Виставка "Освіта за кордоном 2012" у Києві

29.03.201206:39 Сьогодні, 29 березня, розпочинає працювати IX Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів, яка триватиме до 31 березня. Окрім вищих навчальних закладів гості виставки зможуть  поспілкуватися з представниками коледжів, підготовчих курсів, мовних шкіл, канікулярних програм для школярів та студентів.


Буде представлено декілька десятків стендів закордонних навчальних закладів, а також освітніх організацій, що здійснюють консультаційну підтримку українців з питань організації навчання за кордоном. Також участь у виставці традиційно візьмуть представники культурних центрів, діяльність яких спрямована на розширення освітніх зв'язків між Україною та країнами Європи.

Загалом участь у виставці візьмуть понад 50 закордонних навчальних закладів із Великої Британії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії та Ізраїлю. Всі представники будеть на виставці протягом трьох днів.

"Великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Литви та Польщі, які традиційно приваблюють українців конкурентною вартістю навчання, надають можливість здобути міжнародну освіту в тому числі й англійською мовою", - повідомила організатор заходу Тетяна Волошина.

Організатори виставки також зазначають, що головною метою проведення Міжнародної виставки є надання інформації щодо можливостей отримання освіти за кордоном, стипендіальних програм та грантів для отримання освіти, а також сприяння інтеграційним освітнім процесам між Україною та іншими країнами.

"Проведення виставки є можливістю, що допоможе школярам, їх батькам, молодим людям і студентам отримати інформацію про сучасні тенденції освіти за кордоном, поспілкуватись із представниками навчальних закладів, дізнатися особливості вступу та навчання у навчальних закладах в інших країнах", - зазначає Т.Волошина.

Де і коли: Відкриття IX Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів відбудеться  29 березня об 11.00 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім". Виставка триватиме протягом трьох днів з 29 до 31 березня.

Джерело: osvita.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 722
Ваша оцінка: 7308

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар