Ватикан запускає новинний портал

28.06.201114:19 Завтра, 29 червня 2011 року, Папа Венедикт XVI особисто запустить мультимедійний багатомовний новинний портал news.va, який має на меті служити кращій комунікації між Апостольською Столицею та інтернет-користувачами. «Знаком особистого зацікавлення» Венедикта XVI комунікацією з сучасним світом назвав голова Папської Ради зі справ соціальної комунікації кардинал Клаудіо Марія Челлі той факт, що Папа особисто розпочне роботу порталу у шістдесяту річницю своїх священицьких рукоположень.


Новий портал має об'єднати всі медійні ресурси Ватикану. Він міститиме новини з Ватиканського радіо, газети «l'Osservatore Romano», Папської Ради соціальної комунікації, Ватиканської прес-служби, Ватиканського телебачення (CTV) та інформаційної агенції Fides. За словами глави Папської Ради соціальної комунікації, портал не матиме «конкретної редакційної політики» і кожне медіа, що бере участь уяпроекті, зможе зберегти «свою автономію».

news.va_На новому порталі користувачі також матимуть доступ до історичних документів, як опубліковані зараз на vatican.va.

Спочатку сайт матиме дві мовних версії: англійську та італійську, восени додасться іспанська мова. Далі у планах – французька, португальська та німецька.

Нагадаємо, Ватикан також присутній у соціальних мережах Facebook i YouTube. Також для спілкування з молоддю створено сайт Папи Pope2you.

Джерело: CREDO

Фото: pope2you.net

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 952
Ваша оцінка: 4157

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар