Стартує «Школа волонтерів - 2012»! [Кременчук]

10.02.201211:48 Виховання нових волонтерів, виявлення громадської активної молоді серед учнів міста Кременчука наразі необхідне. Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з 2001 року заснував в місті гарну традицію проведення міської школи волонтерів. Ця школа дає гарний старт для тієї молоді, які прагне виявити в собі лідерські якості та отримати нові знання.


Проект „Школа волонтерів" спрямований на підготовку волонтерів та реалізацію ними соціальних програм щодо попередження негативних явищ у молодіжному середовищі, надання допомоги своїм одноліткам у розвитку, інтеграції у суспільство та ін.

Отже, Кременчуцький міський центр для сім'ї, дітей та молоді у партнерстві з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді, Молодіжним Парламентом Кременчука управлінням освіти у Кременчуці проводить відбір у „Школу волонтерів" і запрошують молодих людей – активістів, які прагнуть до самореалізації, взяти у ній участь.

Ціль проекту: надати необхідні знання новим волонтерам, що допоможе їм оволодіти навичкам спілкування з різними категоріями молоді, знайомитися з досвідом роботи волонтерів м. Кременчука. Всебічно розвинена молода людина стане запорукою розвитку громадянського суспільства.

На всіх учасників чекають цікаві заняття, відео лекції, реалізація цікавих проектів та знайомство з активістами молодіжного руху міста.

Цільова група: учні навчальних закладів міста Кременчука.
Тривалість школи: 1 раз на тиждень з 14 березня по 20 травня.

Вимоги до учасників:
- учні навчальних закладів міста Кременчука;
- активна участь у суспільно – громадському русі.

Інші вимоги:
Учасник має бути присутній на всіх заняттях Школи. При відсутності без поважних причин сертифікат про закінчення Школи не видається.

Остання дата надсилання документів:
Анкети приймаються до 14.00 13 березня 2012 року, або за адресою:
м. Кременчук, вул. Радянська, буд. 15/4 або на е-mail центру: kremcenter@ukr.net.

Анкету можна знайти на сайті www.molod.org.ua.
Отримані форми після зазначеного часу до розгляду прийматися не будуть.

Бажаємо успіхів!

За додатковою інформацією і анкетами звертайтеся в Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,
Керівник «Школи волонтерів» - спеціаліст І категорії відділу СР –
Колісник Наталя Сергіївна
тел/факс офісу: 3-21-50, 3-01-91

Анкета волонтера 2012.doc

Джерело: Громадський простір

Рейтинг: -   Переглядів: 909
Ваша оцінка: 6808

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар