Всеукраїнська конференція у Львові

26.04.201215:06 Питання людини та влади актуальними були завжди. Зазвичай громадяни будь-якої держави зацікавлені у сильній, професійні і чесній владі, яка піклується про своїх підлеглих. І будь-які проблеми, що виникають у країні, її громадяни прагнуть обговорювати, вирішувати та усувати. 27 - 28 квітня в Українському католицькому університеті відбудеться ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина в силовому полі влади та ідеологій». Близько 60 студентів з Харкова, Одеси, Тернополя, Києва, Донецька, Житомира, Острога, Севастополя, Запоріжжя, Житомира, Львова та інших міст України візьмуть у ній участь.


Тема цьогорічної конференції присвячена питанням влади і людини: як носії влади сприймають свої владні повноваження – як засіб примусу чи як спосіб служіння;  як влада трактує людину – як засіб чи мету; чим є ідеології; як сучасні ідеологічні системи тлумачать людину та її місце у суспільно-політичному житті.

Серед доповідачів конференції – проректор із призначення та місії УКУ Мирослав Маринович, єрм. Юстин Бойко, заступник голови Львівської міської ради з гуманітарних питань Василь Косів, керівник проектів фундації «Комунікантес» Франс Хоппенбруверс .

28 квітня студенти розпочнуть роботу у секціях, де разом з модераторами обговорять питання суспільного вчення Церкви про владу, ідеологію та гідність людини, питання впливу сучасних ідеологій на духовний світ та гідність людини тощо.

Конференція відбудеться за адресою: м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17.

Реєстрація учасників починається о 14 год.

Фото olimpik.ru

 

Прес-служба УКУ

Рейтинг: -   Переглядів: 617
Ваша оцінка: 7588

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар