Фото історія дівчини, що поборола рак [Львів, 20-30.01]

17.01.201210:21 20- 30 січня 2012р. у Львові БФ «Крила надії» спільно з Олею Мащенко відкриють фотовиставку в підтримку онкохворих дітей з відділень хірургії та гематології «чорнобильської» лікарні. На виставці буде представлена фото історія дівчини, що поборола рак і хоче розповісти, про свою перемогу, а також фотороботи фотографів міста.


Метою проведення виставки є донести до жителів та гостей міста Львова історію (вісімнадцятирічної) Олі Мащенко, дівчини, котра не з чуток знає, що означає  боротися із раком.

Оля - переможець, одна з тих хто справився з раком. Вона хоче поділитися своїм досвідом, аби показати  хворим та їх батькам, а також іншим людям , що рак – виліковний.

afishaВже протягом  року Оля знаходиться у ремісії (хвороба відступила) . І за цей час вона впевнено вирішила, що своїм прикладом, повинна допомагати тим сім'ям та людям, котрі віч-на-віч зіткнулися з хворобою. Зараз  дівчина мріє стати відомим фотографом і робить перші кроки до того.  Разом з іншими фотографами та БФ «Крила надії» Оля пропонує Вам відвідати виставку в підтримку онкохворих дітей.

На цій виставці відвідувачі зможуть не лише ознайомитися з роботами, але й при бажанні  прийняти участь в благодійному аукціоні. Усі вилучені кошти підуть на підтримку програми від БФ «Крила надії» "СОС фонд". Від наявності коштів у "СОС фонді" напряму залежить життя дитини.

Відкриття виставки відбудеться 20 січня в 17:300 , а о 16:30 запрошуємо журналістів на прес конференцію по вулиці Щирецька 36 у приміщенні культурно-мистецького центру «Львів» (ТВК «ПІВДЕННИЙ», в ТЦ «Галерея-Пасаж» ІІ поверх).

Координатор виставки
Папірник Софія
0635965475
Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 882
Ваша оцінка: 6526

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар