Відбудеться нагородження відзнакою блаженного священномученика Омеляна Ковча

22.06.201111:29 23 червня 2011 року, о 14:00 в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться нагородження відзнакою блаженного священномученика Омеляна Ковча. Відзнаку та грамоту вручає Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.


Відзнака вручається щорічно за значний внесок у справі екуменічного діалогу, діалогу культур і народів, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння, соціально-харитативної та благодійної діяльності, за особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму, героїчні вчинки.

Відповідно до Статуту Відзнаки нагородженими можуть бути фізичні особи (громадяни Україні, іноземні громадяни та особи без громадянства) та юридичні особи, які здійснюють діяльність як в Україні, так і за її межами незалежно від їх національної, конфесійної, релігійної приналежності, світоглядних та інших відмінностей.

Контакти:

050-444-67-07 - Сергій Рохманов;

050-185-37-08 - Аза Запольська;

Довідка

Комітет із вшанування пам'яті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча, почесним головою якого є Блаженніший Любомир Гузар, заснував у 2010 році Відзнаку Блаженного Священномученика Омеляна Ковча.

Відзнаки були удостоєні непересічні особистості, чия діяльність стала прикладом для нинішніх та прийдешніх поколінь. Серед них: польський режисер Гжегож Лінковський, ізраїльський науковець, історик та громадський діяч Аарон Вайс, український державний діяч Василь Кощинець, відомий український громадський діяч Євген Сверстюк.

Запрошуємо Вас взяти участь церемонії вручення Відзнаки Блаженного Священномученика Омеляна Ковча.

Джерело: kovch.com.ua

Зображення: gorodok-vlada.gov.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 865
Ваша оцінка: 4090

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар