Прес-тур для журналістів від Карітасу

23.04.201210:20 Для кожної людини є важливими такі речі, як підтримка, розуміння, піклування та любов. На жаль, далеко не кожен має щастя цими цінностями володіти, особливо це стосується людей старшого покоління. Саме тому мережа благодійних організацій Карітас вже понад 10 років провадить проект "Домашня опіка", який спрямований на підтримку самотніх людей похилого віку.


Незабаром відбудеться прес-тур до регіональних організацій Карітасу України, які здійснюють соціальний захист і підтримку людей, що опинились у кризових життєвих обставинах.

Метою прес-туру є ознайомлення із роботою західноукраїнських організацій Карітасу і, зокрема, із проектом "Домашня опіка".

Карітас України (що належить до однієї з найбільших мереж благодійних організацій у світі і має понад 115-річну історію, присутній у близько 200 країнах світу, налічує майже 0,5 мільйона працівників і ще більше волонтерів) вважає одним з найпріоритетніших напрямків своєї роботи діяльність, спрямовану на опіку станом здоров'я та якістю життя людей похилого віку. Втілюється така діяльність завдяки проектові «Домашня опіка» вже понад 10 років, охоплює близько 2 тисяч людей.

Нині в Україні вік кожного четвертого українця сягає 65 років і більше. Яким є їх життя і побут, щоденні труднощі і умови для їх вирішення? Яким чином ними опікуються організації Карітасу? Яку підтримку отримують від державних соціальних служб і держави назагал?

Ціллю проекту «Домашня опіка» Карітасу України є покращення якості життя самотніх осіб похилого віку, немічних, невиліковно хворих і тих, які внаслідок прогресування хвороби чи отриманої травми потребують постійної або тимчасової сторонньої допомоги. Працівники «Домашньої опіки» забезпечують потребуючих широким спектром послуг: догляд за тілом, медичні послуги, ведення домашнього господарства,  вирішення юридичних питань, організація дозвілля, психологічний супровід та інше.

Карітас України пропонує наочно ознайомитись із такою роботою, дослідити специфіку роботи благодійних організацій в Україні і в західних областях зокрема, особливості здійснення соціальної політики і співпраці із державою, фінансового забезпечення надання соціальної допомоги українцям (власне, близько 95% фінансування Карітас України отримує з-за кордону, його річні бюджети впродовж останніх років сягають близько 1 млн. грн. щорічно).

У рамках прес-туру  додатково пропонується ознайомитись із іншими напрямками роботи організацій Карітасу: робота з потребуючими дітьми і молоддю, неповносправними людьми, людьми, що живуть із ВІЛСНІД, дітьми трудових мігрантів, благодійними їдальнями  та пунктами гуманітарної допомоги.

Також Карітас України пропонує журналістам відвідати анімаційну ферму в м. Коломия. Тут нещодавно розпочала свою роботу перша і єдина в Україні ферма, де проводиться реабілітація дітей з відхиленнями в психічному та фізичному розвитку, відпочинок малозабезпечених і сирітських дітей, відродження давніх вівчарських традицій.

Пропоновані дати прес-туру:

28-29 травня    або    17-18 травня   або   10-11 травня

Усі витрати, пов'язані із транспортом, проживанням і харчуванням, покриває МБФ «Карітас України».

До участі в прес-турі запрошуються журналісти друкованих та Інтернет-видань, телебачення і радіо.

Для акредитації прохання звертатись до Надії Чорної, менеджера із зовнішніх зв'язків Карітасу України, за e-mail  pr@caritas-ua.org або тел.  099 090 23 55.

  • У заявці слід вказати:
  • 1. Ваше ім'я і прізвище.
  • 2. Назву ЗМІ, посаду.
  • 3. Контактний телефон та електронну адресу.
  • 4. Зручний для Вас час проведення прес-туру

alt Програма прес-туру для журналістів (71,5 KB)

Рейтинг: -   Переглядів: 788
Ваша оцінка: 7541

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар