.   9.00-16.00 – молитва біля мощів.  11.00 – Св. Меса українською мовою. 15.00 – Св. Меса польською мовою.  Яків Стрепа (прибл. 1340 – 1409) – третій архієпископ митрополит Галицький. У 1790 р. беатифікований папою Пієм IV. 1910 р. визнаний святішим отцем Пієм X покровителем Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви.  Адреса Костелу: Львівська обл. м. Трускавець, вул. Суховоля, 1. За матеріалами: http://www.turportal.org.ua/visnyk/n211.htm  Фото: http://www.rkc.kh.ua/index.php?L=u&M=A&P=A&S=StrJ&N=1#F
  •  news image
  • Прощі: Свята Земля, Люрд, Ватикан 15 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Люрд. Маршрут: Відень, Венеція, Марсель, Барселона, Париж, Брюсель, Прага. 21.10.2010 р. Тривалість: 12 днів. Пожертва – 550 €. Ватикан. Маршрут: Відень, Венеція, Рим, Падуа, Будапешт. 23.11.2010 р. Пожертва – 350 €. Свята Земля: Єрусалим, Вифлеєм, Капернаум, Хайфа, Тель-Авів, Мертве море. 23 жовтня, 20 листопада, 19 грудня. Пожертва: 950 €. Організатор: Паломницький центр Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви „Джерела духовності”. Інформація для довідок: пл. Св. Юра, 5, м. Львів. Тел./факс: (032) 261-12-89. Моб.: 0671444731 та 0669208854 Львівська Архиєпархія УГКЦ Фото http://pojzdka.ucoz.ua/
  •  news image
  • Реколекції "Подружні Зустрічі" 15 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Шановне подружжя! Якщо ви втомилися від щоденних обов’язків, відчуваєте, що часто не розумієте один одного, життя перетворюється в „сірі будні”, вам здається, що ви занадто мало живете разом, або, навпаки, дуже „давно” знаєте один одного, для вас пропонуємо подружні реколекції, де з молитвою і в присутності Святого Духа ви зможете відновити свої найкращі подружні почуття, роздумати над завданнями Св. Тайни Подружжя і покликанням до сімейного життя. Реколекції відбуваються відповідно до формування групи Для попереднього запису подружня пара повинна надати  таку необхідну інформацію: прізвище та ім'я чоловіка і дружини, адресу проживання, контактні телефони, подружній стаж. Ця інформація потрібна для організаційних питань і не підлягає розголошенню. Початок реколекцій в п'ятницю, 22 жовтня, о 16.00, закінчення - в неділю, 24 жовтня, о 14.00. Під час реколекцій подружжя проживає разом в реколекційному будинку, тому прохання усі турботи та "невідкладні" справи залишити вдома. Прохання розраховувати також на певні витрати на проживання і харчування в реколекційному будинку.
  •  news image
  • До Риму на свято 15 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   24 жовтня у Римі за адресою Piazza della Madonna dei Monti, 3 відбудуться ювілейні святкування 40-ліття заснування Української парохії святих Сергія і Вакха в Римі та 280-ліття коронації Ікони Жировицької Богоматері. Святкування розпочнуться Божественною Літургією о 15.00. Про це журналістам повідомили адміністратор парафії святих Сергія і Вакха отець Іван Кулик та його помічник отець Марко Ярослав Семеген. Божественну Літургію очолить Преосвященний Владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців у Італії та Іспанії, у співслужінні з єпископами з України та численним духовенством. Також у ювілейних святкуваннях братиме участь Кардинал Агостіно Валліні, Вікарій Святішого Отця Венедикта XVI для Римської єпархії. Отці зазначають, що це свого роду буде історичний візит, бо це вперше римський Кардинал прибуде до нашої громади. Кардинал дуже хоче побачити українську громаду, поспілкуватися з українцями, які живуть у Італії. Зокрема, він хоче почути про наші труднощі. Ще будуть інші священнослужителі з римської курії та просто вірні. Отець Іван Кулик зазначає, що ці святкування – дуже важлива подія, бо це фактично одна єдина українська парафія у Італії.
  •  
  • День прислуговуючого у Львівській архиєпархії 12 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   В суботу, 16 жовтня, у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбудеться вже традиційний для вівтарних дружин Львівської архиєпархії День прислуговуючого. Цей день для хлопців організовує Молодіжна комісія Львівської архиєпархії. Хлопці матимуть змогу познайомитися з життям семінарії, поділитися досвідом свого служіння біля вівтаря, а також почути розповіді про покликання студентів семінарії. В програмі дня передбачено екскурсію, працю в групах, а також відпочинковий момент. Завершиться все Архиєрейською Божественною Літургією  у храмі семінарії.
  •  
  • Фотоконкурс «Діяльність львів'ян – обличчя міста» 20 Вересня 2010

   Рейтинг:

   Якщо Ти вважаєш себе свідомим
   Якщо Тобі не байдужі проблеми нашого міста,
   Якщо Ти спостережливий,
   Якщо у Тебе особливе бачення сучасних проблем,
   Якщо Ти любиш фотографувати…


   Тоді саме Ти можеш випробувати свій мистецький хист і позмагатися за кращість у висвітленні актуальних проблем міста, звернути увагу молоді на недоліки у культурі мови, допомогти виховувати естетичні смаки у студентів (і не тільки).

   Одним із головних завдань фотоконкурсу є залучити творчих людей для відображення теми у мистецтві, активізувати молодь до відповідної реакції на екологічні проблеми, руйнування історичних пам’яток, засмічення рідної мови.

   Все, що Тобі потрібно зробити для участі у фотоконкурсі – це подати від 3 до 7 фотографій із вказівкою місця, де було зроблено світлину, а також заповнити заявку на участь.
  •  news image
  • УГКЦ візьме участь у Всесвітньому Дню Творця 08 Вересня 2010

   Рейтинг:

   14 вересня в Українській Греко-Католицькій Церкві святкуватимуть Всесвітній Екологічний День Творця. В цей день в греко-католицький храмах молитимуться та служитимуть екологічні служби за збереження природи. Молебень за участю Блаженнішого Любомира Глави УГКЦ, відбудеться у храмі св. Миколая на Аскольдовій Могилі (м. Київ, вул. Паркова Дорога 1) 18:00.   Організаторами заходів в рамках святкування Дня Творця виступили Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами та Бюро УГКЦ у справах екології. „Християнські церкви Європи сьогодні дуже переймаються проблемами екології. Святкування цього дня співпадає з початком Літургійного року, коли Господь сотворивши світ та наповнивши його життям дарував людині розумно управляти та дбати про навколишній світ” – зазначає о. д-р. Ігор Шабан.
  •  
  • Матч Україна - Чилі покаже Інтер 06 Вересня 2010

   Рейтинг:

   Товариський поєдинок між національними збірними України та Чилі покаже у прямому ефірі телеканал Інтер. Пряма трансляція з київського стадіону Динамо імені Валерія Лобановського розпочнеться завтра, 7 вересня, о 20:45. Коментуватимуть матч  Ігор Циганик і Олег Саленко.
Сторінка:111112113114115116117
Єпархїі та екзархати УГКЦ
Читають
No articles
Коментують
No articles