Анонси

  •  news image
  • Листи від святого Миколая5 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути дітьми.  Маленькими ми писали листи доброму чарівникові й клали їх на підвіконня, щоби пташки чи ангели попрацювали поштарями. А потім намагалися не заснути і не пропустити той момент, коли Миколай постукає у двері. Це ніколи не вдавалось, але подарунки завжди з'являлися вчасно. Сьогодні сам святий Миколай написав листи для всіх дітей, які йому любі, до яких він поспішає з подарунком. Лист цей – певна настанова,
   Вчить любить батьків та Бога,
   Миколай всіх пригортає,
   Про дітей всіх пам'ятає.
   Книжка-лист цей – для дитинки,
   В ній красиві є картинки.
   Якщо кольору додати,
   Можна їх розмалювати.   Поспішайте отримати свій лист від святого Миколая,
   попередньо зателефонувавши: Тел/Моб.: +38 067 314 22 09 Джерело: Релігійний портал 
  •  news image
  • Напротехнологія – метод лікування безпліддя, який вшановує моральне навчання Церкви 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Запрошуються лікарі і сімейні консультанти (та особи, які хочуть ними стати) на одноденну конференцію, на якій буде представлена напротехнологія – метод лікування безпліддя, який вшановує моральне навчання Церкви про захист життя й гідність подружнього акту. Застосовується з  великим успіхом в Європі й США. Велика кількість подружніх пар в Україні, які страждають через проблему безпліддя, звертаються до лікарів та інструкторів Напротехнологіі. На жаль, ще мало осіб отримало відповідну освіту в цій галузі і не можуть допомогти усім охочим. Не вистачає лікарів й інструкторів. Про напротехнологію можна прочитати в статті 
  •  
  • УМХ запрошує -Молитва в житті християнина - обов'язок чи необхідність? 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Молитва в житті християнина - обов'язок чи необхідність?..
   А Ви колись пробували знайти відповідь на це запитання? Спробуймо разом! Цієї п'ятниці на духовних бесідах, які для нас проведе брат Тарас Бабій. Початок, як завжди, о 18.00. Зустрічаємось в молодіжному християнському центрі, що на вул. Пекарській, 13 (в подвір'ї)
   Формат наших бесід такий:
   - коротка доповідь на певну тему
   - обговорення в малих групах
   - чаювання і кавування =)(гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного) Чекаємо на Вас та ваших друзів! :)
  •  news image
  • 20 років Революції на граніті 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Студентське братство Львівщини спільно з осередками започатковує новий проект – видання книги спогадів «20 років Революції на граніті». У рамках проекту відбуватимуться неформальні зустрічі зі старшими членами організації, котрі були свідками та учасниками голодування 1990 року. Їхні розповіді, записані на диктофон (чи інші технічні засоби), стануть основою книги. Перша зустріч, на яку запрошений Олесь Пограничний – член СБ ЛНУ ім. І.Франка, учасник Революції на граніті, – відбудеться 25 листопада 2010 р. в офісі СБЛ (вул. Римлянина, 5).
  •  news image
  • «Ми пам’ятаємо…» До річниці голодомору 1932-1933 років 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   27 листопада 2010 року Студентське братство Франкового університету та Студентське братство Львівщини покажуть виставу, присвячену трагічним подіям 1932-1933 рр. «Події у виставі відбуватимуться у двох світах: реальному і містичному. Реальний – це картини з життя звичайної української родини  30-тих років ХХ ст. А містичний створений за мотивами казки відомої хорватської письменниці для дітей Івани Брлич-Мажуранич» – зазначають організатори.
  •  news image
  • У Львові "Засвітять свічку" Голодомору 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   27 листопада 2010 року (субота) у Львові відзначатимуть День пам'яті жерт Голодоморів.  Програма 14.15 год.- збір молоді, студентів, школярів, громадських організацій, усіх  охочих біля пам'ятника Т. Шевченку (м.Львів). Розкладання лампадок на площі біля пам'ятника Шевченку. 16.00 год. - 16.01 год. «Хвилина Мовчання» (зупинка роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускаєтьсяза технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів. 16.01 год.
  •  news image
  • «Голодна конференція» в урочищі Золота поляна 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   26-28 листопада в урочищі Золота поляна біля сіл Воронів та Виспа на межі Львівської та Івано-Франківської області відбудеться «Голодна конференція», метою якої є вшанування жертв Голодомору та патріотичне виховання молоді. Специфікою конференції є те, що учасники візьмуть участь у трьохденному голодуванні.  Місце проведення конференції – урочище Золота поляна, де у 1943-44 роках відбувався вишкіл куренів «Сіроманці» та «Бурлаки». На цьому легендарному місці сучасна молодь матиме змогу випробувати силу волі та витривалість. Кожен учасник конференції готуватиме доповідь, що стосуватиметься Голодомору, українських національно-визвольних змагань, видатних українських діячів тощо. Також молодь зможе прослухати ряд лекцій про ідеологію українського націоналізму, громадські організації, а також табірництво, мандрівництво та виживання в природі. Практична частина охоплювати спортивне орієнтування, футбол, регбі та багато іншого. Ввечері учасники матимуть змогу погрітись та поспівати біля ватри.
  •  news image
  • Конкурс «Студенти для парламенту 2010-2011» продовжено 25 Листопада 2010

   Рейтинг:

   До 29 листопада 2010 року продовжено конкурс на участь у стажуванні в Парламенті України «Студенти для парламенту 2010-2011», що проводиться ГО «Молодіжна Альтернатива». Щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи "Студенти для Парламенту" потрібно: - бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом Київських вузів; - розбиратися у сучасній політичній ситуації; - мати аналітичні здібності; Кандидат на участь у проекті заповнює анкету. Останній день подачі анкет - 29 листопада 2010 року.
  •  news image
  • Розпочинаються зустрічі щодо проблем мігрантів 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії" разом з тренінговим центром "Одна родина" Комісії УГКЦ у справах мігрантів розпочинає проведення систематичних щомісячних зустрічей мігрантів та всіх, кому небайдуже явище міграції. Перша зустріч відбудеться 27 листопада в приміщенні «Карітасу СДЄ» в м. Дрогобич, по вул. Чорновола, 4. Початок о 10.00. В програмі зустрічі: - Свята Літургія о 10:30; - можливість приступити до Тайни Сповіді перед або після Літургії; - заняття в групах. Зустріч вестиме радник Комісії у справах міграції, родинознавець, Максим Бондаренко. Метою зустрічі буде згуртування людей, котрі відчули на собі вплив міграції, та створення спільноти взаємопідтримки. Запрошуємо всіх охочих та небайдужих до проблем міграції, незалежно від віку. Чекаємо Вас в  приміщенні «Карітасу», кабінет № 3. За детальнішою інформацією звертатись за номером телефону: (244) 2-24-58. Джерело: Паломницька спільнота Фото: makar.blox.ua
  •  news image
  • Львів першим серед європейських міст почує твори "скандинавського Паганіні" 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   25 листопада у Львівській філармонії вперше в Європі прозвучать твори славетного норвезького скрипаля-віртуоза Оле Буля, зокрема, вперше в Україні прозвучить концерт для скрипки з оркестром «Il Fantastico». Окрім самого автора, цей твір ніхто не виконував, оскільки твори Олє Буля вважаються складними з точки зору техніки виконання. Цей концерт відбудеться з нагоди 200-річчя з дня народження славетного норвезького скрипаля-віртуоза Оле Буля та до 100-річчя з дня смерті великого норвезького письменника, Лауреата Нобелівської премії Б'єрнстьєрне Б'єрнсона.
  •  news image
  • Як зберігати храми - пам'ятки культури? 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Іконописна школа УКУ 25 листопада запрошує відвідати семінар «Храм як пам'ятка культури: збереження та догляд». Доповідач семінару - Андрій Салюк, президент Благодійного фонду «Збереження історико-архітектурної спадщини Львова». Початок: о 16.00, УКУ, вул. Хуторівка, 35а, ауд. 216
  •  news image
  • Фестиваль “Горицвіт” для обдарованої молоді з функціональними обмеженнями 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   3 грудня 2010 року до відзначення Міжнародного дня інвалідів Івано-Франківським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді традиційно проводиться фестиваль творчості "Горицвіт" для обдарованої молоді з функціональними обмеженнями. Особливістю фестивалю у 2010 році буде його проведення у вигляді вечорниць з варениками, пампушками. Учасниками стануть 40 обдарованих молодих людей віком від 18 до 35 років з усіх районів та міст обласного значення, серед яких і відома літераторка нашої області – Марія Лазарович із Косівщини, і вокалістка Кукура Мар'яна із міста Калуша.
  •  news image
  • Волонтерський квест у Кіровограді 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   4 грудня 2010 року до Міжнародного дня волонтерів у Кіровограді пройде квестова гра "ЗДОРОВий ДоЗоР". Це інтерактивна динамічна гра з елементами логіки, пошуку та уміння організовувати навколо себе людей. Якщо Ви розумні, енергійні і цілеспрямовані, то ця гра для Вас. Тільки тут на Вас чекають перегони вулицями міста, складні завдання, зашифровані місця, про існування яких Ви навіть не підозрювали. Команди визначені наперед, за кожною з них закріплений волонтер, який супроводжує команду протягом всієї гри. Склад команди – до 6 осіб. Деякі завдання передбачають наявність наперед визначених додаткових засобів.
  •  news image
  • У Вінниці готуються до різдвяного книжкового форуму 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   10-11 грудня у Вінниці відкривається ІІІ Всеукраїнська Різдвяна виставка-ярмарок християнської літератури. Захід відбувається втретє і вже став різдвяною традицією для Асоціації християнських видавців України, яка є організатором форуму. Для участі в ньому приїдуть найбільші християнські видавництва та виробники сувенірної продукції з усіх регіонів України, які представлять свої цьогорічні новинки. Важливою частиною ярмарку є соціальні акції, наприклад збір християнських книжок для ув'язнених та ВІЛ-інфікованих дітей – «Порятунок душі через книгу». До цієї акції долучаються не лише видавництва, але й окремі християнські церкви, благодійні організації та всі люди доброї волі.
  •  news image
  • "Все про спілкування молоді" - молодіжна зустріч у Києві 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   27 листопада, в суботу о 17.00 в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського (вул. Якіра 13) відбудеться молодіжна зустріч ("Андріївки"). Головна тема вечора: "Все про спілкування молоді". Вас чекають: цікаві зустрічі і знайомства, танці та ще багато сюрпризів. Молодь міста Києва представить різні виміри спілкування в нашому житті: живе спілкування, інтернет спілкування, вербальне/невербальне спілкування, спілкування християнської/нехристиянської молоді... З питаннями звертатись: 0938700736 - С.Каміла 0935673800 - Павло 0931145546 - Вікторія Джерело: molod-alexandr.ucoz.com Фото: novynar.com.ua
  •  news image
  • У Крехові відбудеться Хресна дорога 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   28 листопада у с. Крехів Жовківського району відбудеться остання у цьому році Хресна дорога по Побійній горі. Розважання провадитиме о. Василь Мендрунь (Чину святого Василія Великого).  Хресна дорога розпочнеться о 13.00 год, одразу після Святої Літргії на 11.00.  Традиційно, кожної останньої неділі  місяця до Крехова з різних міст з'їжджаються прочани на Хрестну дорогу по горі Побійній.   Фото Юрія Дячишина
  •  
  • У Львові запрезентують поштові листівки «АнтиСНІД – 2010» 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Сьогодні, 24 листопада о 17:00 у «Музеї ідей» (вул. Валова, 18а) відбудеться урочисте відкриття виставки ескізів поштових листівок тематики антиСНІД. Це соціальний проект благодійного фонду САЛЮС, що передбачає залучення молоді до створення ескізів поштових листівок тематики антиСНІД, визначення найкращих, організацію виставки робіт конкурсу та нагородження переможців. У конкурсі взяли участь 200 учасників із Чернівецької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Житомирської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської областей, Автономної республіки Крим, міста Києва. До числа фіналістів відібрано роботи дванадцяти учасників. Під час урочистого відкриття виставки відбудеться нагородження переможців конкурсу цінними нагородами та дипломами.
  •  news image
  • Сформувати солідарне і відповідальне суспільство на засадах духовності - мета новоствореного Центру 24 Листопада 2010

   Рейтинг:

   25 листопада 2010 р. відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ з нагоди відкриття у Стрийській єпархії Консультативно-просвітницького центру допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх родин. Центр розпочинає свою діяльність з благословення Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ. Поштовхом до організації діяльності центру у Стрийській єпархії став ряд проблем, серед яких: непомірковане вживання алкогольних напоїв серед різних категорій населення, недостатня терапевтична опіка узалежнених осіб і членів їхніх родин, недостатня поінформованість людей щодо небезпеки алкоголізму. Ціллю даного проекту, за словами Кир Тараса, є «сформувати солідарне і відповідальне суспільство на засадах духовності».
  •  news image
  • Студія сучасного танцю «Бліц» презентує першу на Закарпатті хореографічну виставу 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   3 та 4 грудня 2010 року Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» презентує першу на Закарпатті хореографічну виставу «Колись було. Колись буде...». Натхненником цього проекту та, власне, його організатором стала "Бліцу" Олена Камінська. Вона вже давно плекала ідею про створення вистави, яку їй вдалося реалізувати у творчій співпраці з відомими в Україні та Європі українськими хореографами-постановниками Тетяною Островерх та Юрієм Пристаєцьким. У нескладній формі постановники та виконавці одноактної вистави спробували нагадати глядачу та самим собі про те, що усіх нас оточує – неймовірно багатий та чарівний світ природи і невід'ємна любов до Всесвіту, близьких та до себе. Історія вистави пропонує своє бачення зародження життя на Землі: у процесі еволюції природа та людина не просто співіснують – людина вчиться вселенській мудрості та любові у дерев і птахів. Проте з часом людство поспішає зробити своє життя легшим, комфортнішим і зручнішим, а відтак втрачає цей магічний зв'язок з природою та забуває про свої витоки й колишню взаємодію з нею. Чи дасть нам життя шанс розпочати все спочатку? Чи може цей шанс нам вже був даний? Автори та виконавці вистави ставлять перед глядачем питання, не відповідаючи на них – відповіді можуть бути різними...
  •  news image
  • В Одесу привезуть мощі святого апостола Юди Тадея 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Мощі святого апостола Юди Тадея, одного із дванадцяти головних учнів Ісуса Христа, будуть перебувати у храмі святого апостола Андрія Первозванного м. Одеси Української Греко-Католицької Церкви з 1 по 14 грудня. Християнська реліквія, яка налічує вже дві тисячі років, зазвичай зберігається в соборі святого Юра у Львові, проте в цьому році вона вперше буде доставлена до Одеси. «Апостол Юда Тадей має від Господа дар допомагати людям у найскладніших ситуаціях, - говорить настоятель Свято-Андріївського храму отець Ігор Тарас. - Кажуть, що навіть самі безвихідні ситуації позитивно вирішуються молитвою цього апостола. Мені й самому одного разу довелося переконатися в подібному». Під час перебування мощей святого апостола Юди в Одесі будуть проводитися молебні, акафісти і служитимуться Літургії. Свято-Андріївський храм УГКЦ розташований за адресою вул. Пантелеймонівська, 22/24. Відділ інформації Одесько-Кримського екзархату УГКЦ Джерело: департамент інформації УГКЦ
  •  
  • Семінар «Солідарність із людьми, які хворіють на ВІЛ/СНІД. Роль і ставлення церковної спільноти» 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   1 грудня 2010 р. у храмі cв. Миколая Доброго у Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбудеться науково-пасторальний семінар «Солідарність із людьми, які хворіють на ВІЛ/СНІД. Роль і ставлення церковної спільноти». Організовує семінар Комісія охорони здоров'я Київської архиєпархії. «Метою семінару є наголосити на потребі солідарності із людьми, які хворіють на ВІЛ/СНІД, розглянути позицію Церкви щодо цієї проблеми та психологічні, соціальні, духовні і медичні аспекти праці із ВІЛ/СНІД хворими», - розповідає о. Мирослав Латинник, голова Комісії охорони здоров'я Київської архиєпархії.
  •  news image
  • Вас чекає класна музика, веселі конкурси та багато сюрпризів 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Координаційна Рада ЛА УГКЦ запрошує ВЕЧІРКА Black and white Вас чекає класна музика, веселі конкурси та багато сюрпризів. Дата: 27 листопада 18.00
   Мiсце : Центр Творчості Дітей та Юнацтва Галичини "Погулянка"
   Дрес-код: біле і чорне
   ВАРТІСТЬ КВИТКА - 15 ГРН
  •  
  • Презентація стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки запрошує студентів, аспірантів, викладачів та науковців вищих навчальних закладів міста Львова на презентацію стипендіальних та навчальних програм у країнах Європи. Презентація відбудеться 25 листопада о 16:00 год. у читальній залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: проспект Шевченка 13, м. Львів. Тут можна буде дізнатись про можливості навчатися чи стажуватися в Австрії, Англії, Греції, Німеччині, Польщі, Франції, Чехії; про фінансові та побутові умови цих програм; матимете унікальну нагоду поспілкуватись з колишніми учасниками. Усіх охочих взяти участь у презентації організатори просять попередньо зголоситися до 24 листопада 2010 р. електронною поштою на адресу: lviv_cei@ukr.net.
  •  news image
  • Монаший театр представить виставу на фестивалі "Драбина" 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   В рамках міжнародного театрального фестивалю "Драбина" монаший театр "В каптурах" (Львів) представить виставу «Оскар і рожева пані». Режисер - Дмитро Бартков. Вистава відбудеться 25 листопада о 18.30 у театрі «Воскресіння» пл. ген. Григоренка, 5. 
  •  news image
  • Літвояж Дніпропетровськ – Кривий Ріг 23 Листопада 2010

   Рейтинг:

   27-28 листопада літклуб "МАРУСЯ" запрошує в літературний вояж до Дніпропетровська та Кривого Рогу. Програма літвояжу:
   - екскурсія Кривим Рогом та Дніпропетровськом
   - участь у літературно-музичному вечорі "Спокуса говорити" 27 листопада у Кривому Розі
   - відкриття філії літклубу "МАРУСЯ" у Дніпропетровську 28 листопада Тел.: 096-146-61-67 (Оксана). Джерело: Літературний клуб "Маруся" Фото: liveinternet.ru
  •  news image
  • Духовні вправи 22 Листопада 2010

   Рейтинг:

   «Яким би не було твоє заняття, май час зайнятися собою» (Тома Кемпійський) Якщо ви загубилися на життєвому шляху і не знаєте, куди йти; якщо ви на порозі важливих рішень; якщо ви думаєте зробити у житті якийсь важливий крок; якщо ви не впевнені, чи добре йдете вже обраним шляхом; якщо ваша душа не знаходить спокою через море пристрастей, що її атакують; якщо ви просто хочете зупинитися і роздумати у молитві над своїм життям; якщо ви хочете знайти Божу волю для себе і слідувати за нею, бо тільки у Ньому ми знайдемо себе і тільки Він знає, для чого ми створені;
  •  news image
  • У Чернівцях відбудеться фестиваль української пісні імені Назарія Яремчука 22 Листопада 2010

   Рейтинг:

   У Чернівцях 27 листопада в обласній філармонії відбудеться Міський фестиваль української сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука. Про це ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій міській раді. Як зазначили у мерії, вперше у фестивалі візьмуть участь вокальні ансамблі, вокально-інструментальні колективи, окремі виконавці. Серед шанувальників творчості співака – молоді виконавці вокально-інструментальний ансамбль «Рута», гурт «Знак води», вокальний ансамбль «Марічка». До своїх музичних програм учасники включили пісні з репертуару Назарія Яремчука, українські пісні, твори відомих композиторів та авторські твори. На фестиваль запрошено колективи з Вижниці та Тернопільської області. Нагадаємо, 30 листопада легендарному співаку, народному артисту України Назарію Яремчуку виповнилося б 59 років.
  •  news image
  • У Львові пофестивалять по-науковому 22 Листопада 2010

   Рейтинг:

   25-27 до міста приїде 1500 молодих науковців не лише з України, а й з 26 країн світу. Вдруге у Львові пройде міжнародний молодіжний фестиваль «Litteris et artibus». У рамках заходу відбудеться 7 міжнародних наукових конференцій: «Комп'ютерні науки та інженерія 2010», «Геодезія, архітектура та будівництво 2010», «Гуманітарні та соціальні науки 2010», «Енергетика та системи керування 2010», «Інженерна механіка та транспорт 2010», «Хімія та хімічні технології 2010». Доповіді виголошуватимуть у навчальних корпусах НУ «Львівська політехніка». «Такі заходи дозволяють молодим вченим подивитися на свої дослідження, на свою тематику під іншим кутом зору, – наголосив секретар фестивалю Олександр Березко. – Вийти за межі своєї наукової школи, отримати контакти, познайомитися і покомунікувати», – додав він.
  •  news image
  • ...нехай цей день промине для вас під звуки акордеона… 22 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Альянс Франсез запрошує на виставку кольорової графіки Ірини Мориквас "Акордеон". Відкриття виставки - 24 листопада 2010 о 17.00 у приміщенні Альянс Франсез, що на вул. Огієнка, 18А. ...нехай цей день промине для вас під звуки акордеона... бажає автор графіки Ірина Мориквас. Усі двадцять робіт, які можна буде побачити, присвячені французькій тематиці. За словами художниці Франція їй перш за все асоціюється з музикою, особливо такою, де є багато звуків аккордеона, тому над назвою до виставки Ірина довго не думала – вона виникла інтуїтивно. Що більше – спершу народилась назва, а вже потім картини, які створювались під французьку музику.
  •  
  • "ВІРА І РОЗУМ": конференція для студентів та молодих науковців у Києві 22 Листопада 2010

   Рейтинг:

   11-12 грудня у Києві відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців на тему: "ВІРА І РОЗУМ".  Поселення (для іногородніх) та харчування для учасників конференції безкоштовні. Оргкомітет покриває вартість подорожі, тому необхідно пред'явити квитки на потяг чи автобус в обидві сторони. Організаційний внесок – 50 грн. сплачується при реєстрації. Він покриває вартість збірника матеріалів конференції. Організатори конференції: Комісія у справах молоді УГКЦ, Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Львівський національний університет імені Івана Франка, Українська Асоціація Викладачів-Католиків.
Єпархїі та екзархати УГКЦ
Читають
No articles
Коментують
No articles