Вервиця за збереження ненародженого життя

22.04.201113:33 Сьогодні, коли Церкви всього світу роздумують і переживають разом з Христом зраду Юди, страсті в Оливному городі, відречення Петра; коли кожна християнська душа співчуває Марії, і разом з нею слідує Хресною дорогою за Ісусом; коли людські серця є максимально відкритими, просимо всіх людей доброї волі впродовж наступних дев'яти днів молитись разом з усіма членами Руху "За Життя" про збереження ненародженого життя в лонах матерів. Відмовляймо Вервицю до Божого Милосердя та коротко роздумуймо над: 1. Першого дня роздумуймо над унікальністю та цінністю кожної людини, незважаючи на те, чи вона вже народилась чи ні. Роздумуймо над тим, що хоче Бог створити чи змінити в цьому світі через кожного із своїх дітей. Вервиця до Божого Милосердя


2. Другого дня роздумуймо над великою Божою любов'ю до кожного: народженого чи ненародженого.

Вервиця до Божого Милосердя.

3. Третього дня роздумуймо над величезною радістю небес, коли Господь дарує нове життя.

Вервиця до Божого Милосердя.

4. Цого дня роздумуймо над радістю материнства і батьківства, над тією радістю, що приходить у дім з народженням нового життя.

Вервиця до Божого Милосердя.

5. П'ятий день наших духовних роздумів присвятімо молитві за всіх тих, хто вважає дитя в лоні матері простим згустком крові, а не живою людською істотою.

Вервиця до Божого Милосердя.

6. Шостий день цієї духовної подорожі хай стане днем, присвяченим молитві за тих, хто спонукає матерів до аборту, кажучи, що це проста операція, завдяки якій можна просто позбутись зайвого.

Вервиця до Божого Милосердя.

7 . Сьомого дня помолімось за всіх тих, хто загинув в часі аборту (21 000 дітей кожного дня). Помолімось також за тих батьків, які з радістю і любов'ю приймають своїх дітей.

Вервиця до Божого Милосердя.

8. Восьмий день присвятімо молитві за мужність як батьків, так і матерів задля збереження нового життя.

Вервиця до Божого Милосердя.

9. В останній день нашого роздумування помолімося за тих, хто вчинив аборт. Помолімось, щоб Господь дарував їм ласку прощення та каяття, щоб вони відчули силу Божого Милосердя і Божої Любові у своєму житті, щоб цією любов'ю могли ділитись з іншими. Просімо в Бога про ласку прощення між членами подружжя, які вчинили аборт.

Вервиця до Божого милосердя

Робимо на собі знак хреста:

В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3)

На початку:

1 - Отче наш ...

1 - Богородице Діво...

1 - Вірую ...

1 - Слава Отцю ...

На великих зернятах:

Отче предвічний, жертвую Тобі тіло і кров, душу і Божество найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа для перепрошення за наші гріхи і гріхи цілого світу.

На малих зернятах:

Задля болючих Його терпіть, май милосердя над нами і над цілим світом.

Закінчення:

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь. (3 р.)

Молитва

О крове і водо, що виплила з найсвятішого серця Ісусового як цілюще джерело милосердя для нас, на Тебе я уповаю і в Тобі всю свою надію покладаю! Ісусе, на Тебе всю надію свою покладаю!

Назарій Петрів, член Руху "За Житття"

Джерело: happyfamily.inf.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 1765
Ваша оцінка: 3284

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар