Конкурс на краще представлення української книги

29.10.201109:42 Державний комітет телебачення та радіомовлення України проводить конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ. Його мета - популяризація вітчизняного книговидання серед широких кіл громадськості та відзначення кращих періодичних видань, радіо- і телепередач визначеної тематики.


До участі в конкурсі запрошуються редакції періодичних видань, радіо- та телекомпаній, видавництва та видавничі організації, бібліотеки, навчальні заклади, громадські та творчі організації. Необхідно подати до Держкомтелерадіо не пізніше 20 грудня 2011 року один примірник публікації в газеті чи журналі, а також радіо- та телепередачі, присвяченої українській книзі (на аудіо- та електронних носіях - CD, DVD).

До видань, висунутих на конкурс, додаються: лист-звернення до журі конкурсу; анотація до творчої роботи з аргументацією висунення на конкурс; довідка про автора; відгуки в пресі про творчу роботу (якщо є).

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 20 січня 2012 року.

Матеріали для конкурсу надсилати на адресу Держкомтелерадіо (з поміткою "Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ"):

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, департамент видавничої справи та преси, кімн. 701. Тел. (044) 278-82-27.

Анотацію до видання та довідку про автора необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу kniga@comin.gov.ua.

З положенням про конкурс можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо www.comin.gov.ua в рубриці "Виставки, фестивалі та конкурси".

Джерело: Новини Полтавщини

Рейтинг: -   Переглядів: 826
Ваша оцінка: 5625

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар