У Львові відбудеться БарКемп на тематику реалізації і захисту трудових прав молоді

29.02.201210:28 12 березня 2012 р. у конференц-залі готелю «Цитадель Інн» відбудеться обговорення проблем працевлаштування молоді і реалізації трудових прав у форматі БарКемпу – BarCamp „YouthEmployment@camp Lviv".


Захід проводиться ІПЦ "Наше право" за підтримки програми "Верховенство права" МФ "Відродження".

В рамках БарКемпу буде проведена дискусія з питань ефективності реалізації місцевих програм щодо працевлаштування молоді, механізмів і можливостей захисту трудових прав молоді, а також будуть вироблені пропозиції по удосконаленню змісту і якості відповідних місцевих програм.

На думку організаторів заходу, проблеми реалізації трудових прав молоді потребують більшої уваги місцевих органів в частині підготовки, прийняття та реалізації адекватних і ефективних місцевих програм у сфері працевлаштування молоді, прогнозованості, чіткості і результативності у їх виконанні.

Вперше, висловлені на БарКемпі думки та доповіді стануть частиною громадських пропозицій, які будуть надані органам місцевої влади (як результат громадської експертизи) для подальшого врахування у роботі публічних органів.

Участь у БарКемпі візьмуть представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, молодіжні, студентські та профспілкові активісти.

Реєструйтеся на адресу: vadym.babeshko@gmail.com! Пропонуйте ваших учасників та теми доповідей. Пропонуйте своїх спікерів та ідеї проведення заходу!

Джерело: Громадський простір

Фото: old.risu.org.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 632
Ваша оцінка: 7022

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар