Веселі канікули з Богом - 2012

21.05.201214:06 От щастя, нарешті після затяжної зими, дощової весни настала сонячна, найбільш очікувана пора року – літо, а разом з нею наспів веселий час, що зветься таким простим, зате улесливим словом – канікули! Це омріяний дітьми період, адже коли, як не на канікулах, можна весело провести час, відвідати бабусю, знайти нових друзів, покупатись у річці, поніжитись на сонечку... Словом – добряче відпочити. Та чи для всіх літній відпочинок є настільки веселим та цікавим, як здається на перший погляд. Дуже часто від молодшого покоління можна почути фрази на кшталт «Нема чим зайнятися», «Набридло сидіти вдома» тощо. Адже, погодьтесь, на сьогодні не у всіх батьків є можливість, насамперед, матеріальна, щоб влаштувати своєму чаду відпочинок на морському узбережжі чи у дитячому таборі, вартість перебування у якому зовсім недитяча. А безкоштовних таборів, знову ж таки, вкрай мало, щоб помістити велику кількість бажаючих. Це і породжує проблему дитячої незайнятості, що врешті відображається у вуличних вештаннях, неблагополучних компаніях й нерідко призводить до гріха. Бо навряд чи у галасливому товаристві, де можна почути лайку, нецензурну лексику та різнорідні непристойності, приділяється увага питанням духовного розвитку та удосконалення, навряд чи усвідомлюється вага Божого Слова та Його настанов. Та й взагалі, чи може бути таке середовище джерелом радості та дитячого щастя, чи можуть діти відчути себе потрібними в такому оточенні?


Не слід говорити, що проблема дитячого невігластва є виключно сучасною, що у всьому винне теперішнє покоління, яке нічим, окрім комп'ютерних ігор, дискотек, нічних гулянь не цікавиться. Насправді, це питання  Veseli_kanikuly_z_Bohom_1існувало завжди. Особливої уваги проблемі виховання молоді ще у ХІХ столітті у далекій Італії в місті Турині надав ще тоді священик, а сьогодні – святий Іван Боско, який одним із перших перейнявся проблемою безпритульності дітей, яких було так багато у його краю. З метою її вирішення дон Боско запрошував малечу до створених ним, так званих, ораторій, призначення яких відображається у таких чотирьох пунктах: 1) це подвір'я для ігор, 2) місце зустрічі з друзями, 3) школа, що вчить життя, 4) церква, яка катехизує.

Наслідуючи приклад святого о. Івана Боско, цього року за участю вихованців Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого та аніматорів вже вкотре організовуються літні дитячі табори «Веселі Канікули з Богом».  Важливим є те, що ми хочемо будувати живу церкву! Церкву дітей та молоді, яка є запорукою майбутнього. Літній табір «Веселі Канікули з Богом» можна  Veseli_kanikuly_z_Bohom_2вважати ораторією, створеною на зразок тих, що у ХІХ ст. були засновані св. Іваном Боско в Італії. Тому її метою є виховання дітей як добрих християн та чесних громадян. Бо окрім танців, різнорідних забав, екскурсій, пізнавальних гуртків молодше покоління отримуватиме й духовну поживу, перебуваючи у молитві та слухаючи катехитичні науки.

Хотілось би, щоб цьому неодмінно сприяли й батьки дітей. Адже хто ж інший, як не вони, знають своїх дітей найкраще, і хто ж, як не мама й татко, повинні хотіти для свого чада здорової, а не фальшивої радості, цього неповторного відчуття єдності у досягненні спільної мети. Остання ж полягає у тому, щоб розвіяти почуття дитячої самотності, яка, можливо, причаїлася у когось біля серденька, й втілити у життя прагнення до самореалізації.

"Веселі Канікули з Богом" цього року з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Кир Василія (Семенюка) проводитимуться в усіх деканатах Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії.

Зокрема, під проводом братів-семінаристів "Веселі Канікули з Богом" відбудуться:

4-9 червня - м. Тернопіль (Парафія Новомучеників УГКЦ - ЗОШ № 8)

11-16 червня – с. Озерна

 Veseli_kanikuly_z_Bohom_318-23 червня – м. Кам'янець - Подільський

25-30 червня – смт. Залізці

2-7 липня – м. Теребовля

16-21 липня – смт. Козова

23-28 липня – м. Зборів

30 липня - 12 серпня м.Бережани

13-18 серпня – м. Тернопіль (Архикатедральний Собор)

Важливо зазначити, що тематика яка супроводжуватиме цьогорічні Веселі Канікули, стосуватиметься Святих Тайн. Всі діти зможуть поринути в цікаву, захоплюючу та неповторну пригоду з новими героями Веселих Канікул.

Тому сердечно запрошуємо всіх дітей віком від 8 до 16 років провести свій літній відпочинок на хвилі радісних емоцій, позитивних вражень, теплих, щирих усмішок та дружніх обіймів! Разом з Вами ми чекаємо й на Ваш гарний настрій з непохитним бажанням до поєднання приємного з корисним!

Роман Демуш

Джерело: tvds.org.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 1012
Ваша оцінка: 7878

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар